Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВИТРАТИ ПІДЗВІТНИХ ОСІБ

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть, будь ласка! Якщо підзвітна особа купила за свій рахунок канцтовари і надала разом з авансовим звітом фіскальний чек - ми відшкодовуємо через касу. Чи потрібно писати наказ для того, щоб відшкодувати витрати підзвітної особи?
Если вначале купил,а потом возмещается-приказ нужен,потому что не был выдан аванс. Срок возмещения 3 года
Терміну повернення по авансовим не існує.


У меня похожая ситуация. Директор наличными через кассу банка оплатил налоги. Подскажите пожалуйста какую первичную документацию нужно заполнить. Только авансовый отчет? И какой текст приказа? Понимаю, что это элементарно, но сомневаюсь. Спасибо неравнодушным.
У вас є наказ про облікову політику?!
От там пропишіть норму про дозвіл
директору, бухгалтеру (всім хто подає
авнсові звіти) купувати за власний
кошт - (вказуєте все що вам
потрібно і може бути потрібно).
І не потрібно буде наказів на кожен такий випадок.
А где написано, что нужен приказ, если работнику выплачивается сумма по авансовому отчету за прошлый месяц, например? Человек предоставил авансовый отчет (пусть даже и не вовремя), предприятие ему компенсировало эти расходы - я не понимаю, зачем вообще нужен приказ?Подскажите, где указана необходимость составления такого документа.
Бо податківці трактують це як договір поставки
(що ваш робітник продав вам все що купувалося
без видачі підзвітних коштів) з всіма випливаючими
звідси податками. Так от і для цього потрібен наказ,
що ви попросили його купити за свій рахунок з наступним
відшкодуванням.
Спасибо. Вот только толковый приказ об учетной политике для предприятия ООО оптовая торговля найти не могу. У кого есть помогите чем можете!!! Посылают на попрошайку, а у меня не получается туда попасть. Если есть другие варианты ПОДСКАЖИТЕ ПОМОГИТЕ!!!ol4ek7@rambler.ru
Я на початку року роблю наказ про призначення осіб уповноважених на такі дії , а також разовий договір з підзвітною особою як повіреним на придбання товарів та послуг для підприємства з наступним відшкодуванням понесених витрат. Лишня паперова робота, але при перевірці менше клопоту
А можете скинути в *Попрошайку* бланк такого договору?
Прохання скинути мені теж бланк такого договору на мейл
semolia@ukr.net
Дякую
makovey4yk@mail.ru і мені будь ласка.Наперед вдячна.
А Вы можете здесь выложить этот бланк?
Можу напишіть мені на електронку запит nata2707@i.ua і я вам скину , мені так простіше
Уважаемые коллеги, поделитесь внятным толковым актуальным приказом об учётной политике предприятия (частное предприятие/ооо интернет-провайдер) ebpeu4eg@gmail.com
Заранее спасибо.
Скиньте і мені, будь ласка.smiling bouncing smiley
mosienko.svetlana@gmail.com
Пожалуйста, и мне тоже) Заранее спасибо!
на попрошайке лежит образец учетной политики с приложениями
качаем, открываем и переписываем под себя

ukr.net
логин: cadger
пароль: 1111111 (семь единиц)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0004249999999999