Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Единый налог (юр.лицо) за январьconfused smiley

Відправлено користувачем krabs 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 7    Сторінки: Попередні1234567
Quote
nata0212
мне тоже так сказали в пенсионном.
Как сказали? Типа государство дарит?
хочу вклиниться с вопросом:
а если ФОП с наемными, то за себя (200*43%) и за каждого наемного ((200*43%)*50%), т.е 86 и 43 грн соответственно? (зп наемного не рассматриваем)
сегодня звонила в пф.... рассказали следующее.Мы патим, как юрлицо, 57% от единого налога на счет по отчислениям, согласно нашому классу риска. в назначении платежа указываем 57% от уплаты единого налога за _______ 2011г.
Потом на эту сумму уменьшаем отчисления по ЕСВ. Сказали, что перезачет будет как и раньше.


Quote
Slezinka
сегодня звонила в пф.... рассказали следующее.Мы патим, как юрлицо, 57% от единого налога на счет по отчислениям, согласно нашому классу риска. в назначении платежа указываем 57% от уплаты единого налога за _______ 2011г.
Потом на эту сумму уменьшаем отчисления по ЕСВ. Сказали, что перезачет будет как и раньше.

капец! а в моем пенсионном (печерский) сказали 57% не платить. ТОЛЬКО ЕСВ с зарплаты и ФСЕ!
ну вот видите как получается, хотя.. чему мы удивляемся....

не знаю даже кто из инспекторов прав был... главное , что не знаю даже когда все это просветлится.... =)
? Як сплачувати єдиний податок суб'єктам малого підприємництва – юридичним особам в умовах дії Податкового кодексу України?

 

Головний державний податковий ревізор-інспектор Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших обов'язкових податків і зборів (обов'язкових платежів) ДПС України З. Ворона зазначила, що задекларовані в Розрахунку суми єдиного податку за звітні періоди 2011 року повинні сплачуватися до місцевих бюджетів у розмірі 43 %, а решта 57 % єдиного соціального внеску – на окремий рахунок, тобто розподіл коштів Держказначейством не здійснюється.

Враховуючи затримку з відкриттям нових рахунків для зарахування єдиного податку, автор повідомила, що авансові платежі по єдиному податку, які надійшли на старі розподільчі рахунки у січні–лютому 2011 року за звітні періоди 2011 року, розподіляються Держказначейством за старим порядком.

Докладніше – у публікації.

 

«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», 21 лютого 2011 р., № 9 (798), с. 9 

Дата підготовки 02.03.2011
Всеукраїнська мережа ЛІГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua
"решта 57 % єдиного соціального внеску – на окремий рахунок" - вот, мне сказали, что пока этот окремый рахунок - счет отчислений наших по классу риска, просто в платежке указать нужно куда эти деньги идут....
мой ЕСВ по ФОТу больше 57%ЕН, когда делаю платежку на ЕСВ на ЗП, пишу: "ЭСВ 37,78% нарахув. на ЗП за лютий 2011р. по строку ..., в т.ч. 57% ЭП за лютий 2011р."
Не знаю как всё-таки правильно, потому что нигде не добилась разъяснений ни в ПФУ ни в ГНИ.
Главный вопрос: нужно ли будет с розрахунком единого налога подавать копии платежек по ЕСВ. Придет время - посмотрим.
у меня тоже диный больше ЕСВ, по крайней мере для аванса....

а я вот не указала, что это и на зп.... надеюсь пройдет в банке при выплате зп =)
А как вам такой вариант по проводкам если 57% больше начислений на ФОП
Дт 92 Кт 6417 43%
Дт 92 Кт 651 (начисления на ФОП и 57%)
Дт 651 Кт 746 57%
Дт 651 Кт 311 Начисления на ФОП
По аналогии с 2010годом
Коллеги!
Подскажите, как сейчас обстоят дела с 57%, если ЕСВ на ФОП меньше, чем 57% от ЕН.
Спасибо.
Я плачу все что начислено на ФОТ
Quote
*инна*
Я плачу все что начислено на ФОТ


у меня 57% ЕН 5700, а ЕСВ на ФОТ 735 грн. Что платить?
Я плачу начисления на ФОТ. (у меня тоже меньше, чем 57% ЕН).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 7    Сторінки: Попередні1234567
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999992