Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 78 з 106    Сторінки: ПершаПопередні7374757677787980818283НаступнаОстання
Я сегодня так сдала остаток на 01.01.11 = 0 выдача з/п до 07 числа:
Январь:
01 - 1000 (з/п за январь)
02 - 409,70 ("чистая" з/п за 1 пол. января (касса)
03 - 144,60 (НДФЛ за январь)
04 - 72,30 (НДФЛ за 1 пол. января (банк)
05 - 0
06 - 0
07 - 144,60
14 - 0

Февраль:
01 - 1000 (з/п за февраль)
02 - 819,40 ("чистая" з/п за 2 пол. января + 1 пол.февраля (касса)
03 - 144,60 (НДФЛ за февраль)
04 - 144,60 (НДФЛ за 2 пол. января + 1 пол.февраля(банк)
05 - 0
06 - 0
07 - 144,60
14 - 0
Quote
Blick
Quote
lelya
А еще подскажите,пожауйста, дату перечисления зп в 7-й строке ставить 7-е число след.месяца(как по закону) или фактическую(допустим я платила 28.02.11 зп)

Я думаю, что нужно писать фактическую. Там же написано "визначена податковим агентом дата виплати доходив". Что ж вы еще не "визначили", когда доходы оплачены?
Дзвонила щойно в свою податкову - сказали ставити не фактичну, а встановлену як дату виплати 2-ої пол. кожного місяця
Quote
Blick
Quote
Marina D.
Quote
Blick
Суммы аренды авто у физлица не СПД и их НДФЛ в отчете показываются. А нужно ли ставить этих человечков в графе 10 "за цивільно правовими договорами"? Поставила и сомневаюсь, т.к. там еще есть слово "працювало". А они не працювали, а просто получали арендную плату. Кто как делает?

правильно подумали.

а что именно правильно? не ставить?


так и я уже начинаю сомневаться. К сожелению,я налоговую послушала и поставила как они захотели видеть в 10 строке "за цивільно-правовими договорами"- 0000001. Вот теперь думаю исправлять или нет?


Quote
Олюська
Quote
Blick
Quote
lelya
А еще подскажите,пожауйста, дату перечисления зп в 7-й строке ставить 7-е число след.месяца(как по закону) или фактическую(допустим я платила 28.02.11 зп)

Я думаю, что нужно писать фактическую. Там же написано "визначена податковим агентом дата виплати доходив". Что ж вы еще не "визначили", когда доходы оплачены?
Дзвонила щойно в свою податкову - сказали ставити не фактичну, а встановлену як дату виплати 2-ої пол. кожного місяця
сколько людей,столько и мнений, сил уже нетsad smiley
А деки в электронном виде уходят????
Quote
sashurka
В эл. виде обязательно? я скачала обновление с сайта - 1.29.9 теперь документ не проходит проверку...Все заполнено... и код налоговой тоже...У кого такая же фигня? Или подскажите, как вернуться на версию 1.29.7...если это возможно...


Если вы ставили прочерки в шапке декларации ( п. 9, 10) - попробуйте их убрать.
Quote
lelya
А деки в электронном виде уходят????
Да, 2 квит.пришла через 11 минут
А деки в электронном виде уходят????


НЕТ.Бьюсь второй день.Ошибка валидации.Дозвониться в "Арт-мастер" не реально.Распечатала в бумажном варианте.Завтра повезу.
Quote
tinusik
Quote
lelya
А деки в электронном виде уходят????
Да, 2 квит.пришла через 11 минут
Урааааа,пришла 2 квитанция!!!!!!пока только одна,но и то радует,что не надо стоять в километровых очредяхsmiling bouncing smiley
Quote
tinusik
Я сегодня так сдала остаток на 01.01.11 = 0 выдача з/п до 07 числа:
Январь:
01 - 1000 (з/п за январь)
02 - 409,70 ("чистая" з/п за 1 пол. января (касса)
03 - 144,60 (НДФЛ за январь)
04 - 72,30 (НДФЛ за 1 пол. января (банк)
05 - 0
06 - 0
07 - 144,60
14 - 0

Февраль:
01 - 1000 (з/п за февраль)
02 - 819,40 ("чистая" з/п за 2 пол. января + 1 пол.февраля (касса)
03 - 144,60 (НДФЛ за февраль)
04 - 144,60 (НДФЛ за 2 пол. января + 1 пол.февраля(банк)
05 - 0
06 - 0
07 - 144,60
14 - 0



Скажите пож. хорошо, чтво у Вас нету декабрьких выплат в январе ( 12 -закрыт) , а если есть? то 05 стр.по нфдл заполняется или нет?
Quote
ryabina
Quote
tinusik
Я сегодня так сдала остаток на 01.01.11 = 0 выдача з/п до 07 числа:
Январь:
01 - 1000 (з/п за январь)
02 - 409,70 ("чистая" з/п за 1 пол. января (касса)
03 - 144,60 (НДФЛ за январь)
04 - 72,30 (НДФЛ за 1 пол. января (банк)
05 - 0
06 - 0
07 - 144,60
14 - 0

Февраль:
01 - 1000 (з/п за февраль)
02 - 819,40 ("чистая" з/п за 2 пол. января + 1 пол.февраля (касса)
03 - 144,60 (НДФЛ за февраль)
04 - 144,60 (НДФЛ за 2 пол. января + 1 пол.февраля(банк)
05 - 0
06 - 0
07 - 144,60
14 - 0



Скажите пож. хорошо, чтво у Вас нету декабрьких выплат в январе ( 12 -закрыт) , а если есть? то 05 стр.по нфдл заполняется или нет?
Да, в январе!
У меня такая же ситуация, поставила по ЦПХ, как мне объяснили в консультации что там проставляется просто количество договоров по которым была выплата, но так как на другие вопросы отвечали не уверенно и расплывчато - это тоже вызывало сомнения, но методом исключения поставила туда, смущало слово работало правда, но так как других вариантов нет ... Себя лишь утешаю тем что слово работало только в первой строке smiling smiley
Quote
tinusik
Quote
lelya
А деки в электронном виде уходят????
Да, 2 квит.пришла через 11 минут

а мне, как ни странно, квитанции пришли буквально сразу =)))) чтото тут неладное =))))

кстати у нас в налоговой наконец-то додумались разделить всех на 3 каб. В одном - юрики, во-втором - физики с заполненными отчетами, в 3 - с пустышками. И еще налоговая работает с 7-30 до 21-00 без обеда!!!!! ничего себе как они =)
Вывод:
Ни они (ГНИ), ни мы, ни консультанты всякие, толком не знаем, как правильно заполнять.
Из этого следует, что нужно заполнить хоть как-нибудь и сдать, а потом разберемся.
Моя доча вообще не заморачивалась и написала как в 1ДФ начислено=выплачено, хотя фактически аванс 23-го, зарплата 7-го.
Я заморачивалась долго, и мне стало понятно, что ничего не понятно. Зря потрачена куча полезного времени.

Даешь к понедельнику 100 страниц обсуждения!!!
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:
Яку дату необхідно ставити в рядку "7" декларації з податку на доходи фізичних осіб, якщо звітність подає податковий агент, у якого не визначено конкретний термін виплати доходу за другу половину місяця, або якщо цей термін пізніше ніж 7 числа місяця, наступного за звітним?

Відповідь:
Згідно з п. "д" п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб (далі - Декларацію) за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, за формою, затвердженою наказом ДПА України від 31.01.2011 N 58 "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб", що зареєстрований в Міністерстві юстиції від 09.02.2011 року N 165/11903 (далі - наказ N 58).

У рядку "7" Декларації відповідно до роз'яснень, наданих листом ДПА України від 17.02.2011 N 4485/7/17-0217, вказується дата виплати доходу за звітний період з врахуванням норм Закону України від 23.09.2010 N 2559-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати" (дата виплати заробітної плати за другу половину місяця). При неодноразовій виплаті доходів у звітному місяці сплата податку здійснюється з дотриманням вимог пп. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 ПКУ.

Згідно з нормами Закону України від 23.09.2010 N 2559-VI (далі - Закон N 2559) заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата".

Тобто, у рядку "7" Декларації вказується дата виплати доходу за звітний період, а саме дата виплати заробітної плати за другу половину місяця, яка виплачується згідно з нормами законодавства не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. Якщо конкретний термін виплати доходу за другу половину місяця не визначений, то у рядку "07" декларації з податку на доходи фізичних осіб зазначається дата виплати доходу за звітний період (місяць), яка була фактично виплачена, але не пізніше терміну подання Декл
Quote
nutka
У меня такая же ситуация, поставила по ЦПХ, как мне объяснили в консультации что там проставляется просто количество договоров по которым была выплата, но так как на другие вопросы отвечали не уверенно и расплывчато - это тоже вызывало сомнения, но методом исключения поставила туда, смущало слово работало правда, но так как других вариантов нет ... Себя лишь утешаю тем что слово работало только в первой строке smiling smiley

Не хочется Вас разочаровывать, но это из письма №4485:

3.1.10. В строке "10" указывается количество лиц, работавших в штате (кроме тех, которые находятся в отпуске по уходу за ребенком) и количество лиц, работавших по гражданско-правовым договорам. Заполнение ячеек производится слева направо (дополняется слева нулями).

Хотя не думаю, что это такая уж грубая ошибка. И обязательство от нее никак не зависит.
Питання:
Як відобразити в рядку "10" декларації з податку на доходи фізичних осіб кількість зовнішніх сумісників?
Відповідь:
…….Оскільки в рядку "10" Декларації не передбачена окрема графа "зовнішні сумісники", то кількість зовнішніх сумісників може включатися до кількості працівників за цивільно-правовими договорами та відображатись в графі "за цивільно-правовими договорами".
(Вопросы-ответы, Государственная налоговая администрация, от 17.03.2011),
Питання:

Який порядок заповнення рядків "04", "06" та "14" податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб для податкових агентів, якщо дохід не виплачений, а ПДФО перерахований?

Відповідь:

Відповідно до ст. 168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI для податкових агентів передбачено два терміни сплати (перерахування) ПДФО до бюджету: під час виплати оподатковуваного доходу або наступного банківського дня при нарахуванні (виплаті, наданні) доходу у не грошовій формі або готівкою з каси. Таким чином у разі, якщо дохід не виплачено, а податок на доходи фізичних осіб перераховано до бюджету, то декларація з податку на доходи фізичних осіб, затверджена наказом ДПА України від 31.01.2011 N 58 (далі - Декларація), відповідно до роз'яснень, наданих листом ДПА України від 17.02.2011 N 4485/7/17-0217, заповнюється наступним чином:

- у рядку "03" вказується загальна сума нарахованого (утриманого) податку на доходи фізичних осіб за звітний період;
 - у рядку "04" відображається сума фактично перерахованого податку на доходи фізичних осіб;
- у зв'язку з перерахуванням податку з невиплачених доходів, сума податку на доходи фізичних осіб, яка відображається у рядку "06" = 0;
- у рядку "14" відображається сума невиплаченого доходу за звітний місяць.
Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби
Согласитесь договор аренды - это договор ЦПХ, но только не работы и не услуги, и если производиться выплата физлицу с него удерживается и перечисляется НДФЛ и мы должны это отобразить в отчете, а вот куда засунуть в шапке , ну не к работающим же в штате...
а вот если б вы у физ.лица купили телевизор, тоже бы отразили его в стр.10 , он же не працював? Также и с арендой .
Это то же ЦПХgrinning smiley ну не подумали разработчики что у нас будут такие вопросы возникатьconfused smiley как и о многом другом>grinning smiley<
Привіт. В мене безвихідна ситуація!!!! Бухгалтер в лікарні а я не знаю як заповнити деку за лютий. ДОПОМОЖІТЬ!!!!
Заробітна плата за лютий не виплачена, заробітна плата та ПДФО за січень оплчено 01.03.11р., тоді
01-з/п нарах.за лютий
02- 0 (так як нічого не виплачувалось)
03-ПДФО за лютий
04-0
05-0 (чи нарахована за січень??)
06-ПДФО за лютий
07-0
14-невиплачена з/п за лютий чи січень також????
ДОПОМОЖІТЬ будь-ласочка!!!!!!!!!!
Всем привет! Отчет за юр.лиц давно сдала и забыла, но вот физ.лицо на едином налоге есть!ему тоже надо сдавать отчет??? он, что является для себя податковым агентом?
У меня создается впечатление, что разработчики вообще ни о чем не думали, когда эту декларацию разрабатывали.
А все из-за того, что кому-то очень сильно хотелось пропихнуть в конце года Налоговый кодекс. И не волновало, что не будет ни у кого времени подготовиться ко всем изменениям. angry smiley
Quote
ira-rrrrr
Всем привет! Отчет за юр.лиц давно сдала и забыла, но вот физ.лицо на едином налоге есть!ему тоже надо сдавать отчет??? он, что является для себя податковым агентом?

По НК ЧПЕН является налоговым агентом в принципе, а не для себя. Если нет наемных, нужно сдавать с прочерками. Маразм, но законодательно закрепленный. Ведь по сути любое частное лицо (не СПД) может нанять домработницу, платить ей зарплату и окажется налоговым агентом. Так чего они со всех поголовно этот отчет не требуют???
Добрый день всем
Подскажите, пожалуйста как ета чудная декларация зашифрована в ОПЗ, что-то не могу найти
Quote
ОКС
Добрый день всем
Подскажите, пожалуйста как ета чудная декларация зашифрована в ОПЗ, что-то не могу найти

в справочниках отчетов активируете его
Барышни, спасайте у меня ОПЗ 1.29.9, в списке, что оно предлагает F05010 нетути, что значит активировать в справочниках отчетов? Помогите
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 78 з 106    Сторінки: ПершаПопередні7374757677787980818283НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054100000000001