Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

оплата ПДФО із запізненням, як штрафи ????

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виявив, що ПДФО за квітень 2010р. не був повністю заплачений до кінця травня 2010р., тобто, на кінець травня було не сплачено 300грн. пДФО за квітень 2010р. (авансу за травень не було).

Які штрафи, як виправитися ??????
да вроде только пеня, если верно начислили, но не своевременно перечислили.
А в 1ДФ что показано?? Сделать коригуючий, доплатить - и все


Quote
Kisulya
А в 1ДФ что показано?? Сделать коригуючий, доплатить - и все

на кінець червня все заплачено, а в 1ДФ нараховано=перераховано, нараховано- сума правильна.....
Добрий день. Не вірно перерахувала прибутковий податок з відпускних (видавала 02 серпня), перерахувала 30, 85, а потрібно 62,15 грн., застосувала 2 рази податкову пільгу . Як розрахувати пеню на 31,30.
Помогите, что никто не знает ответ. Спасибо.
Пеню самостоятельно вроде никто не насчитывает. Только при проверке начислят.
Не забирайте хлеб у проверяющих
И при проверке пени не будет, если оплатили до начала проверки
нет по НДФЛ ни пени ни штрафа, если самостоятельно оплатите ДО проверки)))

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
При невыплаченной ЗП срок оплаты НДФЛ до 30 числа след месяца?!!!
пожалуйста подтвердите, а о все заняты confused smiley
знаю, но не уверена на 100%
Quote
MART
При невыплаченной ЗП срок оплаты НДФЛ до 30 числа след месяца?!!!
Да.
Quote
karina
Quote
MART
При невыплаченной ЗП срок оплаты НДФЛ до 30 числа след месяца?!!!
Да.
спасибо
сама столкнулась с такой ситуацией, когда перенимала дела у предыдущего бухгалтера оказалось что за 2 квартал 2009года не был уплачен НДФЛ а узнала только по факту сверки с налоговой в сентябре 2010г.
Оказывается: отдел сверки НДФЛ видит только оплаты, а отдел по приему отчетности ндфл - только начисления! и они только при проверке могут выявить факт недоимки!...Так что в этом вопросе можно полагаться только на честность бухгалтера...
Маришечка +100!
Добрий день. Не вірно перерахувала прибутковий податок з відпускних (видавала 02 серпня), перерахувала 30, 85, а потрібно 62,15 грн., застосувала 2 рази податкову пільгу .Деньги, я перечислила в октябре, не 31,30 грн., а 45,00 грн. Как теперь показать в 1 ДФ нараховано-понятно, а перераховано як? Спасибо.
а вот так и покажите, что перечислели 45,00
хотя больше перечеслять не нужно
А як нараховується пеня? А то вже все переколотилося в голові...
Доброго дня!
Зарплату за січень виплатила 31 січня як належиться.
А платіжку по ПДФО просто забула набрати, оплитимо тільки сьогодні! Тобто я заплатила ПДФО з 10-денним запізненням!

Так як закон 2181 втратив чинність, мені за це порушення тільки 1 грвиня???

дякую.
Quote
Люба П
Доброго дня!
Зарплату за січень виплатила 31 січня як належиться.
А платіжку по ПДФО просто забула набрати, оплитимо тільки сьогодні! Тобто я заплатила ПДФО з 10-денним запізненням!

Так як закон 2181 втратив чинність, мені за це порушення тільки 1 грвиня???

дякую.


[club.dtkt.com.ua]
Quote
Marushka
Quote
Люба П
Доброго дня!
Зарплату за січень виплатила 31 січня як належиться.
А платіжку по ПДФО просто забула набрати, оплитимо тільки сьогодні! Тобто я заплатила ПДФО з 10-денним запізненням!

Так як закон 2181 втратив чинність, мені за це порушення тільки 1 грвиня???

дякую.


[club.dtkt.com.ua]


Зарплату за січень можна сплачувати до 7 лютого включно, а прибутковий тільки до 31 січня??
Взагалі-то ПДФО потрібно сплачувати в день виплати, а без виплати за січень до 28 лютого.
А яка ймовірність того що інспектор буде звіряти чи співпадає день виплати зарплати і день сплати ПДФО в бюджет ?
Quote
Предприниматель
Взагалі-то ПДФО потрібно сплачувати в день виплати, а без виплати за січень до 28 лютого.

Вот где это написано - без виплати за січень до 28 лютого????В кодексе этой нормы нет!!!!! Привязка только к выплате дохода!
Добрый день.
Заплатили ПДФО и ЕСВ, но зп не выплатили в день перечисления налогов. то есть выплатили позже. Чем грозит это? есть ли штрафы?
Quote
bullbashka
Добрый день.
Заплатили ПДФО и ЕСВ, но зп не выплатили в день перечисления налогов. то есть выплатили позже. Чем грозит это? есть ли штрафы?
ответила вам в другой ленте....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00072099999999997