Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Все таки - подает ли ЧПЕН месячную деку по НДФЛ?

Відправлено користувачем Хельга 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
При условии, что нет наемных и ни с кого не удерживался НДФЛ?
Такой облом заполнять пустышки на 5 Чпшников....
1.2. Заповнення та подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб поширюється на юридичних осіб (їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи), самозайнятих осіб, представництва нерезидентів, які незалежно від їх організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що нараховуються (виплачуються) такій особі, та є податковими агентами відповідно до пп. 14.1.180 п. 14.1 статті 14 Кодексу.
Якщо по логіці немає найманих - підприємець не є податковим агентом
але в ч 2 Інструкції У разі відсутності нарахування доходів Декларація подається без відображення показників.

Але офіційних роз"яснень немає
На жаль
если следовать этой логике- то и юрлица не должны подавать- нет наёмных, не являешься налоговым агентом, ан нет, в письме налоговой написано, что в случае отсутствия начислений доходов декларация подаётся без отображения показателей, так что я думаю, что стоит ( ну как обычно) ждать разъяснений от налоговой..... и вообще у меня такое чувство, что у нас не Налоговый кодекс вступил в силу, а письма налоговой , которые являются догмой...


я теж дуже сильно на це розраховую, бо я знаю стількох ФОПів на загальній системі, які не працюють і роками щоквартально шлють порожню деку, вони ж навіть не уявляють собі, що може звідкілясь виникнути така лажа у вигляді щомісячного звіту
У листі ДПАУ від 17.02.11 №4485/7/17-0217 №
"Про заповнення ....." в пп 2.1 п.2 абзац 4
написано:
У разі відсутності нарахування доходів Декларація
подається без відображення показників.
Сьогодні це питання задавала в консультаційному податкової, вони ще самі не знають, чекають на роз'яснення.
Пустую с прочерками подать несложно,а вот за неподачу штрафы платить за пустой отчет стоит ли?
Quote
ksuxa_2004
Пустую с прочерками подать несложно,а вот за неподачу штрафы платить за пустой отчет стоит ли?

Ну не знаю. Лично для меня тащиться лишний раз в налоговую, стоять в очереди - это как раз сложно. Кучу времени терять, которое можно потратить на гораздо более приятные вещи.
я сегодня звонила на 0-800-501-007-сказали сдавать с прочерками .но нужно обязательно.независимо есть ли наемные рабочие или нет!
Мама дорогая у меня столько ФОПов давно стоят, это сколько ж макулатуры нужно тащить в налоговую
ся sad smiley
Quote
ksuxa_2004
Пустую с прочерками подать несложно,а вот за неподачу штрафы платить за пустой отчет стоит ли?
ого, несложно, еще как сложно, когда работаешь на работе с 9 до 18, а ЧПшников кроме самой меня еще 2 гаврика, и все три в разных районах, и если не выберешь момент вовремя. то ближе к 20-му ХЗ скока выстоять придется, я в шоке, если честно. Но, если таки да, то буду как-то приспосабливаться почтой слать, это еще минус 20 гривен каждый месяц, sad smiley
Да... бухгалтерия последнее время все больше и больше напоминает гадание на кофейной гуще.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000357