Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДС 186.3 в)

Відправлено користувачем Morgana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
НДС 186.3 в)
Подскажите, пожалуйста, может кто-то уже задумывался над темой.
В п.196.1.14 НК (не является объектом налогообложения) стоит ссылка на п.186.3 в), где написано, "... а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизіції, у тому числі з використанням комп'ютерних систем".
Меня интересует имеено эта часть, т.к. мы продаем программное обеспечение. Я правильно понимаю, что это теперь не будет являться объектом налогообложения НДС? Может я не так читаю? Поправьте, пожалуйста, если кто-нибудь с этим уже разбирался.
Re: НДС 186.3 в)
Quote
Morgana
Подскажите, пожалуйста, может кто-то уже задумывался над темой.
В п.196.1.14 НК (не является объектом налогообложения) стоит ссылка на п.186.3 в), где написано, "... а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизіції, у тому числі з використанням комп'ютерних систем".
Меня интересует имеено эта часть, т.к. мы продаем программное обеспечение. Я правильно понимаю, что это теперь не будет являться объектом налогообложения НДС? Может я не так читаю? Поправьте, пожалуйста, если кто-нибудь с этим уже разбирался.

Как я понимаю, то программное обеспечение это товар, а не услуга. Значит должны облагаться НДС.

По этому пункту обговаривалось [club.dtkt.com.ua] , может найдете что то для себя интересное.
Re: НДС 186.3 в)


Re: НДС 186.3 в)
Ось що Софтком написав:

Шановний Абоненте!

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 01.01.2011 року набирає чинності підпункт 196.1.14. пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України, яким змінюються умови оподаткування ПДВ окремих операцій. Зазначеною нормою передбачено, що не є об’єктом оподаткування згаданим податком такі операції:

O постачання консультаційних, інжинірингових інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру;
O надання послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення;
O постачання послуг з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації;
O надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем.

З огляду на вищезазначене, поставка комп’ютерних примірників систем ЛІГА:ЗАКОН, програм 1С та надання інформаційно–консультаційних послуг з використання цих рішень, а також послуги у сфері IT, за своїм змістом належить до послуг у сфері інформатизації, та не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість в розумінні п.п. 196.1.14. п. 196.1 ст. 196 Податкового кодексу України з 1 січня 2011 року.

Зважаючи на викладене, пропонуємо Вам сплатити рахунок за абонентське обслуговування систем ЛІГА:ЗАКОН за якомога більший період 2011р. та отримати ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ.

Також до 29.12.2010 включно (всього 2 дні), ще з врахуванням у вартості суми ПДВ, замовляйте наступні програми та послуги, які підлягають під дію підпункту 196.1.14. пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України:

· системи ЛІГА:ЗАКОН – придбання нової та додаткової системи і ресурсів, збільшення кількість робочих місць.
· Послуги з 1С: обслуговування, оновлення, розробка, консультування та навчання роботі в програмі.
· IT-послуги: технічне обслуговування та забезпечення працездатності комп’ютерів та мереж, встановлення нового програмного забезпечення, налаштування пошти, інтернету, оновлення антивірусних програм


Крім того, до Нового року за всіма напрямками діють акції.

Детальна інформація за телефонами:
(044) 501-3-700 – напрямок ЛІГА:ЗАКОН (багатоканальний)
(044) 50-141-50 – напрямок 1С та IT (багатоканальний)

З повагою
компанія СОФТКОМ
info@softcom.ua
www.softcom.ua
Re: НДС 186.3 в)
Quote
pepe
Quote
Morgana
Подскажите, пожалуйста, может кто-то уже задумывался над темой.
В п.196.1.14 НК (не является объектом налогообложения) стоит ссылка на п.186.3 в), где написано, "... а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизіції, у тому числі з використанням комп'ютерних систем".
Меня интересует имеено эта часть, т.к. мы продаем программное обеспечение. Я правильно понимаю, что это теперь не будет являться объектом налогообложения НДС? Может я не так читаю? Поправьте, пожалуйста, если кто-нибудь с этим уже разбирался.

Как я понимаю, то программное обеспечение это товар, а не услуга. Значит должны облагаться НДС.

Да , услугу оказывают , а товар поставлят. Вчитайтесь в текст -"...постачання та тестування програмного забезпечення..."
Re: НДС 186.3 в)
Извините за опечатку - товар поставляют.
Re: НДС 186.3 в)
Да, но там написано "послуги з .... постачання та .... програмного забезпечення" . Вот именно это понятие нигде не определено. Что такое послуги з постачання: перевозка его что-ли? Короче - полный бред.
Re: НДС 186.3 в)
читаю класифікатор продукції та послуг

72.2 ПОСЛУГИ ЗІ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Примітка: "Цей клас включає вироби, що на митницях можуть реєструватися як такі, що мають нульову чи умовну вартість; вони лише забезпечують пов'язування зі статистикою зовнішньої торгівлі. Ці вироби є матеріалізацією певної послуги. Сама послуга складається з постачання цих виробів "

Як вам останнє речення: про послугу , яка складається з постачання ?
Re: НДС 186.3 в)
Здесь получается, если вчитаться, что любая программа, записанная на носитель, является услугой, которая поставляется. Так? Я уже окончательно запуталась confused smiley
Re: НДС 186.3 в)
А является ли разработка сайта - разработкой программного забезпечення?Облагается ли разработка сайтов и их поддержка НДС?
Re: НДС 186.3 в)
Сайт это не ПО, спросите у Вашего директора. Если поддержка консультационная, то не облагается.


С ув.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Re: НДС 186.3 в)
Quote
Morgana
Здесь получается, если вчитаться, что любая программа, записанная на носитель, является услугой, которая поставляется. Так? Я уже окончательно запуталась confused smiley

Ні.
Re: НДС 186.3 в)
Quote
Саша_Т
Сайт это не ПО, спросите у Вашего директора. Если поддержка консультационная, то не облагается.

С ув.
А что это тогда? Мы занимаемся разработкой и продвижения сайтов? Подпадает под 186.3,в или нет?
Re: НДС 186.3 в)
В том то и дело, что мой директор настаивает на том, что разработка сайта является разработкой программного обеспечения.Я в этом не очень разбираюсь, но мне кажется, что это не так.В КВЕДах каких либо разъяснений по этому поводу я не нашла - может подскажите-где можно почитать определения.Вопрос по обложению НДС услуг по разработке сайта остается пока открытым.
А по поводу поддержки - она включает в себя и консультационные услуги и доделку-переделку мелких работ на сайте, например - обновление информации, изменение дизайна и т.д. Даже боюсь представить, что эти работы надо делить на облагаются/не облагаются.
Вариант решения пока вижу в одном - изменение номенклатуры на " Надання інформаціоних послуг по підтримці сайта, згідно договора...."
Хотя, если клиенты начнут возмущаться по поводу утраченного НК, возможно придется менять номенклатуру.
Кто как выходит из подобных ситуаций?
Re: НДС 186.3 в)
Подскажите пожалуйста, относится ли, к указанной ниже статье Налогового кодекса, разработка сайтов? Вообще, сайт считается программным обеспечением? Облагается ли разработка сайтов НДС или нет?
Стаття 196. Операції, що не є об’єктом оподаткування
196.1.14. постачання послуг, визначених у підпункті "в" пункту 186.3 статті 186 цього Кодексу.
186.3. в) консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем


1. Относится. Сайт - это есть программное обеспечение (база данных)
2. Не облагаются

С уважением,
Евгений Старчук,
ЮК "Старчук Плачинда и партнеры"
Re: НДС 186.3 в)
"В КВЕДах каких либо разъяснений по этому поводу я не нашла - может подскажите-где можно почитать определения.Вопрос по обложению НДС услуг по разработке сайта остается пока открытым. "

Подивіться в КВЕД код 72.22 і там побачите "розроблення веб-сторінок"

Євген Старчук вам абсолютно правильно відповів.
Re: НДС 186.3 в)
веб сайт це немат актив все ж таки


дуже все заплутано якось sad smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034699999999999