Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

* Редактировать сообщение * Удалить сообщение * Пожаловаться на это сообщение * Ответить с цитатой Зробила помилку в декларації з прибутку з 3 кв. 10р

Відправлено користувачем GalynaS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доходи занизила, і витрати занизила. Пишу в самостійно виправлені помилки і в доходах і в витратах. А 5% штрафу самостійно нараховую? а то податківці кажуть, якщо в рядку 02,2 пишу суму, значить на неї автоматично нарахувати штраф 5%....правомірно чи ні?
Я вместе с 02,2 нахожу 05,2, прикладываю объяснительную, а 5% начисляю на разницу (02,2-05,2)*25%-сумма доначисляемого налога
и стараюсь, чтобы ее или не было вообще, т.е. равна 0, или была минимальной.
так, я також так думала, витрат непоказаних в мене ого-го як багато, а вони гади в податковій кажуть донараховувати штраф, бо показала суму в рядку 02,2


Підкажіть будь-ласка,у вартість мобільного зв"язку включається ПФ. Чи правильно вказати ці суми в декларації по прибутку у додатку Р1 "збір на обов"язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового зв"язку"
Я включаю вместе с моб.связью.
А в дод Р1, насколько я понимаю, отражают ЮМС, Киевстар и др, поскольку именно они этот взнос платят в бюджет.
Хотя из-за логики изменения сумма просто отразиться в другой строке и на налоговое обязательство не повлияет.
Якщо ці суми я зазначила в попередніх періодах в рядку 04,6 Р1 виправити їх без подання уточнюючого не можна. Якщо залишати без змін, то буде 4 по 170 за неправильно складені звіти , чи 170+3* 1020?
Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047700000000001