Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Надали послуги - компанія ліквідувалася, оплату отримали не повністю.

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наша компанія поставила послуги іншій компанії (є акт виконаних послуг), послуги нам оплатили на 50%, тепер дізналися у вересні що компанія якій ми надали послуги ліквідована, що я повинна робити з дебіторською заборгованість ліквідованої компанії, ніякого акта про ліквідацію і т.п. я не маю.

Я так розумію я повинна попросити акт про ліквідацію і на основі нього вже робити подальші дії?

Дякую за допомогу!

**********************
а пряний вечiр так пахне...
[consultant.at.ua]


дещо знайшла по темі

**********************
а пряний вечiр так пахне...
п.5.2.8 Закону про прибуток до валових витрат включаються суми безнадійної заборгованості в частині, що не була віднесена до валових витрат, у разі коли відповідні заходи щодо стягнення таких боргів не привели до позитивного наслідку

тобто якщо наша компанія не подавала ніяких позовів до суду то не маємо права збільшити ВВ на суму непогашеної ДЗ?

**********************
а пряний вечiр так пахне...


там в посиланні що я дала вище розбирають приклад, і я не розумію..

там пишуть що фірма А заплатила 100 тис грн. фірмі Б за товар ..фірма Б ліквідувалась і тепер відповідно до п.5.2.8 Закону про прибуток до валових витрат включаються суми безнадійної заборгованості в частині, що не була віднесена до валових витрат,


отже можна фірмі А віднести 100 тис. грн до ВВ

але ж коли фірма А робила авансову оплату фірмі Б вона ж і так по першій події включила 100 тис. грн до ВВ, а там пишуть що повторно не можна включати до ВВ

щось я не розумію...

**********************
а пряний вечiр так пахне...
1-й раз ВР на сумму отгруженных товаров или оплаты
2-й раз на сумму дебиторской задолженности

В Вашем случае списать по БУ. В НУ- вы пролетаете.
п.5.2.8 Закону про прибуток до валових витрат включаються суми безнадійної заборгованості в частині, що не була віднесена до валових витрат, у разі коли відповідні заходи щодо стягнення таких боргів не привели до позитивного наслідку

<<<тобто якщо наша компанія не подавала ніяких позовів до суду то не маємо права збільшити ВВ на суму непогашеної ДЗ?


Что такое "відповідні заходи " ?
поскольку термин не определен, сюда включаем
1) письмо с претензией
2) исковое в суд
3) исковое на банкротство
4) ходатайства в исполнительную службу (при вступлении решения суда в силу)

подаете в суд, получаете отлуп по сроку давности и включаете в ВЗ

Следите за
[www.ukrnalogi.ho.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998