Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Аванс выдаем в фиксированной сумме?

Відправлено користувачем sashurka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
думаю не всі

**********************
а пряний вечiр так пахне...
а соціальну пільгу враховувати при утриманні ПДФО з авансу?
здається її утримують вже при виплаті з/п

**********************
а пряний вечiр так пахне...


Спасибо. Остается не ясным только то, почему Взносы в Фонд социального страхования на случай временной утраты трудоспособности при выплате аванса могут не удерживаться?


Есть ли жизнь после Бухгалтерии?..
Quote
GalynaS
а соціальну пільгу враховувати при утриманні ПДФО з авансу?
Нет, ее применяют относительно к начисленному месячному доходу.
Стосовно ТВП, то ъх також утримувати та проплачувати, однак в кынцы мысяця, зробити перерахунок, щоб правильно утримати.
Теж саме зробити і з соц.пілільгою.
Тупо, але потрібно, ніяк не можна інакше, щоб зійшлися суми.
А какая ведомость должна быть на выплату аванса? такая же как и была на 1 разовую выплату ЗП только с словом аванс?? и еще интересно а если в месяце 23 раб.дня, то а я хочу платить 50% ЗП, то лучше не сумму делить пополам, а по количесту дней( например 11дней или 13 дней..?? Ваеш мнение???
Поступила проще:
1. В договоре между администрацией и работниками прописала сроки выплаты не позднее 7-го и 23-го 2 раза в месяц.
2. аванс заменила на заработную плату за первую половину месяца ( а это всегда с 1 по 15, иногда 15.5, но по правилам округления это не 16!) в сумме 50% от должностного оклада и в зависимости от отработанного времени, если работник не отработал все рабочие дни в этот период.
3. Раз зарплата-значит все налоги и к удержанию и к начислению.
без соц. пільги нарахувати ПДФО на маленьку зарплату в половину окладу вийде велика сума, а в кінці місяця буде після перерахунку вже з соц. пільгою буде переплата по тій людині по ПДФО, що тоді?
Quote
VK1
Поступила проще:
1. В договоре между администрацией и работниками прописала сроки выплаты не позднее 7-го и 23-го 2 раза в месяц.
2. аванс заменила на заработную плату за первую половину месяца ( а это всегда с 1 по 15, иногда 15.5, но по правилам округления это не 16!) в сумме 50% от должностного оклада и в зависимости от отработанного времени, если работник не отработал все рабочие дни в этот период.
3. Раз зарплата-значит все налоги и к удержанию и к начислению.

-----
я думаю, що це неправильно, бо зарплата більше мінімуму - по одному податки розраховують, а менше по-другому, ви вже розбиваєте її наполовину і податки будуть менші - ось і тут штраф на рівному місці
Якщо, з/п маленька та є соц.пільга, то і при розрахунку авансу, її враховувати, а в кінці місяця, як і з ТВП зрозити вручну перерахунок, щоб правильно вирахувати кінцевий результат, із загальної з/п за місяць.
так треба враховувати все ж таки при авансі соц. пільгу чи ні?
а чому не можна в 1С зробити нарахування ЗП за 15 днів, відповідно пропорційно вирахується сума ЗП, утримання порахує від цієї суми, а при розрахунку за місяць просто собі відняти і перерахувати різницю у фонди і ПДФО. Все ж, якщо і більша ЗП і соц. пільга не нараховується на неї, а при авансі порахує, то в кінці місяця ми все одно віднімаємо пораховані суми і доплачуємо.....
бо, якщо з/п вище 1814, на даний момент, то ніякого клопоту не буде, можна й так , як Ви кажете робити, і абсолютно нічого не перераховувати ні в середині , ні в кінці місяця, тут і ТВП 1% буде, і соц.пільга не потрібна, бо її немає, питання відпадає.
а от з/п менше, то тут і починаються пригоди, ТВП 0,5% по "авансу", а по загальній має бути 1%. Ну і соцюпільгу вже говорили, що також. якщо не враховувати, то буде переплата по працівнику, а якщо враховувати і при авансі, то в кінці робити перерахунок, на загальну суму
соцстрах оштрафує, якщо при авансі я виплачу 0,5% від авансу (бо в мене сума авансу менше прож. мінімуму), а зарплата більша і коли в кінці місяця вираховую 1% просто доплачую різницю. Так само і соц. пільга. Якщо немає штрафів, то може і не треба заморочувати собі тим голову....
Мое мнение соц.льгота только к з/п, так и делаю.с выплатой аванса плачу 15% при выплате з/п подоходный за минусом соц.льготы и 15% от аванса
і чому це він має штрафувати??
соцстрах оштрафує, якщо при авансі я виплачу 0,5% від авансу (бо в мене сума авансу менше прож. мінімуму), а зарплата більша і коли в кінці місяця вираховую 1% просто доплачую різницю


я теж так роблю..думаю ніхто не оштрафує smiling bouncing smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Quote
GalynaS
так треба враховувати все ж таки при авансі соц. пільгу чи ні?
ні, при виплаті зп
Quote
Режиссер
Quote
alesy
А еще сказано, что з/п выплачивается не позднее 7 дней после окончания периода, за кот осуществляется выплата, те это относится и к авансу и к основной выплате, те заплату выплачиваем за период с 1-15 в сумме не меньше чем за фактически отработанное время , те за 11 рабочих дней, но с учетом 7 дней, так?

З/п за ноябрь должна быть выплачена не позже 7 декабря, аванс за декабрь не позже 16 дней после пред. выплаты, то есть :
зп за ноябрь выплачена 1 декабря - значит аванс за декабрь не позже 16-17 декабря
зп за ноябрь выплачена 2 декабря - значит аванс за декабрь не позже 17-18 декабря
зп за ноябрь выплачена 3 декабря - значит аванс за декабрь не позже 18-19 декабря и т.д.


Я хочу виплатити з/п за 11 м-ць 3 грудня, враховувати 1-3 число в з/п за 11 м-ць? Якщо не врахую, то це буде не за фактично відпрацьований час?
Quote
tasjka
Я хочу виплатити з/п за 11 м-ць 3 грудня, враховувати 1-3 число в з/п за 11 м-ць? Якщо не врахую, то це буде не за фактично відпрацьований час?

При чем тут 1-3-е декабря к зарплате за ноябрь месяц. Речь шла о авансах.
У нас 4 человека работают на 0,5 ставки. За месяц НДФЛ выходит сумарно 14,66. А если при выдаче аванса не учитывать соц. льготу - с каждого по 40,00 грн. получается. Как быть?
Подскажите пожалуйста! Начислила з\п за ноябрь 30,11. Взяла 40% от начисленной суммы, на эту сумму начислила налоги- так можно?
Quote
Анннюта
У нас 4 человека работают на 0,5 ставки. За месяц НДФЛ выходит сумарно 14,66. А если при выдаче аванса не учитывать соц. льготу - с каждого по 40,00 грн. получается. Как быть?

Очень просто - учитывать соцльготу. Вы же знаете, какой будет НДФЛ в конце месяца.
Quote
nelen13
Подскажите пожалуйста! Начислила з\п за ноябрь 30,11. Взяла 40% от начисленной суммы, на эту сумму начислила налоги- так можно?

Для каких целей вы взяли 40%? smiling smiley
для аванса, или мало, нужно 50%?
Quote
sashurka
http://www.balance.ua/download/balance/20102829.pdf
я все сделала по этой статье, поэтому на руки и выдала все без удержаний.

А почему в "Балансе" берут 81,6%.
Ведь надо 81,4% (100%-2%ПФ-1%соцстр-0,6%безраб-15%НДФЛ).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Боишься - не делай, делаешь - не бойся,а сделал - не жалей!
выходит 81,94 (100%-2%ПФ-1%соцстр-0,6%безраб-15%НДФЛ *(100%-2%ПФ-1%соцстр-0,6%безраб)) если начисл.доход к удержанию НДФЛ уменьшить на сумму соц.удержаний как это обычно делается
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001