Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Біологічні активи

Відправлено користувачем Espana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Біологічні активи
Підприємство придбало поголів"я страусів (молодняк (поточні активи) та дорослі (довгострокові активи)).Чи правильно я оприбутковую дорослих - на рах.164, а молодняк - на 213? Справа в тому, що згідно нижчевикладеному, дорослих страусів потрібно амортизувати!? Та й в 1С не виходить їх оприбуткувати так, щоб вони амортизувалися (звичайно, про проводки "вручну" я знаю, і у випадку відсутності потрібних опцій - я ними скористаюсь).



"Розподіл БА на поточні та довгострокові багато в чому визначає їх податковий облік.
Довгострокові БА у податковому обліку прирівнюються до ОФ з відповідними особливостями обліку (10% ліміт, податкова амортизація за ст. 8 Закону про прибуток)."
Re: Біологічні активи
счета правильные,проверь или в справочнике необоротные активы "корректно" на 164 сядет.У меня нет, разрешает рах.107 применить.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028099999999998