Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Экспорт путевок

Відправлено користувачем Marina buh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Экспорт путевок
Наш оздоровительный лагерь реализует путевки на оздоровление детей в Россию. Будет ли это являться экспортом и какие могут быть последствия.
Re: Экспорт путевок
Экспорт услуг отменен, тем более услуги по приему детей Вы оказываете на территории Украины.
Re: Экспорт путевок
Lisa Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Экспорт услуг отменен...



тобто?


Re: Экспорт путевок
6.2.2. підпункт 6.2.2 пункту 6.2 статті 6 Закону про ПДВ виключено

(згідно із Законом
 України від 25.03.2005 р. N 2505-IV)
Re: Экспорт путевок
це дуже сміливо назвати виключення пп. 6.2.2. "відміною експорту послуг"smiling smiley
тим більше з урахуванням редагування та доповнення закону пунктами 6.2.4, 6.2.8 та 6.5...
Re: Экспорт путевок
Ви хочете застосовувати нульову ставку ПДВ за наявності пп. 5.1.9 Закону про ПДВ?
Це занадто сміливо....
Re: Экспорт путевок
у даному випадку експорту немає. просто мене збентежила фраза "Экспорт услуг отменен"...
Re: Экспорт путевок
Розумію,
я просто відповідала на поставлене запитання
Re: Экспорт путевок
Lisa а почему сміливо, ведь услуги я буду оказывать на территории Украины и дети до 18 лет. Суть в том, что в статье 5.1.9 трактуется именно "поставка путевок" Как мне правильно оформить документы, чтобы попасть под действие этой статьи. В акте выполненных работ написать путевки в количестве... или услуги по оздоровлению детей.
Re: Экспорт путевок
по-перше, це - не експорт, по-друге, звільнення від оподаткування та нульова ставка - різні речі...
Re: Экспорт путевок
Совсем запуталась и вас путаю. Если я-лагерь и продаю путевкаи в Россию, то это не экспорт и я пользуюсь освобождением от НДС. А если я- туристическая фирма- посредник, и продаю путевка в Россию, то это будет экспорт и 0 ставка, или это тоже ст 5.1.9?
Re: Экспорт путевок
не спеціаліст у питаннях туризму та відпочинку, але щось мені підказує, що турфірма діє як посередник-повірений. тому експортом може бути лише винагорода турфірми...
але це - імхо...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998