Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 76 з 106    Сторінки: ПершаПопередні7172737475767778798081НаступнаОстання
Quote
miha27
я так понимаю что 6 и 14 у меня не заполняется в отчете зап февраль потому что:

У рядку „06” вказується сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з доходів у звітному (податковому) періоді, але не перерахована до бюджету у зв’язку з невиплатою (ненаданням) доходів повністю або частково по терміну, визначеному у рядку 7 Декларації. У разі повної виплаті доходів та перерахованому податку за звітний місяць (рядки 14 та 06 = 0).

У рядку „14” вказується сума невиплачених доходів за звітний місяць, сума податку з якої відображається у рядку 06 Декларації.

взято из (лист ДПА України від 17.02.2011 № 4485/7/17-0217)

Все теперь я понял как вы считали, ну чтож я платил февральскую после 07.03 - в моем случае все таки буду заполнять - 06 и 14.
Quote
ryabina
DIMAXA
я сам пытаюсь разобраться как правильно - думаю хорошо было бы платить вторую часть 3П в последний день месяца, вот тогда бы точно 03=04=07, 05=06=14=0



Да, но не всегда так получается платить когда удобно, если есть такая возможность то лучше в конце месяца всё закрывать.

А не будут ли проверяющие службы "придираться", что зарплата выплачена 31 (30, 28, 29) числа? Ведь нужно в этот день заполнить табель, начислить зарплату, выдать ее, перечислить налоги. Не вызывает ли это подозрение, что "нечисто"?
Quote
nlikh
А не будут ли проверяющие службы "придираться", что зарплата выплачена 31 (30, 28, 29) числа? Ведь нужно в этот день заполнить табель, начислить зарплату, выдать ее, перечислить налоги. Не вызывает ли это подозрение, что "нечисто"?

Ну если с 1с, и пару людей, то заполнить, начислить, перекинуть налоги, и скинуть на карточки - занимает меньше получаса ) А если вспомнить что операционный день реестра налоговых с 0 до 23:00.... smiling smiley


СПД-физ лицо на едином налоге без наемных работников сдают Податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб???
Я правильно поняла?
Переплата по лицевому счету закрывается стр 07-как подлежащая к уплате за отчетный период

Quote
MART
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
посмотрите сайт налоговой базу единих податкових знань, начали одуплятся и дальше вводить смуту, до 21-го пойдем сдавать новые отчетные.
[www.sta.gov.ua]
кто беспокоился о переплате, можете забыть. smoking smiley данная переплата по их мнению не должна отображаться, а у кого есть желание может написать письмо на возврат этой суммы на расчетный счет(если сможете).
как известно переплата возвращается при условии проведения проверки и подтверждения суммы указанной на возврат. spinning smiley sticking its tongue out

Т.е. как не должна отображаться?
Не отображается в отчете или вообще не учитывается!!!?
П.С.Ссылка не открывается
Или все-таки минус по 15?

Quote
oksagrin
Rumi_, у меня такая же ситуация - переплата на начало года по НДФЛ. Я решила ее показывать в строке 15 со знаком "-", а то боюсь деньги пропадут, а так хоть какое-то подтверждение, тем более это мой правильный остаток. Была в налоговой, хотела сверить остатки по НДФЛ, но у них НЕТ ОСТАТКОВ по этому налогу; они ведут только поступления, все остальное будет сверяться только при проверке. Еще я решила не платить пару месяцев НДФЛ, чтобы сократить переплату, что будет не знаю. Может написать какое письмо в налоговую?
Моя логика.
Склоняюсь к минусу по 15.
1-все равно каким-тообразом о ней упомянуть нужно, ведь учет остатков в ГНИ до 2011 не велся
2-сумма задолженности по данным налогового агента!!!, т.е. вроде как не претендуют на однозначность с ГНи (не с чем сверять)
3-заполняется только в отчете за январь
4-похоже на аналогию деки по прибыли-тоже подобный показатель присутствовал
5-в вестнике налогвой службы на стр 13 в блоке Инши показники упомянуто "та сума надмиру сплаченого податку"

хотя
1-при не указании переплаты в деке по прибыли все равно ее учет велся по лицевому счету
2-и сумма начислений закрывала переплату

выбирать вариант вам, но пояснение не помешает.

Отзовитесь, кто сдавал подобное!
Чему отдать предпочтение?
А что, если всю сумму налога с дохода за месяц перечисляем полностью, когда получаем аванс, то есть еще 16-17 числа?Это нарушение?Хотя зарплату за вторую половину месяца выплачиваем 1-2 числа следующего месяца.Тогда 5 строка=6строка=0? А 14 строка чему равна?
ЛЮДИ ДОБРЫЕ, помогите пожалуйста, может кто-нибудь знает?
Аванс вообще-то начисляется без предоставления соц. льготы. Уже обращают внимание, чтобы не был занижен НДФЛ из-за этого. Если выплатите зарплату в срок, указанный в шапке, то 14 тоже=0.
Quote
nlikh
А не будут ли проверяющие службы "придираться", что зарплата выплачена 31 (30, 28, 29) числа? Ведь нужно в этот день заполнить табель, начислить зарплату, выдать ее, перечислить налоги. Не вызывает ли это подозрение, что "нечисто"?
Практически все бюджетники перечисляют зарплату месяц в месяц, на этом настаивает казначейство, чтобы не появлялась кредиторка по з/п. И табеля тут закрываются не позже 28 числа текущего месяца. Так что если есть возможность себе облегчить сдачу отчетности, воспользуйтесь, это не наказуемо
Кстати, слушали вчера Хомутынника? Сказал, что к 3 кварталу точно отменят этот отчет, оставят только квартальный. Верится с трудом.
Я вчора була на семінарі "Податковий кодекс" там також казали ,що відмінять місячний залишать квартальний yawning smiley
А>grinning smiley<бсолютно с вами согласно, точно также поняла и заполнила. Сдала и приняли
С вами согласно, точно также поняла и заполнила. Сдала и приняли
MART , сдала с "-" в 15 строке - у меня постоянно идет дебетовое сальдо по 6411, т.к. не учитываю НСЛ при авансе
я всетаки дочилата эту ветку...пока читала - три раза переделывала отчет)))))
Quote
okson
я всетаки дочилата эту ветку...пока читала - три раза переделывала отчет)))))

ну респект cool smiley
Quote
okson
я всетаки дочилата эту ветку...пока читала - три раза переделывала отчет)))))

я так и не понял как правильно, да мне уже и все равно )))
Quote
Михаил
Quote
okson
я всетаки дочилата эту ветку...пока читала - три раза переделывала отчет)))))

ну респект cool smiley

я чтитала , переделывала , сдала
И теперь все-равно сомневаюсь smiling smiley
Люди, скажіть добре слово. Ситуація така: за другу пол.січня нараховано ПДФО 217,35, перераховано в лютому 317,35 (тобто помилково перерахували на 100грн. більше). В лютневі декларації в р.05 (нараховано в попередньому звіт.періоді і сплачено в порточному) я маю ставити 217,35? Що робити з тими 100грн.? Треба робити уточнюючу деку?
Михаил, не кидайтесь камнями, правила заполнения стр. 02, 04 отличается от ваших, просто из всех примеров заполнения этот по-моему более удачный, по крайней мере люди на числовых примерах смогут понять, что куда ставить. (не все же родились бухгалтерами).

"Податки та бухгалтерський облік"
N 19, від 7 березня 2011 р.

Числові приклади із заповнення Податкових декларацій за січень і лютий 2011 року, наведені нижче, підготовлені за сприяння Надії Філіповських, заступника начальника відділу адміністрування податку з доходів фізичних осіб ДПАУ.

ПРИКЛАДИ ЗАПОВНЕННЯ
ДЕКЛАРАЦІЇ З ПОДАТКУ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Приклад 1. У січні нараховано фізичним особам:
– зарплату в розмірі 120000 грн. (ПДФО – 17352 грн., єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ) - 4320 грн.);
- лікарняні (у тому числі за грудень) у розмірі 9000 грн. (ПДФО - 1323 грн., ЄСВ - 180 грн.)
- виплати за ЦПД* - 10000 грн. (ПДФО -1500 грн., ЄСВ - 260 грн.);
* ЦПД – цивільно-правовий договір.
– відпускні за січень 11000 грн. (ПДФО – 1590,6 грн., ЄСВ - 396 грн.)
Протягом січня виплачено такі доходи фізособам (чистими на руки):
– зарплату за першу половину січня 49164 грн. (ПДФО – 8676 грн., усю суму ПДФО перераховано до бюджету, ЄСВ – 2160 грн.);
– відпускні за січень 9013,4 грн. (ПДФО -1590,6 грн., усю суму ПДФО перераховано до бюджету, ЄСВ - 396 грн.);
– відпускні за лютий 3277,6 грн. (ПДФО – 578,4 грн., усю суму ПДФО перераховано до бюджету, ЄСВ – 144 грн.). Відпускні за лютий буде нараховано в лютому 2011 року;
– лікарняні (у тому числі за грудень) у розмірі 7497 грн. (ПДФО - 1323 грн., ЄСВ - 180 грн.).
Строк виплати зарплати за другу половину місяця – 7 число. Зарплату за другу половину січня виплачено своєчасно 07.02.2011 р. у сумі 49164 грн., ПДФО перераховано при виплаті заробітної плати 07.02.2011 р. у сумі 8676 грн.
Виплата за ЦПД станом на 07.02.2011 р. - не виплачено.
У грудні 2010 року підприємство нарахувало фізособі виплату за ЦПД у сумі 7000 грн. У січні проведено виплату такої винагороди в розмірі 5810 грн., при виплаті цього доходу до бюджету перераховано ПДФО в розмірі 1050 грн., внесок до Пенсійного фонду – 140 грн.
У листопаді нараховано фізособі орендну плату в розмірі 4000 грн. (ПДФО - 600 грн.). Дохід не виплачено, податок не перераховано.
Заробітну плату за грудень 2010 року виплачено працівникам 31.12.2010 р.

ПОКАЗНИКИ Код рядка Сума (грн. коп.) Розрахунок
1 2 3 4
Сума доходів, які нараховані на користь фізичних осіб у звітному (податковому) періоді 01 150000,00 120000 (зарплата) + 9000 (лікарняні) + 10000 (виплата за ЦПД січня) + 11000 (відпускні – за січень)
Сума доходів, які виплачені (надані) на користь фізичних осіб у звітному (податковому) періоді 02 71484,40 49164 (зарплата за першу половину січня, виплачена в аванс) + 9013,4 (відпускні за січень) + 7497 (лікарняні) + 5810 (виплата за ЦПД грудня)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з цих доходів у звітному (податковому) періоді 03 21765,60 17352 + 1323 + 1500 + 1590,60 (ПДФО з доходів, зазначених у ряд. 01)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка перерахована до бюджету у звітному (податковому) періоді 04 13218,00 8676 (податок із зарплати за першу половину січня) + 1590,60 (податок із відпускних за січень) + 578,40 (податок із відпускних за лютий) + 1323 (податок із лікарняних) + 1050 (податок із виплати за ЦПД грудня) (ПДФО з доходів, виплачених у січні, які податковий агент фактично перерахував до бюджету)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована за попередні звітні (податкові) періоди та перерахована до бюджету у поточному звітному (податковому) періоді 05 1050,00 ПДФО з виплати за ЦПД за грудень 2010 року. У цьому рядку також необхідно буде вказати податок із заробітної плати за грудень
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з цих доходів у звітному (податковому) періоді, але не перерахована до бюджету у зв'язку з невиплатою (ненаданням) доходів 06 1500,00 1500 (ПДФО з нарахованих у січні, але невиплачених своєчасно доходів).
Податок із зарплати за другу половину січня сюди не потрапляє, оскільки зарплату виплачено своєчасно, ПДФО з неї також сплачено своєчасно (07.02.2011 р.)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає перерахуванню в бюджет за підсумками поточного звітного (податкового) періоду (рядок 03 + рядок 05 -- рядок 06) 07 21315,60 Розрахунок за формулою:
21765,60 + 1050 - 1500
Сума заборгованості з виплати заробітної плати на перше число місяця, що настає за звітним (за якою термін виплати не настав) 14 10000,00 10000 (виплата за ЦПД, нарахована в січні, але не виплачена станом на 07.02.2011 р.) Заробітна плата за другу половину січня, яку буде виплачено своєчасно в лютому, сюди не потрапляє
Сума заборгованості з податку на доходи фізичних осіб станом на 01.01.2011 за даними обліку податкового агента 15 600,00 Сума податку з орендної плати, нарахованої в листопаді. Згідно з вимогами Закону про податок з доходів ця сума мала бути сплачена до бюджету не пізніше 30 грудня. Оскільки цього не було зроблено, згідно з п. 1 підрозд. 1 розд. XX ПКУ, ця сума вважається податковим боргом


Приклад 2. У лютому 2011 року нараховано фізичним особам:
– зарплату в розмірі 127000 грн. (ПДФО -18364,2 грн., ЄСВ - 4572 грн.);
– відпускні за лютий 4000 грн. (ПДФО – 578,4 грн., ЄСВ – 144 грн.), які було виплачено в січні 2011 року перед виходом у відпустку.
Протягом лютого 2011 року виплачено такі доходи фізособам (чистими на руки):
– зарплату за другу половину січня 49164 грн. (ПДФО - 8676 грн., ЄСВ -2160 грн.)
– зарплату за першу половину лютого 52031,9 грн. (ПДФО – 9182,1 грн., усю суму ПДФО перераховано до бюджету, ЄСВ - 2286 грн.);
– виплату за ЦПД у розмірі 8240 грн. (ПДФО -1500 грн., ЄСВ - 260 грн.)
Зарплату за другу половину лютого виплачено своєчасно 07.03.2011 р. у сумі 52031,9 грн., ПДФО перераховано при виплаті заробітної плати 07.02.2011 р. у сумі 9182,10 грн. Відпускні за лютий у сумі 3277,60 грн. було виплачено в січні 2011 року перед виходом у відпустку.

ПОКАЗНИКИ Код рядка Сума
(грн. коп.) Розрахунок
1 2 3 4
Сума доходів, які нараховані на користь фізичних осіб у звітному (податковому) періоді 01 131000,00 127000 (зарплата) + 4000 (відпускні за лютий)
Сума доходів, які виплачені (надані) на користь фізичних осіб у звітному (податковому) періоді 02 104473,50 49164 (зарплата за другу половину січня, яку виплачено 07.02.2011 р.) + 52031,90 (зарплата за першу половину лютого, виплачена в аванс) + 3277,60 (відпускні за лютий)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з цих доходів у звітному (податковому) періоді 03 18942,60 18364,20 + 578,40 (ПДФО з доходів, зазначених у ряд. 01)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка перерахована до бюджету у звітному (податковому) періоді 04 19358,10 8676 (податок із зарплати за другу половину січня) + 9182,10 (податок із зарплати за першу половину лютого) + 1500 (податок з ЦПД січня)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована за попередні звітні (податкові) періоди та перерахована до бюджету у поточному звітному (податковому) періоді 05 1500,00 1500 (податок з ЦПД січня, перерахований при виплаті винагороди в лютому)
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з цих доходів у звітному (податко-вому) періоді, але не перерахова-на до бюджету у зв'язку з невип-латою (ненаданням) доходів 06 – –
Сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає перерахуванню в бюджет за підсумками поточно-го звітного (податкового) періоду (рядок 03 + рядок 05 - рядок 06) 07 20442,60 18942,60 (ПДФО з доходів, зазначених у ряд. 01) + 1500 (податок з ЦПД січня, перерахований при виплаті винагороди в лютому)
Сума заборгованості з виплати заробітної плати на перше число місяця, що настає за звітним (за якою термін виплати не настав) 14 – –
Сума заборгованості з податку на доходи фізичних осіб станом на 01.01.2011 за даними обліку податкового агента 15 – –
Soul777

Зачем брать такой сложный пример к рассмотрению на всеобщее обсуждение ? Та тут чорт ногу сламает в этом примере.
так Филиповских и в Вестнике, я так понимаю это одно и то же
Quote
ryabina
Soul777

Зачем брать такой сложный пример к рассмотрению на всеобщее обсуждение ? Та тут чорт ногу сламает в этом примере.

Согласен, у меня по одному ЧП сотрудник с начисленным за январь, февраль по 1000,00 грн и то я как не считаю у меня по 07 строке завышение - может эта 07 строку вообще не нужна, а сверять будут по 03 и 04?
Это у него вид такой, вообще-то он в таблице, только табл. не скопировалась. сорри.

Это пример не на всееобщее обсуждение, а так может кому-то поможет.

Я думаю, что каждый сам для себя решил, как заполнять этот отчет. Если говорить по правде, я заполнила его не так как все, ведь это мое право. По крайней мере, если окажусь не права, то не накого будет пинять. Я привыкла отвечать за свои поступки самостоятельно.
Хотя есть правило, что надо учится на ошибках других, но в данном случае оно не сработает, потому что никто ничего сам не знает, сколько людей столько и примеров решения.
Soul777, так написали бы свой пример, может у Вас есть единомышленники, или такая ситуация как у Вас)))))))
Как быть, если зарплата не выплачивалась, а НДФЛ авансом платился вместе с обязательным ЕСВ ?
нужно ли этот ндфл указывать в 4 и 5 строчки или только в 4-ю? Если указать в 5-ю, то эта же сумма оказывается в обязательствах в 7-й, что по сути не правильно, т.к выплаты зп не было и нет обязанности платить ндфл...
05 У цьому рядку також необхідно буде вказати податок із заробітної плати за грудень\\

у нее 05 я работает, это неправильно, будет задвоение в 07й, я же так понимаю у нее все вчасно сплачено
nvberezka, сомневаюсь, что найдутся единомышленики smiling smiley еще камнями закидают, поэтому я лучше воздержусь smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 76 з 106    Сторінки: ПершаПопередні7172737475767778798081НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045699999999999