Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Витрати!!!!!

Відправлено користувачем Марша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Витрати!!!!!
Підкажіть будь-ласка,я первий раз складаю декларацію на прибуток підприємства.... У мене виникли питання. що ми відносимо до витрат код рядка 04.1, попередній бухгалтер виставив такі витрати, що я шукаю не можу зрозуміти, де вона такі великі суми взяла. Вона мені зробила таку підказку як рахувати: 1)оборотку по рах. 63 визначаємо суму без ПДВ, там ще вибрати аванс, їх також вкл. в витрати +2) формуємо журнал по рах. 92: з них до витрат включаємо рахунки 22, 20,37.
А що писати в сума внесків на довгострокове страхування життя, недержавне пенсійне забезпечення (04.5)-????
Допоможіть.... Можли ви по іншому способу обраховуєте витрати, співставляючи з іншими звітами....
Re: Витрати!!!!!
Не поймите неправильно, Марша, но мне кажется, что для первого раза стоит пригласить кого-то из более опытных коллег для помощи непосредственно к себе в офис. В последствии форум может помочь Вам в решении более конкретных вопросов. А в Вашем вопросе уж очень много нюансов
Re: Витрати!!!!!
таким способом можно только проверить правильно ли начислены ВР, но надо учитывать небыло ли , допустим, закупки ОС и т.д. и т.п., где сработало правило закупки в неплательщика....


Re: Витрати!!!!!
Спасибо, буду обращаться к опытному бухгалтеру, что бы помог правильно составить. Приготовила кучу вопросов smiling smiley ,надеюсь поможет. А то предыдущий бухгалтер, кстати ведущий параллельно одно из передовых предприятий в Украине на должности гл. бухгалтера, такие мне советы давала..... Наверно что-бы так бухгалтерию вести нужно иметь хороших знакомых...
////////Наверно что-бы так бухгалтерию вести нужно иметь хороших знакомых...////

Что бы так считать, нужно просто поработать на этом предприятии и у знать какие расходы у предприятия и с кем оно работает))))
Re: Витрати!!!!!
Та она не только расходы рассчитывала по особенному...
Re: Витрати!!!!!
Марша, извините, но Вы беспочвенно высокомерны, мягко говоря))
Re: Витрати!!!!!
Мавка прекрасный совет..., главное по теме, спасибо.
Re: Витрати!!!!!
оборотку по рах. 63 визначаємо суму без ПДВ, там ще вибрати аванс,

-------------
оборот по 631 - аванс на начало + аванс на конец
та же история с 685 (если ведете). Это при условии, что не ведете отдельные счета авансов. Делаете анализ 91, 92, 93, 94 - выбираете расходы....


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Re: Витрати!!!!!
cv: Большое спасибо, за ответ!!!!!! smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332