Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

По поводу уплаты единого налога. Разъяснения налоговой.

Відправлено користувачем Хельга 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Думаю, что если у Вас на старом лицевом по единому налогу была переплата 600 грн., то с 7 февраля ее разделили, на 57% и 43%. Т.е 342 грн., остались на старом лицевом, а 258 грн -на новом лицевом счете. Значит за январь у Вас все оплачено, а остальные 342 грн, вы можете до 20 марта перекинуть письмом на новый лицевой счет и к моменту подачи отчета за 1 квартал, у Вас будет оплата 600 грн. (258грн. текущие и 342 грн., которые Вы зачтете по письму).
я прокололась, перечислила денежки от ЕСВ физлица предпринимателя 34,7% на счет ЕСВ наемных работников. Поехала в ПФ разоблраться, думала напишу письмо по переброске денежек с одного счета на другой, они и разговаривать не хотят. Требуют чтобы я перечислила эту сумму вновь на счет физлица, а у на свете наемных работников 36,8% будет переплата, которая зачтется в следующем месяце. Какие onhfayst санкции меня ожидают, если я перечислю эту сумму в понедельник?
Так по ЄСВ, я думаю, переноситься. Податовий
кодекс до цього внеску не має ніякого відношення.
Але це моє ІМХО.


Обычно в пенсионном сами делали переброску со счета на счет, но это было в "прошлой жизни", а как сейчас они поступят - это одному Богу известно.
Quote
spbif
Quote
anyunya
Ребят помогите самой понять!
Я оплатила в декабре за 1-й кавртал 600 грн (понятно, что на старые реквизиты).Тоесть у меня за январь и февраль оплата на старые счета 400 грн.Тут все нормально?
А теперь хочу всеже, чтобы не попасть на штраф. санкции заплатить на новые реквизиты (при том , что аванс у м еня все же март висит)Вопрос: 43%=86 грн до 20.02.11 я должна заплатить за март, правильно?

При этом ЕСВ до 20.02.11 в размере 326,53 грн я должна заплатить за февраль, я все правильно понимаю?

Кто спешит - тот людей смешит!
Зачем было платить за квартал?



Оболонская налоговая практически заставляла оплачивать за квартал!Тем более , что в принипе я всегда так делала!У меня много СПД-ков и мне некогда сидеть и каждій месяц оплаты делать.Вот и заплатила!
Quote
Elena_U
Звонила вечером в налоговую, им поставили новую программу и теперь суммы, уплаченные за январь до 07.02.11 разделили на 57% и 43%. 43% зачислили на новый лицевой счет, а 57% зависли на старом как переплата...так что тем кто заплатил 1) Единый налог за январь 2) 43% от 10% - придется доплатить. Не забывайте, что понедельник 21 февраля последний день уплаты единого налога...
Налоговая считает, что 57% от единого за февраль, если платили на старые счета, пошли в ПФ и соцфонды:
[www.kyivsta.gov.ua]
Но все же дарить фондам деньги не стоит. По моему, надо делать сверку с ПФ и соцстрахами, подтверждать переплату и требовать вернуть деньги на р/с. Для начала,писать письма в фонды, прилагать копии документов об оплате , регистрировать письма и ждать. Думаю, вернут в конце концов.
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.02.2011 р. № 2634/03-20
від 14.02.2011 р. № 3986/7/19-0117/165


Головні управління Пенсійного фонду України в
Автономній Республіці Крим, областях,
містах Києві та Севастополі

Державні податкові адміністрації
в Автономній Республіці Крим, областях,
містах Києві та Севастополі



Щодо надходжень єдиного податку з 01.01.2011 року


У зв’язку з численними зверненнями платників єдиного та фіксованого податків щодо сплати з 1 січня 2011 року єдиного або фіксованого податків та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Пенсійний фонд України та Державна податкова адміністрація України повідомляють.

З 1 січня 2011 року набрали чинності Податковий кодекс України та Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон), якими визначено, що нарахування, обчислення та сплата єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюються суб'єктами малого підприємництва, які сплачують єдиний податок або фіксований податок, у порядку, визначеному Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Єдиний та фіксований податки сплачуються на рахунок відповідного бюджету в розмірі частини єдиного податку або фіксованого податку, що підлягають перерахуванню до цих бюджетів відповідно до норм Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" та Закону України "Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" (крім єдиного податку, який сплачується у січні 2011 року за останній звітний (податковий) період 2010 року). При цьому розподіл коштів єдиного податку або фіксованого податку на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та/або до Пенсійного фонду України Державним казначейством України не здійснюється.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 №1196 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 № 507” передбачено, що суб’єкт малого підприємництва сплачує 43% нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету, а 57% нарахованого єдиного податку на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За період з 01.01.2011 року до 07.02.2011 сплата єдиного та фіксованого податків здійснювалась на розподільчі рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України у 2010 році. Розподіл зазначених видів платежів між місцевими бюджетами та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснювався у порядку, що діяв до 1 січня 2011 року.

Нові рахунки для зарахування сум єдиного та фіксованого податків в органах Державного казначейства України відкрито 07.02.2011 року.

Сплата сум єдиного податку в рахунок погашення податкового боргу, що сформувався станом на 07.02.2011 року, здійснюється на розподільчі рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України з 07.02.2011 за кодами 18050100 і 18050200. Розподіл зазначених сум між місцевими бюджетами та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування з подальшим спрямуванням за призначенням здійснюється у порядку, що діяв до 1 січня 2011 року.

"ОБЪЯСНИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ЧТО СИЕ ЗНАЧИТ? Новые счета с 07.02.11 также являются распределительными между бюджетом и ПФ? Мне непонятно. Единый налог за январь 2011 - податковий борг, що сформувався на 07.02.11? К чему всё это? Ведь уже определили, что Казначейство рапределением единого налога не занимается. 43% - в бюджет."

Повернення сум єдиного податку, які були помилково та/або надміру сплачені станом на 07.02.2011 року, здійснюється з цих же розподільчих рахунків відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надмірно зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженому наказом Державного казначейства України від 10.12.2002 № 226 та зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 25.12.2002 за № 1000/7288.

У зв’язку з викладеним вище зобов’язуємо до 01.03.2011 року:

1. органи державної податкової служби:

1.1. провести інвентаризацію нарахованих та сплачених сум єдиного податку в розрізі платників податків з метою забезпечення повноти відображення в обліку зазначених сум;
1.2. надати відповідним органам Пенсійного фонду України інформацію за формами, що додаються (додатки 1, 2);
1.3. провести з платниками роз’яснювальну роботу стосовно нових рахунків, що відкриті в органах Державного казначейства України для зарахування сум єдиного та фіксованого податків.

2. управління Пенсійного фонду України у районах, містах та районах у містах:

2.1. прийняти від органів державної податкової служби інформацію, зазначену у пп.1.2 п.1 цього листа;
2.2. провести з платниками роз’яснювальну роботу стосовно рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України, на які перераховуються суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
2.3. частину сум сплаченого єдиного та фіксованого податків у грудні
2010 року та у період з 1 січня 2011 року по 7 лютого 2011 року за січень
2011 року (майбутні періоди 2011 року), спрямовану Державним казначейством України до Пенсійного фонду, зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Додаток: на 2-х арк.

Заступник Голови
правління Пенсійного
фонду України

В.М.Короневський

Заступник Голови комісії
з проведення реорганізації
ДПА України,
заступник Голови ДПА України

О.М. Любченко
Извините, уже разобралась, в этом абзаце речь идет о старых счетах по единому налогу с кодами 18050100 і 18050200,

новые счета идут с кодами 18050300 и 18050400.
///2.3. частину сум сплаченого єдиного та фіксованого податків у грудні
2010 року та у період з 1 січня 2011 року по 7 лютого 2011 року за січень
2011 року (майбутні періоди 2011 року), спрямовану Державним казначейством України до Пенсійного фонду, зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.///

а что будет с переплатой в ПФ, так и не ясно
Как практически это будет происходить?Платить ЕСВ за февраль меньше на сумму переплаты или сначала сверяться с пенсионным иналоговой?
думаю пока не спешите учитівать переплату, сначала нужно получить акт сверки от ПФ.
Где -то писали (на днях читала, не могу вспомнить где) ГНАУ и ПФ нашли общий язік и совместно сделают инвентаризацию по оплаченнім ЕН и будут сами делать переброску "зайво перечислених коштів".
Quote
tiger1
Где -то писали (на днях читала, не могу вспомнить где) ГНАУ и ПФ нашли общий язік и совместно сделают инвентаризацию по оплаченнім ЕН и будут сами делать переброску "зайво перечислених коштів".

пару постів вище Marina D. виставила лист ЛПАУ та ПФУ

Quote
d'Arina
///2.3. частину сум сплаченого єдиного та фіксованого податків у грудні
2010 року та у період з 1 січня 2011 року по 7 лютого 2011 року за січень
2011 року (майбутні періоди 2011 року), спрямовану Державним казначейством України до Пенсійного фонду, зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.///

а что будет с переплатой в ПФ, так и не ясно

Что значит ".....зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування....."!!!!
Сейчас нет "....внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування...", есть ЕСВ!!!
В счет чего они будут "зараховувати"?
Quote
sldaemon
Quote
d'Arina
///2.3. частину сум сплаченого єдиного та фіксованого податків у грудні
2010 року та у період з 1 січня 2011 року по 7 лютого 2011 року за січень
2011 року (майбутні періоди 2011 року), спрямовану Державним казначейством України до Пенсійного фонду, зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.///

а что будет с переплатой в ПФ, так и не ясно

Что значит ".....зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування....."!!!!
Сейчас нет "....внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування...", есть ЕСВ!!!
В счет чего они будут "зараховувати"?
Это надо спросить у ПФ и налоговой, это их же разъяснения
А никто еще не интересовался судьбой переплаты по пенсионному у единщиков-юр.лиц?
А мне в налоговой сказали что наш платеж от 2 числа зачислен правильно, и 57 % остались, а не ушли в Пенсионыйsmiling smiley
Quote
sldaemon
А никто еще не интересовался судьбой переплаты по пенсионному у единщиков-юр.лиц?
мне сказали в пенсионном,что сумма переплаты либо может быть возвращена (но при условии проверки предприятия),либо сделать ее благотворительным взносом,а попросту подарить им!!
Quote
sldaemon
А никто еще не интересовался судьбой переплаты по пенсионному у единщиков-юр.лиц?
Я цікавилася , сказали усе повенуть АЛЕ треба написати листа , потім перевірка пенсійного та перевірка інпекції по праці а тоді чекайте повернення коштів
От тільки з інспекцією по праці не хочу звязуватися, бо ці як нарахують так нарахують , а в мене переплати 1500,00 якщо у вас багато переплати , то можливо і варта пройти ці кроки
Quote
nata2707
Quote
sldaemon
А никто еще не интересовался судьбой переплаты по пенсионному у единщиков-юр.лиц?
Я цікавилася , сказали усе повенуть АЛЕ треба написати листа , потім перевірка пенсійного та перевірка інпекції по праці а тоді чекайте повернення коштів
От тільки з інспекцією по праці не хочу звязуватися, бо ці як нарахують так нарахують , а в мене переплати 1500,00 якщо у вас багато переплати , то можливо і варта пройти ці кроки

А для Вас 1500 грн не большая переплата? eye popping smiley
Quote
anjyti4
Quote
nata2707
Quote
sldaemon
А никто еще не интересовался судьбой переплаты по пенсионному у единщиков-юр.лиц?
Я цікавилася , сказали усе повенуть АЛЕ треба написати листа , потім перевірка пенсійного та перевірка інпекції по праці а тоді чекайте повернення коштів
От тільки з інспекцією по праці не хочу звязуватися, бо ці як нарахують так нарахують , а в мене переплати 1500,00 якщо у вас багато переплати , то можливо і варта пройти ці кроки

А чем чревата проверка инспекции по труду? Кто проходил - подскажите, к чему цепляются. У меня переплата 1300,00 грн., но предприятие с копеечными оборотами, наемных всего 0,5 чел.
Они проверяют соблюдение норм КЗОТа-з/п 2р в м-ц, до7,отпускные за 3дня,к мин.з/п придираются, если это не уборщица и пр. и ваши переплаты их не интересуют
Quote
sldaemon
Quote
d'Arina
///2.3. частину сум сплаченого єдиного та фіксованого податків у грудні
2010 року та у період з 1 січня 2011 року по 7 лютого 2011 року за січень
2011 року (майбутні періоди 2011 року), спрямовану Державним казначейством України до Пенсійного фонду, зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.///

а что будет с переплатой в ПФ, так и не ясно

Что значит ".....зарахувати в рахунок сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування....."!!!!
Сейчас нет "....внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування...", есть ЕСВ!!!
В счет чего они будут "зараховувати"?

А вот теперь стало ясно, в счет чего будут "зараховувати"!!!!
Докладываю: сегодня сдавала персонификацию по ЧП-шнику (единый налог - 200 грн. в декабре-за январь 2011, в январе - за февраль 2011). 42% от 200+200 = 168 грн. предложили добавить к сумме доплаты в пенсионный за декабрь 2010 и все!!!! Никакого зачета в счет ЕСВ не будет!!!
По другому ЧП-шнику та же история, только он заплатил в декабре авансом за квартал 600 грн. за себя и 600 грн. за наемных 42% от 600+600=504 грн. добавляют в счет доплаты за себя в декабре!!!
При этом ссылаются на письмо, которое обсуждалось выше!
Получается, мы эти деньги им просто подарили. П...ц!
Разводят.. Все переплаты разрешили учитывать в ЕСВ, им просто для этого надо проделать неслабую работу...не хотят.. ждите..все будет..напишем заявления, подпишем акт сверки и учтем в ЕСВ..к осени управимся..
Quote
Kisulya
Разводят.. Все переплаты разрешили учитывать в ЕСВ, им просто для этого надо проделать неслабую работу...не хотят.. ждите..все будет..напишем заявления, подпишем акт сверки и учтем в ЕСВ..к осени управимся..
Поделитесь инфой, где написано, что можно учитывать в ЕСВ. Они ссылаются на письмо, обсуждаемое выше.
Еще прошу совета, получается, не нужно мне переделывать персонификацию и вносить в декабрь суммы переплаты, СДАТЬ ЕЕ КАК ЕСТЬ (если примут), А ТАМ ПОСМОТРИМ?
В пенсионном прозвучала фраза, что теперь будут вызывать тех, кто сдал персонификацию раньше и требовать переделать с учетом этих сумм, но не смогут же всех заставить?
Как у всех обстоит ситуация в этом контексте?
Здравствуйте! Подскажите, я правильно мыслю...юр.лицо единщик 10%.
Начисленная з/п за январь февраль 2011г. 2975, уплаченный и начисленный ЕСН 36,8% - 1094,80грн
Начисл. и уплач. единый 100,19грн
Теперь получается, что надо было уплатить в налоговую 100,19*43%=43,08 или все же разницу между 100,19 - (100,19*36,8%)=63,32
ЕСН 1094,80 - (100,19*36,8%)= 1031,48
получается переплата по единому и ЕСН?
Люди! Сдавал уже кто-нибудь персонификацию по ЧП-шникам - единщикам с включением переплат по единому в декабрь месяц?
Я сдала, переплаты не показывала, все переплаты должны учесть в ЕСВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047699999999995