Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Услуги, получ. от нерезидента с местом поставки на Укр.

Відправлено користувачем Tiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ув. коллеги у кого есть подобное, как вы делаете это на практике?
Я имею в виду выписку самим себе налог. накладной.
Я раньше этого не делала, просто включала НО в стр. 7 и в след. месяце в НК в стр. 12.4.
Как это должно выглядеть в реестре?
Спасибо.
Жаль...кажется ни у кого нет таких услуг...и посоветоваться не с кем sad smiley(
я заповнила так продавець поставила нерезидента Інд. п/н та номер свідоцтва нулі, покупця поставила нашу компанію.

не знаю чи правильно..

**********************
а пряний вечiр так пахне...


Я пыталась по-всякому!
Пробовала заполнить н.н. в первом месяце, когда нужно отразить НО.
Но в реестре получается полный бред!
Как у вас в реестре в случае, когда это первый месяц (НО)?
"Покупатель" в этом случае пишете себя или нерезидента?
Quote
Tiana
Я пыталась по-всякому!
Пробовала заполнить н.н. в первом месяце, когда нужно отразить НО.
Но в реестре получается полный бред!
Как у вас в реестре в случае, когда это первый месяц (НО)?
"Покупатель" в этом случае пишете себя или нерезидента?

Покупець маєте бути ви - це є зазначено в Порядку 969.
Але по логіці, щоб сума попала вам в зобов"язання ви себе маєте в постачальники поставити.

Quote
Galla
Quote
Tiana
Я пыталась по-всякому!
Пробовала заполнить н.н. в первом месяце, когда нужно отразить НО.
Но в реестре получается полный бред!
Как у вас в реестре в случае, когда это первый месяц (НО)?
"Покупатель" в этом случае пишете себя или нерезидента?

Покупець маєте бути ви - це є зазначено в Порядку 969.
Але по логіці, щоб сума попала вам в зобов"язання ви себе маєте в постачальники поставити.
сорі, трохи не так - в ІПН продавця та № свідоцтва треба ставити нуль.

але логічніше - і там, і там - себе

я роблю так...в реєстрі у розділі видані п/п у мене покупець наша компанія (ПЗ по ПДВ)
а в розділі отриманих п/н, тобто коли виникає право на ПК по ПДВ я ставлю постачальника нерезидента. і в графі 6 пишу крім назви нерезидента країну його....це прописано в п. 11.5 постанови №1246 про Реєстри

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Так начебто у Кодексі і у порядку заповнення податкової накладної це все врегульовано, окрім того, кого зазначати у якості постачальника послуг.
Якщо комусь треба, можу дати посилання на табличку по особливостям оподаткування консалтингу, маркетингу, реклами, тощо.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
так Альф, не прописано кого зазначати і де..я в податковій пишу продавцем нерезидента а отримувачем нашу компанію,

в кодексі написано що треба виписувати 1 п/н, я виписую 2:
1 залишаю в періоді виникнення ПЗ іншу переношу в період виникнення ПК

**********************
а пряний вечiр так пахне...
якщо міркувати логічно, то оскільки було вказано що при виписці п/н ставити у продавця нулі..то можливо малося на увазі таки продавцем вказувати нерезидента ІМХО

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Quote
Міра
так Альф, не прописано кого зазначати і де..я в податковій пишу продавцем нерезидента а отримувачем нашу компанію,

в кодексі написано що треба виписувати 1 п/н, я виписую 2:
1 залишаю в періоді виникнення ПЗ іншу переношу в період виникнення ПК

Ми в 2010 році двічі пройшли перевірку на бюджетне відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок. Серед податкових накладних, що перевірялися, були й накладні по послугам нерезидента. У якості постачальника був вказаний отримувач.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
//Ми в 2010 році двічі пройшли перевірку на бюджетне відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок. Серед податкових накладних, що перевірялися, були й накладні по послугам нерезидента. У якості постачальника був вказаний отримувач.

Alf, а у якості покупця? Тоже отримувач?
С отражением НК (стр. 12.4) понятнее, чем с НО.
Например, если выписывать Н.Н. в 1С в месяце отражения НО, получается, что в н.н. наша фирма продавец, а поставщик-нерезидент - покупатель...хотя должно ведь быть наоборот!
Міра или вы вручную корректируете в печатной форме в налог. накладной?
Quote
Tiana
//Ми в 2010 році двічі пройшли перевірку на бюджетне відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок. Серед податкових накладних, що перевірялися, були й накладні по послугам нерезидента. У якості постачальника був вказаний отримувач.

Alf, а у якості покупця? Тоже отримувач?
так

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
confused smiley капец...

Alf , я десь статтю в Бухгалтерії з цього приводу навіть читала...там було написано що треба писати продавцем нерезидета а отримувачем нашу компанію...

тоді виходить що треба писати продавцем нашу компанію і там де номер платника нулі? confused smiley

а там де покупець теж нашу...
а як же той факт що у реєстрі коли є правло на ПК треба вказувати нерезидента.. Альф Ви вказували нерезидента чи свою компанію?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
я теж думаю що все ж продавцем має бути вказаний нерезидент

**********************
а пряний вечiр так пахне...
тобто я все ж думаю smiling smiley

справа в тім що не даврма було вказано що треба зазначати нулі у графі продавця..тобто і вказувати треба нерезидента.. отаке

а в реєстрі я вказала при виникненні ПЗ нашу компанію а при виникненні ПК нерезидента

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Міра, а какие у вас формируются проводки в 1С?
1 месяц - Дт 6441 Кт 6415
2 месяц - Дт 6415 Кт 6441
У вас также?
2755 ІІ Який порядок заповнення Реєстру виданих і отриманих податкових накладних суб’єктами господарювання - податковими агентами при отриманні ними послуг від нерезидентів та їх представництв, які не зареєстровані платниками ПДВ?
Повна відповідь (Початок див.І) Повна: Відповідно до п.180.2 ст.180 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету у разі постачання послуг нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими як платники податку, якщо місце постачання послуг розташоване на митній території України, є отримувач послуг. При цьому, отримувач послуг - платник податку у порядку, визначеному ст.201 ПКУ, складає податкову накладну із зазначенням суми нарахованого ним податку, яка є підставою для віднесення сум податку до податкового кредиту у встановленому порядку. Податкова накладна складається в одному примірнику і залишається в отримувача послуг - платника податку. Пунктом 10.3 Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 №1002 (далі – Порядок №1002), визначено, що операції з отримання послуг від нерезидента на митній території України відображаються на підставі податкової накладної, податкові зобов'язання за якою включені до податкової декларації попереднього періоду. Тобто, податкова накладна, що виписана платником податку – покупцем при отриманні послуг від нерезидента, виходячи із форми Реєстру, відображається на дату виникнення податкових зобов’язань платника податку в розділі І Реєстру, а на дату виникнення податкового кредиту - в розділі ІІ Реєстру із заповненням відповідних граф. Нормами Порядку №1002 визначено, що до граф 2, 3, 4, 5, 6 розділів І, ІІ Реєстру, зокрема, переносять відповідні реквізити податкової накладної. При цьому, в графі 5 „найменування (ПІБ для фізичної особи)” та у графі 6 „індивідуальний податковий номер” розділу І Реєстру проставляються реквізити покупця. Пунктами 11.5 та 11.6 Порядку №1002 визначено, що у разі отримання послуг від нерезидента на митній території України у графі 6 розділу ІІ Реєстру проставляються країна нерезидента та найменування (прізвище, ім'я, по батькові /за наявності/ - для фізичної особи) нерезидента. У разі якщо товари/послуги, придбані в нерезидента, не призначаються для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для постачання послуг за межами митної території України або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до п.186.3 ст.186 р.V ПКУ, у графі 7 відображається умовний ІПН "200000000000". А у разі якщо товари (послуги), придбані в нерезидента, призначаються для використання в господарській діяльності платника податку для здійснення операцій, які підлягають оподаткування ПДВ, звільнені від оподаткування чи не є об’єктом оподаткування у графі 7 розділу І Реєстру відображається умовний ІПН "300000000000".

**********************
а пряний вечiр так пахне...
СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, на примере ,я правильно понимаю:
сумма, оказанная резидентом на тер.100$. Пересчитываем по курсу НБУ по акту на 23.03.11 -по 7,9477, получается 794,77грн. На эту сумму начисляем НДС 158,95. Итого 953,72грн. НО 23.03.11-953,72, а 01.04.11 в НК -953,72. В НО теперь не актуальна дата, предшествующая акту выполненых работ?
НО в марте 158,95 и НК в апреле 158,95.
По поводу курса:
п.190.2. Налог. Кодекса:
Для послуг, які постачаються нерезидентами на митній території України, базою оподаткування є договірна (контрактна) вартість таких послуг з урахуванням податків та зборів, за винятком податку на додану вартість, що включаються до ціни постачання відповідно до законодавства. Визначена вартість перераховується в національну валюту за валютним (обмінним) курсом Національного банку України на дату виникнення податкових зобов’язань.

Я понимаю так, что теперь не актуальна дата для курса, предшествующая акту выполненых работ.
А может кто подскажет как начислить самому себе 20% налога на прибыль и куда перечислять (на какой код бюджетной класификации... согласно п. 160.7 НКУ..). какие сроки уплаты
2. Куда ставить эту сумму в декларацию о прибыли...

(При оплате услуг рекламы, заказанных у нерезидента, украинское предприятие является налоговым агентом по удержанию и перечислению в бюджет налога на доходы нерезидентов с источником его происхождения из Украины за свой счет (п. 160.7 ст.160 НКУ). Ставка налога - 20%. Если следовать букве закона, на сумму гонорара за рекламную кампанию за рубежом следует начислить 20% и перечислить в бюджет Украины, поскольку налог этот начисляется «сверху».)
извините, разобралась. Если все правильно поняла - то в декларации о прибыли попадает в додаток ПН (до рядка Декларации 17). Уплата производится в сроки перечисления как и по основным ставкам ндс - до 30 числа, прибыль - в течении 10дней после отчета. Если что не правлильно - подправьте...
Вопрос на засыпку.У нас предстоит импорт услуг.Мы неплательщики НДС.Но по данной операции приравниваемся к плательщику.Т.е.20% за нерезидента начислить и уплатить должны.Вопрос в том,какую отчетность подавать неплательщику НДС.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359