Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

кплено ОС. Подскажите куда отнести

Відправлено користувачем Чупакабра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день коллеги! У меня вопросик: купили сборно-разборной контейнер для строек (вагончик для рабочих на стройке), на какую группу отнести? в бухгалтерском учете это 103 счет? а вналоговом 1-я группа шоли?

***************************************************
36 850.00 грн.

***************************************************


а я думаю,что 3-я.Ведь в Классификаторе нет контейнеров.
а все таки? аааааааааааааа....потерялася я!!!!!!

***************************************************
Вот есть такое!


Лист Державної податкової адміністрації України
від 23.02.2004 р. № 1299/16/15-1116
--------------------------------------------------------------------------------

Державна податкова адміністрація України розглянула листи щодо окремих питань оподаткування, пов'язаних з будівництвом, та повідомляє.

1. Щодо віднесення до складу основних фондів будівельної організації тимчасових (нетитульних) споруд, то повідомляємо, що відповідно до підпункту 8.2.2 п. 8.2 ст. 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" будівлі, споруди, їх структурні компоненти та передавальні пристрої, в тому числі жилі будинки та їх частини (квартири і місця загального користування), вартість капітального поліпшення землі відносяться до першої групи основних фондів.

З метою застосування підпункту 8.2.2 п. 8.2 ст. 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" слід керуватися Державним класифікатором України ДК 013-97 "Класифікація основних фондів", затвердженим наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 19 серпня 1997 року № 507 "Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів".
Всем спасибо огромное за отзывы... Я все таки склоняюсь к 1-й группе....)))))))))))))))))

***************************************************
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043099999999996