Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Річна звітність в статуправління

Відправлено користувачем spbif 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Народ. Що здавати в статистику за рік по малому підприємству (послуги оренди обладнання)?
Баланс+форму 2 і 1-послуги річну?
А 1-підприємництво (коротку річну) треба? А 2-інвестиції треба?
Знайома бухгалтерка в п"ятницю здавалась по малому і каже, що 1-підприємництво річну не вимагали.


p.s. На закінчення анекдот (стався зі мною в статуправлінні кілька років тому).
В мене одне підприємство з великого кола, і кілька - з малого.
по одній малій фірмі здаю звіт про виробництво річну.
На прийомі жіночка з відділу промисловості каже:
"Так Ви ж до мене ходите по великому (вона мала на увазі здаю звіт по великому п-ву)
Я їй на те відповідаю: "Я до Вас ходжу і по малому і по великому".
Коротка пауза і вся черга починає дико реготати! >grinning smiley<
По поводу 1-підприємництво у них своя система.
У нас 2 фирмы с одинаковым КВЕДом, по одной требуют, по другой говорят не надо.
Кроме баланса и 1-підпр. еще попросили 7-тнв "Звіт про травматизм".
2-інвестиції почему-то сказали не надо.
вони дійсно формують вибірку і вимагають звіти лише з деяких підприємств.... (крім фін звітності звичайно)... я ходила в кожен відділ і питалася чи така-то фірма має щось здавати....


Они по коду ЕДРПОУ видят,что сдавать надо каждому конкретному предприятию.Еще и на Тургеневскую могут заслать с отдельными отчетами.Раньше мы сдавали отчет по инвестициям в районную,а теперь отсылают в городскую.
Я здавала годовые на Тургеневскую - на третьем этаже организовали "единое окно". Кроме того, под подпись вручают перечень отчетов, которые должны сдавать в 2011году - сервис прям.....
Что-то не могу найти форму 7-тнв "Звіт про травматизм"? Подскажите. где можно скачать. попадаются какие-то старые формы
7 тнв бланк не поменялся
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282