Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

кадрове питання

Відправлено користувачем люда. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
кадрове питання
Прийнята людина на роботу слюсар-сантехніком на 1,0 посади.Через деякий час виводиться з штатного 0,5 слюсаря-сантехніка і вводиться в штатний 0,5 водія( для цієї ж людини). Які накази мені потрібно створити? Я так розумію на суміщення 0,5 водія? А на переведення з 1,0 слюсаря-сантехніка на 0,5 посади, і який зміст повинен мати цей наказ? Вже місяць риюсь в публікаціях, нічого не можу знайти.
Re: кадрове питання
Людину треба попередити за 2 місяці до змін про скорочення 0,5 ставки і його заява про роботу на 0,5 ставки водія.
Re: кадрове питання
Valentina, а якщо зробити так, не вивільняти 0,5 слюсаря - сантехніка, а оставити 1,0 посади.Написати наказ на переведення зі згоди працівника на 0,5 сантехніка і 0,5 водія за суміщенням? А?


Re: кадрове питання
М и за 2 місяці до змін писали наказ : В зв'язку з виробничою необхідністю провести зміни в структурі підприємства: ввести на підприємстві посаду _________________________, ліквідувавши посаду ............................................................................
З цим наказом "знайомили" людино, стосовно якої відбудуться зміни.
Потім через два місяці наказ:
1. В зв'язку зі змінами в структурі підприємства перевести .................. Трояна на посаду ............................... з .......................2008 року.
Підстава: заява Трояна
Re: кадрове питання
Якщо все відбувається з ініціативи працівника, то від нього заява "прошу перевести мене на скорочений 4-годинний робочий день", а потім заява "перевести на посаду". Попередження потрібно тільки при змінах за ініціативою підприємства.
Re: кадрове питання
Але ж тут зміни в штатному розкладі, я так розумію.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033799999999995