Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Реєстр податкових накладних. Його ведення

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вже вкотре звертаюся до Вас за допомогою. Я - ФОП, минулого тижня зареєструвалась платником ПДВ... Чула про Реєстр податкових накладних. В податковій мені нічого не сказали про це. Це має бути спеціальна КНИГА, зареєстрована в податковій, як Книга форми 10, чи можна вести реєстр на окремих бланках, щомісячно (бачила такі в неті), чи завести книгу? Дякую за допомогу!
Рекомендую нанять бухгалтера



Не очень, но по вашим вопросам видно, что вы вообще не в струе. По-этому наймите хотя бы для консультации, чтобы научил, показал на примерах. Это не так сложная, как кропотливая и требующая точности работа. На форуме описать всю процедуру сложно, т.к. это не только реестр, но и сами нал.накладные, и декларация, и ньюансы заполнения и сдавчи, и многое другое.

Дякую! Обов"язково знайду бухгалтера для консультації!
п.с. Але потрібно книгу реєструвати. чи ні? Оскільки свою діяльність я здійснюю не за місцем реєстрації, тому й цікавлюсь..
Книги нет, есть реестр, который ведется и сдается ТОЛЬКО в электронном виде в определенном формате.

Или из 1С, или из ОПЗ, или из Бест-Звита.
А конультацию советую получить как можно быстрее, а то по неопытности можете наделать делов, которые приведут к большой сумме уплаты НДСа.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002