Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

подскажите про "старые налоговые " и их место в реестре

Відправлено користувачем Лу-Лу 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
вот уточняю я в додатке 1 , старые налоговые , и тут такой вопрос , а их показывать в реестер за сентябрь или как?
спасибо.
Уже в дод.1 не актуально smiling smiley Показываете в стр.10.1, дод.5 и реестре за текущий период.

Quote
Лу-Лу
вот уточняю я в додатке 1 , старые налоговые , и тут такой вопрос , а их показывать в реестер за сентябрь или как?
спасибо.

А если показываете в дод.1, то в реестре показывать старые НН надо, а в дод.5 - не надо


Quote
svinka
Уже в дод.1 не актуально smiling smiley Показываете в стр.10.1, дод.5 и реестре за текущий период.

не актуально? ого как...я со своим планированием беременности вовсе из темы пыпадаю... а где это написали? т.е потом нужно доказать, что поздно получила?

спасибо!
Quote
SAM
Quote
Лу-Лу
вот уточняю я в додатке 1 , старые налоговые , и тут такой вопрос , а их показывать в реестер за сентябрь или как?
спасибо.

А если показываете в дод.1, то в реестре показывать старые НН надо, а в дод.5 - не надо

спасибо , я вот так и делаю, думала старые ( нобярь 2009) нельзя показвать в дод. 5 через 10,1...
Quote
svinka
Уже в дод.1 не актуально smiling smiley Показываете в стр.10.1, дод.5 и реестре за текущий период.

Отчего-же? Очень даже актуально. В дод.5 можно отражать полученные с опозданием НН с подтверждением конверта, описи отака мура. Имхо.

****************************************************************************************************************************
Quote
svinka
Уже в дод.1 не актуально smiling smiley Показываете в стр.10.1, дод.5 и реестре за текущий период.

Все правильно, Танюша, крім одного...Для цього треба мати обгрунтоване підтвердження їх отримання у звітному періоді.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Допустим курьер СДМА принес мне конверт с документами 20го числа, я у него расписалась в ведомости, но на конверте штампиков нет, дека уже сдана (в последний день сдавать считаю ниже своего достоинства smiling smiley). Обгрунтоване підтвердження в данном случае - ведомость с датой, но копировать у курьера ведомость как-то нитого, по-этому для себя приняла решение: если будут вопросы у налоговиков - отправлю их письменно в курьерскую службу СДМА smiling smiley

20 вересня 2010, понеділок :: Податки, збори ::

ДПАУ роз’яснила особливості податкового обліку податкових накладних, отриманих у періодах, відмінних від періодів їх виписки

Лист ДПАУ від 18.08.2010 р. №16847/7/16-1517-26 «Про податкові накладні, отримані у періодах, відмінних від періодів їх виписування»
ДПАУ роз’яснила питання щодо особливостей податкового обліку податкових накладних, отриманих у періодах, відмінних від періодів їх виписки.

Податкова накладна видається платником, який поставляє товари (послуги), на вимогу їх отримувача, та є підставою для нарахування ПК. Датою виникнення права платника на ПК є дата здійснення першої з подій:

— або дата списання коштів з банківського рахунка платника в оплату продукції, дата виписки відповідного рахунка (товарного чека) — в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків;

— або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником продукції.

Дата отримання податкової накладної вказується у гр. 2 розділу I реєстру отриманих та виданих податкових накладних.

Платники подають до ДПС на безоплатній основі разом з податковою декларацією за відповідний звітний період копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді.

Виправлення помилки в реєстрі здійснюється у момент виявлення таких помилок коректурним методом або методом «сторно». Застосування коректурного методу виправлення помилки допускається лише до реквізиту, виправлення якого не призводить до змін показників у реєстрі. Коригування помилкових записів у реєстрі не потребує формування нових (уточнюючих) реєстрів.

Тож, податкові накладні, обґрунтовано отримані у періодах, наступних за періодами їх виписки, відображаються у розділі I реєстру отриманих та виданих податкових накладних за датою їх отримання. Податковий кредит, сформований на підставі таких податкових накладних, розшифровується у ряд. II дод. 5 «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів» до податкової декларації з ПДВ із зазначенням періоду виписки податкових накладних і відповідно декларується у ряд. 10.1 податкової декларації (див. також лист ДПАУ від 18.04.2008 р. №8109/7/16-1117).

ДПАУ також зазначає, що абзаци 5 та 12 листа ДПАУ від 04.11.2009 р. №24259/7/16-1517-26 (http://news.dtkt.com.ua) не застосовуються. Тож відображення у податковій звітності податкових накладних не здійснюється шляхом відображення їх у ряд. 16.4 «Інші випадки» декларації з ПДВ, а нарахування ПК з використанням ПН, отриманої у попередніх звітних періодах з порушенням вимог пп. 7.5.1 п. 7.5 ст. 7 зазначеного Закону про ПДВ, не є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки такого платника.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Quote
svinka
...если будут вопросы у налоговиков - отправлю их письменно в курьерскую службу СДМА smiling smiley

Танюхин, у них обычно вопросов нет..Думаю, у кого и вогут возникнуть вопросы, так это у тебя, правда с их подачи...

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
а можно через додаток 1 (16.4) показать декабрьский НК, мартовский и апрельский?
налоговые были получены вовремя, но в декларации не показывались с целью обеспечения налоговой нагрузки?
Quote
Alf
У них обычно вопросов нет..Думаю, у кого и вогут возникнуть вопросы, так это у тебя, правда с их подачи...

Ну так это ж не в первый и не в последний раз. Наша работа - борьба smiling smiley

Quote
любаша
а можно через додаток 1 (16.4) показать декабрьский НК, мартовский и апрельский?
налоговые были получены вовремя, но в декларации не показывались с целью обеспечения налоговой нагрузки?

Думаю, такую деку в свете вышеуказанного письма ГНАУ могут не принять
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998