Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Порадтте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad smiley

Відправлено користувачем GGG 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Ну, если сумма была 18 тыс, то все правильно: в двойном размере за каждый день перелимита.
Вам же советовали ордер переподписать.


_________________________________________________________________
Никогда не спорьте с дураками: опустят до своего уровня и одержат победу за счёт опыта
ну а я можу я спиратись на то що помилці більше року???
Когда спорите с ними, ссылайтесь на нормативные документы.О них писали выше.Если не поможет, обжалуйте в суде.Ссылки на порядок обжалования тоже есть выше.Напишете потом ,пожалуйста,чем дело закончится. Большой Вам удачи !!!!!!!!!


на рахунок не правильних форм бланків...вони страшили ,що штраф буде у 5-ти кратному розмірі(від мільона)....я послухала вас і сказала їм,що хай тоді пишуть про це у акті перевірки....акту я досих пір не бачила ,але перевіряючі чомусь сказали,що не будуть описувати в акті не вірні форми бланків....


я ще просто на рахунок того переліміту знайшла таке:
Засновник має право на відчуження (відступлення) своєї частки у статутному капіталі товариства (ч. 1 ст. 116 ЦК). При відступленні частки діють податкові правила продажу, оскільки виконуються умови, зазначені в п. 1.31 Закону про прибуток. А саме: відступлення відбувається на підставі цивільно-правового договору і при цьому право власності передається іншій особі.
Якщо відступлення частки відбувається за грошову компенсацію або в обмін на товари, то оподаткування у сторони, що передає, відображається за нормами «ціннопаперового» обліку відповідно до п. 7.6 Закону про прибуток. При цьому «ціннопаперовими» витратами для учасника буде сума грошових коштів або вартість майна, передана як внесок до статутного фонду при створенні товариства або витрати, понесені учасником при купівлі цієї частки в іншого учасника. «Ціннопаперовими» доходами для учасника буде сума грошових коштів або вартість майна, отримана (нарахована) від продажу, обміну або інших способів відчуження корпоративних прав.


2.10. Підприємства мають право зберігати у своїй касі готівку, одержану в банку для виплат, що належать до фонду оплати праці, а також пенсій, стипендій, дивідендів (доходу), понад установлений ліміт каси протягом трьох робочих днів, уключаючи день одержання готівки в банку.



Якщо це для засновника,дохід,а дохід можна тиримати 3-ри дня....чи можу я на таке спиратися...при оскарженні????

і взагалі як це оскарження пишеться....може хто має якийсь зразок? eye rolling smiley
Я считаю, что Вы на правильном пути. В Налоговом Кодексе ст. 165.1.44 именно такие суммы названы доходами, а значит попадают под действие пункта 2.10. и могут оставаться в кассе 3 дня сверх лимитной суммы. На всякий случай состряпайте приказ по предприятию типа: ,,, подготовить сумму наличных в кассе для выплаты дохода- а именно суммы взноса в УФ гражданину такому-то. и дату поставьте за пару дней до даты, указанной получателем в расходном ордере. И главное - твердо стойте на своем, говорите, что уже консультировались с опытным адвокатом, не раз защищавшим интересы предприятий в суде от налоговых органов. тыкайте под нос НК на странице статьи 165, а также статью 250 Хозяйственного кодекса, где оговорены допустимые случаи превышения лимита кассы.
Удачи.
напишите потом чем закончится эта история.
Отримала я акт нарешті...порушень виявлено 0!!!!
Яка Ви молодець! Вітаю, що до суду справа не дійшла. А з яким обличчям вони Вам той акт давали?
Quote
Людмилка 2010
Яка Ви молодець! Вітаю, що до суду справа не дійшла. А з яким обличчям вони Вам той акт давали?
Поздравляю!!!
Насчет "обличчя" тоже интересует!!!
а подскажите,с какого момента изменились кассовые ордера?

**********Работа - не деньги! Она не заканчивается!!!
Re: Порадтте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad smiley
Знаєте це моя перша провірка...вони прийшли побачили перелякану молоду бухгалтерку,мені 22))),і вирішили розвести...хотіли написати мені -не оприбуткування готівки за пів року в 5-ти кратному розмірі ,а за пів року по касі пройшов мільйон....+ переліміт за 2-ва дні 72 тис.,щоб не писати цього в акті хотіли...одним словом мені б прийшлось працювати рік(не їсти і не пити) за те що вони посиділи годинку з комфортом попили чайочку і поперегортали бумажки...були сльози ...істерики,але я вам скажу ....якщо сильно притискає....в кожному законі можна знайти такі "дири"...ну одним словом спочатку вони мене страшили,а потім я їх...)
А з яким обличчям віддавали акт....з дурною усмішкою,я тепер вже розумію,що це не вартувало стільки нервів)))
Для Вас это хорошая школа!
Бухгалтер закаляется в бою!!!
Успеха Вам!
Re: Порадтте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad smiley
svetlaya ,якщо у вас касова книга ведеться в програмі,то краще передрукуйте,а якщо у вас готова куплена касова книжка пронумерована і прошнуров,то нічого страшного...
Re: Порадтте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad smiley
Дуже всім дякую,що допомогли мені!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037599999999993