Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вступ у новий рік - для ФОП заг.сис-ма оподат.

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ДОброго дня! Скажіть, будь ласка, а ФОП на загальній системі оподаткування потрібно писати якісь заяви в податковій зараз?
а також платникові ПДВ?
Дякую!
Не подали заявление на единый автоматически на общую. А ПДВ, да нужно заявление .
если вы уже являетесь плательщиком на общей системе и НДС, то ничего подавать не надо. Иначе - см ответ выше


Так, я є на загальній і платник ПДВ))) Значить все ок! А як щодо місцевих податків? (я зареєстрована в одному районі, а діяльність свою здійснюю в іншому, тому плачу місцеві податки, там треба подавати якусь заяву?
Дякую за відповіді!!!!!
некоторые налоги платятся по месту регистрации, а некоторые - по месту деятельности. Нужно уточнять в налоговых. По-моему патент платится по месту деятельности... и земельный тоже.
так, я тільки місяць тому зареєструвалась платником окремого податку на рекламу. (це була дуже довга і виснажлива епопея)!!! Тепер думаю, чи потрібно їм знов якусь заяву подавати?
Регистрация по отдельным налогам существует, пока Вы не просите ее отменить. У меня по крайней мере было так - сдал 1 отчет по загрязнению и числишься на учете, пока не напишешь письмо с просьбой исключить из плательщиков.
В налоговом кодексе вроде бы не собирался быть налог на рекламу...
??? Тобто тепер можна буде не платити податку з реклами?
Мені не напряжно, адже ставки невисокі! Однак більше "менінгіту" з документами та реєстрацією! У мене не получалось зареєструватись платником окремого податку, просто здавши звіт, оскільки "мене не було в базі"...)
Посчитали, что в связи с ненапряжностью ставок налог на рекламу стране не нужен smiling smiley
Только я не могу понять, это с 1 января или с 1 апреля...
Це вже треба з"ясувати! Хоча хто знає, чи взагалі доведеться працювати..(((((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998