Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Единый налог (юр.лицо) за январьconfused smiley

Відправлено користувачем krabs 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Предлагаю платить 57% в день выплаты ЗП и перечисления ЕСВ (провести расчет чтобы выйти вместе с 57% на 100% ЕСВ начисленной на ФОТ) конечно при финансовой возможности.
Quote
igor2009
так что по итогу? Если я заплатил ЕСВ по ЗП (начисления), то 57% я должен платить в полном объеме или за минусом ЕСВ на ФОТ?

Если у вас 57% не превышает 100% ЕСВ на ФОТ, то в общем виде нужно платить 100% на ФОТ.
мои 57% в 3 раза превышают начисления ЕСВ на ФОТ, я конечно могу заплатить и то и другой, но какой в этом смысл, чтобы потом не платить?


а у вас база для обложения и ставка ЕСВ стало 57% единого налога ? уже скоро похоже все вокруг перестанут здраво мыслить smiling smiley)
вернее я уже заплатил ЕСВ с ФОТ, но хз что делать с 57%
В наше время здравомыслие - редкость.
Quote
igor2009
вернее я уже заплатил ЕСВ с ФОТ, но хз что делать с 57%
Вже пропало, доведеться заплатити ще 57% від ЄП, бо податковій при здавчі декларації потрібні будуть копії обох платіжок - на 43% і 57%. Але нічого страшного, переплата зарахується в наступному місяці!
Тому краще спочатку заплатити 57% ЄП, а потім лише доплатити різницю до 100% нарахування ЄСВ на ФОП, а не навпаки!
Quote
Marina D.
"А так все простіше. Спочатку нараховується і сплачується ЄП двома платіжками, а потім ЄСВ доплачується лише різниця між 57% ЄП і нарахованим ЄСВ на ФОП"


Будет ой не просто. Надо будет каждый раз бегать за справками ПФУ что у вас переплата по ЕСВ, потому что банк не выдаст ЗП. У них распоряжение ПФУ выдавать ЗП вместе с платежкой на ЕСВ не менее 1/3 суммы получаемой ЗП.

Це не розповсюджується на платників ЄП - у мене в банку завжди було достатньо сплачитити ЄП і платіжку в ПФУ на 1 грн., якщо нарахування на ФОП перекривалися ЄП.
Значит пока платить только 43% , если известно новый счет?
Единоналожники в єтот список уже не попадают.

Постанова Пенсійний фонд від 27.9.2010 № 21-3
Про затвердження Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати


Суттєво. Порядок регулює механізм прийняття банками грошових чеків, платіжних доручень та інших розрахункових документів на видачу (перерахування) коштів для виплати зарплати, на які нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соцстрахування

! Платникам соцвнесків

Відповідно до статті 24 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та пункту 12 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2007 №1261, правління Пенсійного фонду України постановляє:

1. Затвердити Порядок прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову правління Пенсійного фонду України від 07.04.2009 №12-1 «Про порядок прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 30.04.2009 за №392/16408.

3. Департаменту надходження доходів (Литвиненко В. В.) та юридичному управлінню (Рябцева Т. Б.) подати цю постанову для державної реєстрації до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови правління Короневського В. М.

5. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2011 року.

Голова правління Б. ЗАЙЧУК

Затверджено Постанова правління ПФУ27.09.2010 р. №21-3

Порядок прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати

1. Цей Порядок, розроблений відповідно до статті 24 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон), регулює механізм прийняття банками грошових чеків, платіжних доручень та інших розрахункових документів на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати, на які відповідно до Закону нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок).

Цей Порядок не застосовується щодо:
підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, де кількість інвалідів становить не менше 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків суми витрат на оплату праці;
підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, у яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків суми витрат на оплату праці;
дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, філій, представництв та інших відокремлених підрозділів іноземних підприємств, установ та організацій (зокрема міжнародних), розташованих на території України;
платників, які перебувають на казначейському обслуговуванні в Державному казначействі України.


Зазначені підприємства та організації щороку станом на 1 січня надають банкам довідку, видану відповідним органом Пенсійного фонду України, що підтверджує такий статус.

2. Банки приймають від платників єдиного внеску грошові чеки, платіжні доручення та інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати, на які відповідно до Закону нараховується єдиний внесок, та здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за умови одночасного подання платником єдиного внеску розрахункових документів (документів на переказ готівки) про перерахування коштів для сплати сум єдиного внеску. Суми, які сплачені за цими документами, повинні складати не менше 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати, зазначеної у грошових чеках, платіжних дорученнях та інших розрахункових документах.

У разі якщо у розрахункових документах або документах на переказ готівки сума єдиного внеску менша, ніж 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати, банки приймають від платників єдиного внеску грошові чеки, та/або платіжні доручення, та/або інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати разом з оригіналом довідки-розрахунку, яка погоджена з управлінням Пенсійного фонду України у районі, місті, районі у місті (далі — органи Пенсійного фонду) за місцем взяття на облік платника єдиного внеску.

3. Довідка-розрахунок складається платником єдиного внеску у трьох примірниках за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку.

Органи Пенсійного фонду невідкладно погоджують довідку-розрахунок, надану платником єдиного внеску.

Один примірник надається банку, другий надається органу Пенсійного фонду, третій залишається у платника єдиного внеску.

4. У разі подання до банку одночасно із грошовим чеком, та/або платіжним дорученням, та/або іншими розрахунковими документами на виплату заробітної плати за відповідний період документального підтвердження раніше сплаченого єдиного внеску або оригіналу довідки-розрахунку, погодженої з органом Пенсійного фонду, банк має видати суму, зазначену у грошовому чеку, та/або виконати платіжне доручення або інший розрахунковий документ.

Документальним підтвердженням раніше сплаченого єдиного внеску є розрахункові документи (документи на переказ готівки) про перерахування єдиного внеску (в тому числі з поточного рахунку, який відкритий в іншому банку), у яких у реквізиті «Призначення платежу» платник зазначив період, за який заробітна плата нарахована, а банк платника заповнив реквізит «Дата виконання».

5. Платникам, які звертаються до органів Пенсійного фонду України за погодженням довідки-розрахунку, у якій сума перерахування єдиного внеску менша, ніж 1/3 суми коштів на виплату заробітної плати, зазначеної у грошовому чеку, та/або платіжному дорученні, та/або іншому розрахунковому документі, у зв’язку із застосуванням максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та які протягом попереднього року не допустили порушень законодавства про нарахування та сплату єдиного внеску (внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування), за рішенням керівника органу Пенсійного фонду України надається довідка про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку. Термін дії довідки, що надається платнику єдиного внеску для пред’явлення банку, не повинен перевищувати одного року.

Банк після отримання від платника довідки про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску приймає від платника грошові чеки, платіжні доручення та інші розрахункові документи для перерахування (видачі) заробітної плати без перевірки сум єдиного внеску, сплачених за розрахунковими документами (документами на переказ готівки).

У разі виявлення органом Пенсійного фонду порушення законодавства про нарахування та сплату єдиного внеску платником, якому видана довідка про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, зазначена довідка відкликається органом Пенсійного фонду до закінчення терміну її дії шляхом направлення відповідного повідомлення згідно з додатком 3 до цього Порядку платнику єдиного внеску та обслуговуючому банку. Банк наступного робочого дня після отримання такого повідомлення приймає від платника грошові чеки, платіжні доручення та інші розрахункові документи для перерахування (видачі) заробітної плати відповідно до пункту 2 Порядку.

Директор департаменту надходження доходів В. ЛИТВИНЕНКО
Да.... шиза косит наши ряды. Народ, ну вам самим не надоело слушать бредни некоторых налоговых. Там работают такие же люди как мы, только больше % бестолковых.
Есть закон, есть постанова, где все довольно четко и ясно написано (как ни странно). Уже и счета новые есть, на которых уже никто ничего распределять не будет. Какие 57% высобираетесь еще платить???

Совершенно ясно, что единый платится в размере 43%
ЕСВ с ФОП - полностью - не больше и не меньше.
ВСЁ.

Бланк отчетности, скорее всего, просто поменяют.
Я для себя делаю выводы

1 При вырлате ЗП плачу ЕСВ и заверяю платежку в банке . У меня ФОТ большой
2 Плачу на новый счет Ен 43% от оборота и заверяю платежку в банке .

В сумме у меня получается больше 10% Ен в месяц
Quote
Виктор и я
Я для себя делаю выводы

1 При вырлате ЗП плачу ЕСВ и заверяю платежку в банке . У меня ФОТ большой
2 Плачу на новый счет Ен 43% от оборота и заверяю платежку в банке .

В сумме у меня получается больше 10% Ен в месяц

запятую пропустили - не 43%, а 4,3%
Quote
Виктор и я
smileys with beer Я совершенно с вами согласна
Marina D, і що з підкресленого випливає, що ЮО-ЄП не треба подавати доввідку в банк?

Quote
Marina D.
наоборот надо

только в случае, если сумма ЕСВ меньше 1/3 зарплаты.
Quote
Хельга
Quote
Marina D.
наоборот надо

только в случае, если сумма ЕСВ меньше 1/3 зарплаты.

конечно (забыла добавить).
Извините,знаю что пишу не в ту тему но все же юр.особы на ед.налоге подают месячную декларацию по НДФЛ ?еще раз извините.Спасибо!
Quote
Незн@йк@
Извините,знаю что пишу не в ту тему но все же юр.особы на ед.налоге подают месячную декларацию по НДФЛ ?еще раз извините.Спасибо!

а что уже есть бланки?
где то на форуме дают ссылки,значит подаем ....да?
Quote
Хельга
Quote
Незн@йк@
Извините,знаю что пишу не в ту тему но все же юр.особы на ед.налоге подают месячную декларацию по НДФЛ ?еще раз извините.Спасибо!

а что уже есть бланки?

є, але в проекті :-) на сайті ДПАУ в розділі Регуляторна політика

подаем, только бланка утвержденного еще нет
Quote
Хельга
Да.... шиза косит наши ряды. Народ, ну вам самим не надоело слушать бредни некоторых налоговых. Там работают такие же люди как мы, только больше % бестолковых.
Есть закон, есть постанова, где все довольно четко и ясно написано (как ни странно). Уже и счета новые есть, на которых уже никто ничего распределять не будет. Какие 57% высобираетесь еще платить???

Совершенно ясно, что единый платится в размере 43%
ЕСВ с ФОП - полностью - не больше и не меньше.
ВСЁ.

Бланк отчетности, скорее всего, просто поменяют.

Если 57% от ЕН превышают ЕСВ на ФОТ, то я плачу ЕСВ на ФОТ и 4,3% от оборота на счет единого налога и все?
Quote
igor2009
Quote
Хельга
Да.... шиза косит наши ряды. Народ, ну вам самим не надоело слушать бредни некоторых налоговых. Там работают такие же люди как мы, только больше % бестолковых.
Есть закон, есть постанова, где все довольно четко и ясно написано (как ни странно). Уже и счета новые есть, на которых уже никто ничего распределять не будет. Какие 57% высобираетесь еще платить???

Совершенно ясно, что единый платится в размере 43%
ЕСВ с ФОП - полностью - не больше и не меньше.
ВСЁ.

Бланк отчетности, скорее всего, просто поменяют.

Если 57% от ЕН превышают ЕСВ на ФОТ, то я плачу ЕСВ на ФОТ и 4,3% от оборота на счет единого налога и все?

лучше вообще без "если" и без 57%. ПРосто платите 4,3% с оборота и соответствующий ЕСВ на ФОТ. Вам же в пенсионном выдали четкий % по классу риска. Вот ровно столько и надо платить ЕСВ.
Quote
Незн@йк@
где то на форуме дают ссылки,значит подаем ....да?
Да, но вступает в силу с 01.04.2011
Наголошую ще раз - податкова буде вимагати копію платіжки сплати повністю 10% ЄП, тобто мають бути чітко дві платіжки на 43% і 57% від ЄП. А пенсійному доплачується іншою платіжкою різниця ЄСВ між нарахованим на ФОП і 57% від ЄП. Тоді будуть задоволені усі - і податкова, яка матиме підтвердження сплати 10% ЄП (декларація не змінюватиметься і ні про які 4,3% не може йтися у ній - ставки чітко визначені 6% і 10%), і пенсійний, який отримає повністю ЄСВ, але двома платежами. Тому я би не ризикував з податковою і платив саме за такою схемою.
Quote
Sanio
Наголошую ще раз - податкова буде вимагати копію платіжки сплати повністю 10% ЄП, тобто мають бути чітко дві платіжки на 43% і 57% від ЄП. А пенсійному доплачується іншою платіжкою різниця ЄСВ між нарахованим на ФОП і 57% від ЄП. Тоді будуть задоволені усі - і податкова, яка матиме підтвердження сплати 10% ЄП (декларація не змінюватиметься і ні про які 4,3% не може йтися у ній - ставки чітко визначені 6% і 10%), і пенсійний, який отримає повністю ЄСВ, але двома платежами. Тому я би не ризикував з податковою і платив саме за такою схемою.

а звідки така інфа, що треба дві платіжки на ЄП - 43% і 57% від 10%?

прошу прощения, но откуда информация про копию платежки на единый налог 10%? в пенсионном сказали, что их наш единый не волнует и что им надо лишь ЕСВ и что переплаты им тоже не нужны...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043700000000002