Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларацію з податку на доходи фізичних осіб подаватимемо в вихідні ?!

Відправлено користувачем натКа 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ДК созвонился с редакцией "Офіційного вісника України" с вопросом, когда будет опубликован Приказ ГНАУ от 31.01.2011 г. № 58, которым утверждается форма налоговой декларации по НДФЛ (месячная форма). Напоминаем, что этот приказ вступает в силу со дня опубликования. На вопрос был дан ответ, что публикация состоится в пятницу, 18.02.2010 г.
Нужно ли будет сдавать этот отчет уже за январь? Точка зрения ГНАУ нам пока не известна, однако существует пп. 46.6 НКУ, который гласит:

"Якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган державної податкової служби, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.
До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Після внесення змін до нормативно-правових актів з питань оподаткування центральний орган державної податкової служби повинен здійснити заходи, пов'язані з оприлюдненням та застосуванням таких змін."

Свою официальную позицию по этому поводу и режим работы ГНИ в случае, если налоговую декларацию по НДФЛ придется сдавать и за январь (а последний день сдачи месячной отчетности за январь - понедельник, 21.02.2011 г.) ГНАУ пообещала опубликовать завтра, в пятницу 18.02.2011 г. Мы обязательно сообщим о ней нашим читателям.
А порядок заполнения они опубликуют? Или как хочешь, так и заполняй, а потом все дружно сдаем уточненки?


вот тут уж фигушки им....они чухались до посл дня, а нам в выходные стоять в налоговой в очереди? всю жизнь мечтали...
И кому от этого хуже будет? Назло кондуктору пойду пешком?
smiling smiley

Другой вопрос, что, по идее, вернее, по НКУ, сдавать этот отчет нужно уже с марта вообще.
Посмотрим, как налоговая дочитается.
принять всех за 2 дня не будет физической возможности .
ну в общем,это СГОВОР, налоговиков и редакции весника. Когда же наконец-то в этой стране государственные структуры ответят по закону за грубое нарушение ИМИ ЖЕ написаных законов?

Че сговор? Обычное выполнение плана по валу.
Если скажут завтра, что с марта начнем сдавать - гут.
Скажут с января, ой шо будед.
smiling smiley
Я підтримую. Це навіть не беззаконня, а анархія якась, при чому централізована
Quote
Ветка
ну в общем,это СГОВОР, налоговиков и редакции весника. Когда же наконец-то в этой стране государственные структуры ответят по закону за грубое нарушение ИМИ ЖЕ написаных законов?

+100
и это ведь не только с отчетностью. сразу 2х зайцев можно убить - проверить на прочность (схаваем или нет, если схаваем, можно и дальше издеваться), и заодно штрафов настричь, ведь не все будут по судам ходить, многие, как всегда, заплатят и еще спасибо скажут.
Quote
Хельга
Quote
Ветка
ну в общем,это СГОВОР, налоговиков и редакции весника. Когда же наконец-то в этой стране государственные структуры ответят по закону за грубое нарушение ИМИ ЖЕ написаных законов?

+100
и это ведь не только с отчетностью. сразу 2х зайцев можно убить - проверить на прочность (схаваем или нет, если схаваем, можно и дальше издеваться), и заодно штрафов настричь, ведь не все будут по судам ходить, многие, как всегда, заплатят и еще спасибо скажут.
+100 Нельзя ни в коем случае плясать под их дудку потому ,что завтра придумают еще ,что похлеще.
А ,что хаваем же?
Налоговая отвечает что п. 46.6 НКУ касается случаев, когда существовала старая форма......
Quote
ЛюСок
вот тут уж фигушки им....они чухались до посл дня, а нам в выходные стоять в налоговой в очереди? всю жизнь мечтали...
А кто сказал, что у нас такая опция есть? Это только если ГНАУ в пятницу издает распоряжение нам сдавать, а налоговикам выйти принимать, иначе у них же в выходной нет приема.
До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

эта норма в нашем случае не работает
Quote
SP
Налоговая отвечает что п. 46.6 НКУ касается случаев, когда существовала старая форма......

+1
Что им такого сделать, чтоб они нормально, по-человечески вводили свои Законы?
Взорвать что-нибудь, выйти на акцию протеста, Египет - 2 или что?
Чтобы до них дошло....
Quote
Massa
Что им такого сделать, чтоб они нормально, по-человечески вводили свои Законы?
Взорвать что-нибудь, выйти на акцию протеста, Египет - 2 или что?
Чтобы до них дошло....


Просто ВООБЩЕ и ВСЕМ перестать отчитываться в налоговые инспекции! устроить им массовую акцию протеста!
Quote
крюк
Quote
SP
Налоговая отвечает что п. 46.6 НКУ касается случаев, когда существовала старая форма......

+1
Было бы верно, если бы было где-то написано, что 46.6 действует, когда существовала старая форма, а если не существовала - то не действует. На самом деле если не существовала старая форма, то она фактически согласно этой норме не существует до следующего периода за периодом введения новой. Если читать буквально в нашем случае, то выходит "чинним" документом был никакой документ, т.е. небыло чинного, нет его и сейчас.
Я так точно сдавать не буду по 4 своим предприятиям, а потом, если понадобится, буду идти в суд обжаловать админку.
Невже ви до цих пір не зрозуміли, що наші нерви нікого не турбують. Не здамо - штраф; здамо невірно заповнений звіт - штраф. Треба державну казну наповнювати, депутатів годувати. Керівництво держави нас не поважає. Було б інакше - нас би не мордували до останнього дня у підвішеному стані, а заздалегіть запропонували і звіт і інструкцію по його заповненню.
Quote
TETJANA_byx
Невже ви до цих пір не зрозуміли, що наші нерви нікого не турбують. Не здамо - штраф; здамо невірно заповнений звіт - штраф. Треба державну казну наповнювати, депутатів годувати. Керівництво держави нас не поважає. Було б інакше - нас би не мордували до останнього дня у підвішеному стані, а заздалегіть запропонували і звіт і інструкцію по його заповненню.
Из вашего поста вывод - сдавать или не сдавать отчет в выходные дни? winking smiley
Quote
andrey1254
Я так точно сдавать не буду по 4 своим предприятиям, а потом, если понадобится, буду идти в суд обжаловать админку.
+100 я тоже не буду - сколько можно издеваться? мы позволяем - а они этим пользуются...
Підскажіть будь-ласка, чи потрібно здавати цю звітність фізичним особом на єдиному податку без працівників?

Дякую.
Quote
Parasol`ka
Всё, в Бест-Звите уже есть форма.

А шо толку по електронке не принимат 2 квитанция не принято
На офіційному веб сайті податкової у системі електронної звітності є такий документ як "Декларація з податку на доходи фізичних осіб", її навіть можна заповнити як вважаєте правильним, але перевірку структури ця Декларація не проходить, бо не затверджено Законом. Оновлення програми з 15 лютого ще не було, я за цим уважно слідкую, а отже здати такий документ не реально ні через бест звіт, ні в паперовому варіанті. Я здаю звітність у єлектронному варіанті вже декілька років і формую усі звіти саме через програмне забезпечення з офіц. веб сайту податкової. УСІ платники зможуть почати звітувати лише після того, як буде оновлення цього програмного забезпечення. Як тільки це станеться - я зі свого боку, Вас повідомлю. А поки що не гарячкуйте. Краще підготовте по 175 гривень щоб сплатити штраф за несвоєчасне подання, бо у понеділок, якщо дадуть відмашку червоним прапорцем "ЗДАВАТИ", то таке смертовбивство буде біля віконця здачі звітності, що розлучитися зі 175 гривнями - дешевше, ніж залишити там свої нерви та здоров*я. Це моя Вам спокійна порада.
Фізичними особами на єдиному податку, за відсутності найманої праці ця декларація не подається.
Шановні бухгалтери, повідомляю Вам, що вже можете здавати Декларацію офіційно.
Я тільки що здала звіт у електронному вигляді і отримала підтвердження про прийом.
Порядок заповнення Декларації це Лист Держ. Податк. Адміністрації від 17.02.2011 № 4485/17-0217 "Про заповнення Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб" за підписом С.І. Лекаря.
Оновіть сьогодні Бест звіт і можете відправити. Тільки обовязково у рядку 8 проставте Податковий номер органу державної податкової служби. Щоб не морочити голову його шукати - підказка: На ваших свідоцтвах про сплату ПДВ на печаткі Податкової вказано цей восьмизначний код, це те саме, що ЄДРПОУ.
Удачі.
Мамадарагая...-)))))...видимо литры выпитой валерианы за неделю дали побочный эффект - читаю ЛИСТ и не верю-)))))))))))))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042300000000001