Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Підстава - ПН, отримана із запізненням

Відправлено користувачем Miko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо писав в дод.1. - ПН, отримана із запізненням, але немає підтвердження (конверта),
чи мають право зняти ПК?
Дякую.
Конверт не є підтвердженням. Може, вам в ньому листівку з днем народження прислали...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


І ще таке питання:
Покупець повернув товар 20.07.10р., відповідно виписане коригування.
Я можу його включити в деку за липень, якщо він підпише його 04.08.10р?
А шо, низзя договориться с покупателем, чтоб он "подписал" 20.07.2010?

****************************************************************************************************************************
Я вообще не смотрю на то, когда мне корректировки подписывают. Я включаю у себя по первому событию в том месяце, когда я их выписываю.
и очень зря так делаете. Почитайте последний ДК, там есть разьяснение от ДПАУ по поводу как раз кор-к и в нем как раз идет речь о том, что кор-ка включается в том периоде, в котором ее подписал покупатель.
А если Ваш покупатель вредный и есть еще время, отпрвьте ему эту кор-ку почтой (с описью и уведомленем о получении), подколите себе эти доки к кор-ке и ключайте себе на здоровье, в июле.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000304