Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Распределение налогового кредита по НДС

Відправлено користувачем Елена 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В августе компания получила весь доход,неналогооблагаемый по НДС. Я понимаю, что всеь налоговый кредит за август пойдет на валовые затраты. А что делать с налоговым кредитом за предыдущие периоды(стр.24 и 26 Декларации).Его распределять или нет?
По поиску конкретного ответа не нашла.
Звонила в 007.Сказали, что в августе в налоговый кредит по НДС ничего не ставить, а прошлые периоды- оставить все, как есть!


Да, но логика где? smiling smiley
Ваш НК прошлых периодах - может быть, тоже был направлен на получение этого дохода? (допустим)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Поэтому и у меня возникает этот вопрос.Но раз налоговики так ответили-уберу кредит из августа, а тот пусть висит.
В бухучете делаю проводки Дт949 Кт 6442.В налоговом идет на ВР.А в какую статью ставить эти суммы?
А может надо относить на того контрагента и тот заказ, откуда полез НДС? Хотя это ох как много мороки......
//Елена [ Відповісти приватно ]
Re: Распределение налогового кредита по НДС 05 вересня, 2008 15:34

В бухучете делаю проводки Дт949 Кт 6442.В налоговом идет на ВР.А в какую статью ставить эти суммы? //

Як на мене, то слід збільшувати на суму ПДВ вартість товарів, матеріалів (ВВ на придбання товарів) та основних засобів (основних фондів у под. обліку), а витратний рахунок застосовувати лише для ПДВ з робіт/послуг.
Хоч і мороки багато...

Що ми маємо у пп. 5.3.3 Закону про прибуток?
//Суми ПДВ, сплачені у складі витрат на придбання товарів (робіт, послуг), які відносяться до складу валових витрат, та основних фондів, що підлягають амортизації, включається відповідно до валових витрат або балансова вартість відповідної групи основних фондів збільшується на суму, що не включена до складу податкового кредиту такого платника податку //
Отож - не "інші витрати"...
Зоряна, а ти пробувала уявити собі, як це реалізувати в 1С, якщо операцій багато? smiling smiley
Там по тому посиланню, що я навела, ми це обговорювали...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Читала давно... Складно. Знаю.
Але... smiling smiley

По темі - згідна з відповіддю, отриманою по 007.
В пп. 7.4.3 Закону про ПДВ не передбачено коригування розподіленого ПК з ПДВ попереднього періоду в наступних періодах.
Розподіляється ПК з ПДВ лише звітного періоду і все.
smiling smiley
Елена Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> В августе компания получила весь
> доход,неналогооблагаемый по НДС. Я понимаю, что
> всеь налоговый кредит за август пойдет на валовые
> затраты. А что делать с налоговым кредитом за
> предыдущие периоды(стр.24 и 26 Декларации).Его
> распределять или нет?
> По поиску конкретного ответа не нашла.

Нет, не распределять. Он уже "отметился" во ВТОРОЙ части Деки по НДС. Распределение производится лишь тогда, когда этот НК отражается во второй части.
Спасибо всем за ответы!
/Як на мене, то слід збільшувати на суму ПДВ вартість товарів, матеріалів (ВВ на придбання товарів) та основних засобів (основних фондів у под. обліку), а витратний рахунок застосовувати лише для ПДВ з робіт/послуг.
Хоч і мороки багато... /
У меня были все услуги, отношу на 949!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363