Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зараз зведена податкова за місяць виписується ?????

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наказ|Порядок, Державна податкова адміністрація, від 30.05.1997, № 165 "Про затвердження форми податкової накладної та порядку її заповнення"
17. У разі здійснення поставки товарів (послуг), поставка яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна, виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставленої продукції (1 раз на п'ять днів; 1 раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супроводжувальних документів, згідно з якими здійснено поставку товарів (послуг).


Зараз це актуально????????? Кажуть, що вже більше, як пів року, одну (зведену) податкову на місяць виписувати не можна................перша подія і все.......
Програміст по 1С, каже, що в нього три фірми вже давно відмовилися від підсумкових (итоговых) податкових, бо є зміни в законодавстві.......


може всетаки щось є(в законодавстві), а то я тільки зведені і виписую (до 10-12 поставок в місяць постійним клієнтам)......... ?????????????


піднімаю темку ... можна зараз виписувати зведена податковау накладну?
нашла..." Згідно із п. 15 Порядку заповнення податкової накладної, затв. наказом ДПА України № 969 від 21.12.2010 р., у разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна.."

люди, кто этим занимается поделитесь опытом, заранее благодарю!!!
я выписываю сводную итоговую налоговую за месяц. Дата 31.03.11 и прилагаю реестр ТТН по которым были отгрузки в течении месяца. Програмист сделал мне в 1С итоговую налоговую и отдельно выводится на печать Реестр.
Taifun,спасибо,что откликнулись!Сейчас буду юзать 1С под это всё дело;-)
Не хочу разводить бюрократию, но случай из опыта: мне поставщик выписывает сводную НН - 1 на день (много поставок), так вот, перед тем, как перейти на такую "систему" они прислали нам письмо в 2-х экз., мол, согласны ли мы? мы на нем же расписались, поставили печать, типа согласны.
Думаю, это правильно, чтобы не было потом никаких претензий.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Мой внутренний стержень вовсе не во мне, а в тех, кого я люблю. И не разлюблю никогда.
купили материалы в Эпицентре, фикскальные и товарные чеки 08.05.12 и 10.05.12. НН выписана 10.05.12 и дата в гр.2 10.05.12 по всей номенклатуре. т.е. по чекам и от 8 и от 10 числа... правильно ли это???? если это сводна нн, то дата все равно должна быть 08.05 и 10.05. ведь так?
Quote
buhgalter
купили материалы в Эпицентре, фикскальные и товарные чеки 08.05.12 и 10.05.12. НН выписана 10.05.12 и дата в гр.2 10.05.12 по всей номенклатуре. т.е. по чекам и от 8 и от 10 числа... правильно ли это???? если это сводна нн, то дата все равно должна быть 08.05 и 10.05. ведь так?
Дата должна быть собственно первого события, что следует из названия графы.
Quote
buhgalter
купили материалы в Эпицентре, фикскальные и товарные чеки 08.05.12 и 10.05.12. НН выписана 10.05.12 и дата в гр.2 10.05.12 по всей номенклатуре. т.е. по чекам и от 8 и от 10 числа... правильно ли это???? если это сводна нн, то дата все равно должна быть 08.05 и 10.05. ведь так?
В мене 1С в зведеній накладній ставить навпроти кожного товару дату його фактичного продажу, напевне так і потрібно..
Чи має право продавець-експортер виписувати зведену податкову накладну (наприклад, одну на місяць) у відповідності до п. 15 Порядку заповнення податкової накладної в разі безперервних ритмічних поставок одному покупцеві? Поставка цьому покупцеві здійснюється в рамках одного договору кожного дня по декілька партій.
Як у цьому випадку відобразити зведену податкову накладну в реєстрі податкових накладних?

п. 15 Порядку: У разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна, виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставлених товарів/послуг (один раз на п'ять днів; один раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супровідних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг.

Податкова на 0-800-... відповіла, що не можна. Аргумент: в п, 15 Порядку йдеться про податкову накладну, яку ми саме надаємо покупцю, а експортні податкові, яки залишаються у продавця під цей пункт не підпадають.

Я дійсно не згодна, В кого які думки?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032099999999999