Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Розрахунок середнього заробітку

Відправлено користувачем Людмильчик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка рішення проблеми - я є позивачем у суді, де хочу отримати невиплачену меня заробітню платі. Я звільнилася ще в довтні 2008 року, але в червні 2009 мені частково погасили борг по заробітній платі. Суддя сказав порахувати середній заробіток із момента звільнення по теперішню дату, так як борг не виплатили повністю, тобно нема остаточного розрахунку. Згідно Постанови КМУ №100 для розрахунку береться заробітня плата за останні 2 місяці роботи. І ось тут у мене виникли запитання - останні місяці я працювала неповністю, так як були лікарняні . Тому я вирішила брати для розрахунку 2 місяці, які я відпрацювала повністю до лікарняного. Чи є це правильним.????? І ще одне запитання : як правильно обраховувати суму - з податками та відрахуваннями чи без них, тобто писати лише суму до видачі????Просто роботодавець - безсовісний, боюся, щоб потім із суми до виплати не почав знову платити податки та платежі. Спасибі за допомогу!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023699999999999