Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

камеральная проверка. проблемы. нужна помощь!!!

Відправлено користувачем unk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
добрый день.
в 4 кв. 2010 по НДС был небольшой минус. 10 грн. (строка 21 и 22.2)
за 1 мес. 2011 г по деятельности 0грн. соответственно переношу значение строки 22.2 в 23.1, эти 10 грн автоматически программой прописываются в строках: 23, 24, 26
и камеральная проверка выдает такие ошибки:
1. ряд.24 кол.Б = ряд1 гр.3 Додатка 3 (можливо додаток на даний момент неактивний)
2. ряд.24 кол.Б = Усього гр.3 Додатка 2 (можливо додаток на даний момент неактивний)
3. ряд.26 кол.Б = Усього гр.5 Додатка 2 (можливо додаток на даний момент неактивний)
4. позначка наявності додатка 3 Розрахунок суми бюджетного відшкодування повинна бути заповнена
5. позначка наявності додатка 2 Довідка щодо залишку суми відємного значення попередніх податкових періодів повинна бути заповнена

неужели я должна заполнять Довыдку?? И почему программа требует Розрахунок суми бюджетного відшкодування??
возможно, стоит в декларации за январь 2011 г везде 0 грн поставить???
да, вы должны заполнить прил.2 и 3 к декларации - они заполняются, если заполнена стр.24
спасибо за ответ. как писала, строка автоматически заполняется при заполнении стр. 23.1, которую я обязана заполнить, поскольку в пред. декларации была заполнена стр. 22.2 НО (!) в додатке 3 написано:
Розрахунок не може бути поданий особою, яка:
- була зареєстрована як платник цього податку менш ніж за 12 календарних місяців до місяця, за наслідками якого подається заява на бюджетне відшкодування

я попадаю под это определение!
что делать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034099999999999