Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Яка має бути позначка у "вид документа" в реєстрі накладних послуги банку?

Відправлено користувачем GalynaS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
А где вы выбираете інше в 1С и в Бесте? у меня нет такого.


у 1С8: реєстрація вхідного податкового документа-закладка "операція" - інше - із списку знову інший документ
ні... там теж є... вид документа і список ПН, чек ... пошукайте добре smiling smiley
Вид документа я выбираю инше, но в буквенном обозначении (след окошко) пробела нет, чек есть, я его и ставлю, но это ж не чек
Транспортный билет
счет из отеля
услуги связи
услуги по приборам
заявление
"інше" есть в конце этого списка только если Вы обновлялись недавно, раньше не было такого варианта.
А.......... У меня обновление За 2 квартал № 2, а есть еще новее?
А в какой столбец в реестре НН Вы пишете РКО, услуги от Неплательщика НДС? Спасибо
alesy Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А.......... У меня обновление За 2 квартал № 2, а
> есть еще новее?

если Вам нужен релиз 279, могу сбросить. Пишите в личку
А что вы пишите в реестре ч.1 ст..6- "постачальник найменування (П. І. Б. - для фізичної особи)"
в случае НДС по ж/д билету ( столбец 5-ТК) ?????????????????7
А что вы пишите в реестре ч.1 ст..6- "постачальник найменування (П. І. Б. - для фізичної особи)"
в случае НДС по ж/д билету ( столбец 5-ТК) ?????????????????7
я ставлю "ПО" прилади обліку,
із "-" прочерком в Печерській податковій не приймали реєстр. Якщо цікаво, я пришлю документ де прописано, які позначки в яких випадках ставити. Пришліть нагадування nmashko@ukr.net
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997