Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 81 з 106    Сторінки: ПершаПопередні7677787980818283848586НаступнаОстання
Юр. лицо деятельность не ведет. Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб - надо сдавать?
нужно сдавать всем, даже без деятельности


Quote
barashka
Згодна з Мірою про штрафи в 170 і 1020 грн.
тим паче чула цю інфу в податковій від інспектора

510 грн. штраф, это спущено сверху на места
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України №8217, 8217 - 1, 8217 - 2

включено до порядку денного сесії ВРУ 5 квітня (вівторок)


Не хотите месячный отчет - делайте два квартальных.
Хотя не совсем понятно. Похоже что кроме бухгалтеров никто эти законы
не читает.

Я здесь уже об этом писала, но повторюсь.


Проект закона Украины от 12.03.2011 № 8217 предлагает исключить сдачу ежемесячной декларации :

в разделе «Налог на доходы физических лиц»

17) підпункт "д" пункту 176.2 статті 176 виключити.

А в проекте закона Украины от 12.03.2011 № 8217-1 предлагается

7) у пункті 176.2. статті 176:
у підпункті д) слова "календарному місяці" замінити словом "кварталу";
абзац другий підпункту д) виключити.


Почему в первом законе - подпункт «д» исключен, а во втором - в этом пункте заменяются слова?
Да поймите, никто не знает как ее заполнять!!! Заполните уж как нибуть и сдайте!!! Там будет видно, что-где-как...
Quote
okson
Да поймите, никто не знает как ее заполнять!!! Заполните уж как нибуть и сдайте!!! Там будет видно, что-где-как...

+1
Quote
Михаил
Quote
barashka
Згодна з Мірою про штрафи в 170 і 1020 грн.
тим паче чула цю інфу в податковій від інспектора

510 грн. штраф, это спущено сверху на места

в ПКУ є норма 119.2 - Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.


А хіба дека з ПДФ не відноситься до податкової звітності про суми доходів нарахованих (сплачених) на користь платників податків. суми утриманого з них податку?

Этот "маразм" по НДФЛ нескоро закончится -
если 5 апреля примут законы 8217 и 8217 - 1,
потом пока сделают квартальную декларацию,
пока письмо к ней налоговая намалює -
как заполнять эту декларацию.

Так что нужно наверно создавать новую тему - "Декларация + 1ДФ"
Хомут-к сказал это не раньше 2го полугодия будет
Quote
Свет-Лана
Quote
Михаил
граждане, ставьте то что считаете нужным, прямо смех, можно подумать вас заставляют, как в налоговой отвечают - заполняйте по инструкции
Да точно , в любом случае придется отбиваться если что. Да "перехідне положення" у НК 1 грн штраф.
А НК важнее писем.
в пятницу сдала отчёт - 4,5 часа простояла в очереди. Когда выходила из налоговой серпанитинная очередь к 16:30 увеличилась и у входа в налоговую возле вертушки собралась тысячная толпа с пустыми бланками! Меня стошнило!!!!!
ЛЮЮЮЮЮДИИИИ!!!!!! ну защищайте же себя хоть как-то от чьей-то дури!!!!!
знакомым единцикам СПД, не работающих с физ/лицами, запретила появляться в налоговой!
Quote
Massa
Этот "маразм" по НДФЛ нескоро закончится -
если 5 апреля примут законы 8217 и 8217 - 1,
потом пока сделают квартальную декларацию,
пока письмо к ней налоговая намалює -
как заполнять эту декларацию.

Так что нужно наверно создавать новую тему - "Декларация + 1ДФ"

Quote

до проекту Закону України [www.profiwins.com.ua]
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України»
ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування, крім абзаців п’ятого – тринадцятого підпункту 2 пункту 31, абзаців третього – восьмого підпункту 3 пункту 31 та пунктів 3 і 4 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2012 року.

2. Кабінету Міністрів України:

привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.
Народ скажіть пліз :1)Ця декларація має в кінцевому(за 3 місяці) дорівнювати 1ДФ?
2) що у 2ряд. має бути,наприклад якщо я всю з/п за 01,01,11 виплатила до 02,02,11,то в 2р. я маю написати,що я перерахувала фактично у січні(1пол.за січ) чи всю з/п (за січень) яку перераховано в термін до 02,02,11???????
1) нет
2) должна быть - стр.1 минус НДФЛ и ЕСВ

Quote
GGG
Народ скажіть пліз :1)Ця декларація має в кінцевому(за 3 місяці) дорівнювати 1ДФ?
2) що у 2ряд. має бути,наприклад якщо я всю з/п за 01,01,11 виплатила до 02,02,11,то в 2р. я маю написати,що я перерахувала фактично у січні(1пол.за січ) чи всю з/п (за січень) яку перераховано в термін до 02,02,11???????

це ніхто не знаю smiling smiley

the truth is out there (с)
Quote
GGG
якщо я всю з/п за 01,01,11 виплатила до 02,02,11,то в 2р. я маю написати,що я перерахувала фактично у січні(1пол.за січ) чи всю з/п (за січень) яку перераховано в термін до 02,02,11???????


Значить це має бути фактично виплачена з/п на руки
а скажіть буть-ласка ще таке, це також відноситься до ПДФО (4ряд.),тобто якщо я виплатила всю з/п і весь ПДФО до терміну 02,02,11,то в ряд 02 та 04 я вказую все,що перерахувала за січень,а не фактично,що пройшло по банку у січні?
Выскажу свое мнение по поводу ст. 119, название статьи :
Стаття 119. Порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб - платників податків
Из контекста это статьи можно сделать вывод, что эта статья применяется если "Податковий агент" допускает ошибки связанне с расшифровкой показателей по конкретному физ.лицу.
Так как информации о физ.лицах в отчете "Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб" нет (а указываюся суммы общим итогом), то и применять штраф по этой статье нельзя.

Стоит также обратить внимание на перех.положения:
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
5. У зв'язку з набранням чинності цим Кодексом штрафні санкції, які можуть бути накладені на платників податків за порушення нормативних актів Кабінету Міністрів України, центрального податкового органу, положень, прямо передбачених цим Кодексом, починають застосовуватися до таких платників податків за наслідками податкового періоду, наступного за податковим періодом, протягом якого такі акти були введені в дію.

Т.е. исходя из этого можно сказать, что штраф могут применить только начиная с отчетности за март, хотя и здесь можно поспорить.
прошу прощение за текстовые ошибки, не досмотрела smiling smiley спешила
Quote
Михаил

the truth is out there (с)

ага, поза межами досяжного ))))))))
У рядку „02” вказується загальна сума доходів за звітний період, яка виплачена (надана) (за мінусом внесків та податків) на користь фізичних осіб, у тому числі за попередні періоди (крім доходів, що не підлягають оподаткуванню, не включаються ознаки доходів по яких податок на доходи фізичних осіб не утримується згідно законодавства).



СКОЛЬКО МОЖНО! СНОВА ВСЁ СНАЧАЛА! Причёт здесь те выплаты , что прошли в следующем месяце!

Если это чье-то мнение, то не значит что правильно.

Как правильно станет известно завтра, когда начнут штрафовать.
Quote
ryabina
У рядку „02” вказується загальна сума доходів за звітний період, яка виплачена (надана) (за мінусом внесків та податків) на користь фізичних осіб, у тому числі за попередні періоди (крім доходів, що не підлягають оподаткуванню, не включаються ознаки доходів по яких податок на доходи фізичних осіб не утримується згідно законодавства).



СКОЛЬКО МОЖНО! СНОВА ВСЁ СНАЧАЛА! Причёт здесь те выплаты , что прошли в следующем месяце!

Если это чье-то мнение, то не значит что правильно.

Как правильно станет известно завтра, когда начнут штрафовать.

не надо так нервничать, вы думаете у них завтра резко наступит прояснение? так можно с таким же успехом сказать что это их мнение, никакого Приказа прямого нет до сих пор
Massa согласна с Вами. Пора создавать новую тему - " 1ДФ".
В новой 1-ДФ есть ознака доходу - 133 "Сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування платника податку, що вносяться за рахунок його роботодавця у розмірах, визначених законом (підпункт 165.1.6 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу)". Это что теперь каждый работник вносится в 1ДФ двумя строчками (1-я начисл. и выплач. доход и удержан подоходный налог, а вторая этот самый ЕСВ)????? confused smiley
Quote
viola1
Massa согласна с Вами. Пора создавать новую тему - " 1ДФ".
В новой 1-ДФ есть ознака доходу - 133 "Сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування платника податку, що вносяться за рахунок його роботодавця у розмірах, визначених законом (підпункт 165.1.6 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу)". Это что теперь каждый работник вносится в 1ДФ двумя строчками (1-я начисл. и выплач. доход и удержан подоходный налог, а вторая этот самый ЕСВ)????? confused smiley

уже такое было smiling smiley
Quote
ryabina
У рядку „02” вказується загальна сума доходів за звітний період, яка виплачена (надана) (за мінусом внесків та податків) на користь фізичних осіб, у тому числі за попередні періоди (крім доходів, що не підлягають оподаткуванню, не включаються ознаки доходів по яких податок на доходи фізичних осіб не утримується згідно законодавства).



СКОЛЬКО МОЖНО! СНОВА ВСЁ СНАЧАЛА! Причёт здесь те выплаты , что прошли в следующем месяце!

Если это чье-то мнение, то не значит что правильно.

Как правильно станет известно завтра, когда начнут штрафовать.

я имела в виду это
отчет сдала именно с выплатами в следующем месяце. потому что считаю такой порядок заполнения правильным.
81 страница форума - не панацея, каждый думает и принимает решение сам.
и не зачем так орать (с)
А кто подскажет, если у меня зарплата выплачивается месяц в месяц, рядок - 14 будет пуст?
Quote
RAT
Quote
ryabina
У рядку „02” вказується загальна сума доходів за звітний період, яка виплачена (надана) (за мінусом внесків та податків) на користь фізичних осіб, у тому числі за попередні періоди (крім доходів, що не підлягають оподаткуванню, не включаються ознаки доходів по яких податок на доходи фізичних осіб не утримується згідно законодавства).



СКОЛЬКО МОЖНО! СНОВА ВСЁ СНАЧАЛА! Причёт здесь те выплаты , что прошли в следующем месяце!

Если это чье-то мнение, то не значит что правильно.

Как правильно станет известно завтра, когда начнут штрафовать.

я имела в виду это
отчет сдала именно с выплатами в следующем месяце. потому что считаю такой порядок заполнения правильным.
81 страница форума - не панацея, каждый думает и принимает решение сам.
и не зачем так орать (с)

согласна smiling smiley , а самая заковырка, ИМХО, здесь
У рядку „06” вказується сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з доходів у звітному (податковому) періоді, але не перерахована до бюджету у зв’язку з невиплатою (ненаданням) доходів повністю або частково по терміну, визначеному у рядку 7 Декларації. У разі повної виплаті доходів та перерахованому податку за звітний місяць (рядки 14 та 06 = 0).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 81 з 106    Сторінки: ПершаПопередні7677787980818283848586НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068800000000002