Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заповнення звіту про використані кошти

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
на протязі року директор за власні кошти їздив у відрядження, купував всякі дрібниці до офісу... виплачувався борг за звітами йому в кінці року... питання: як зробити відмітку про виплату - на кожному звіті окремо, чи на останньому на всю суму боргу...


А я считаю, что на последнем, ведь сумма перерасхода накапливается и выплачивается только в конце.
А я считаю, что на последнем, ведь сумма перерасхода накапливается и выплачивается только в конце.

Я тоже так считаю. Как вообще можно ставить на каждом отчете, если выплачивали в конце? Допустим на 28 февраля у Вас задолженность 1000 грн. и Вы будете выплачивать ее в апреле, так как же Вы можете поставить апрельскую выплату в отчет февраля? Отчет то делался на 28 число и в строке "перевитрата" должна стоять сумма 1000грн.
и как тогда - предположим, всего АО на сумму 1000грн., а последний АО на сумму 5грн. - и мы на нем поставим отметку "оплачено 1000грн."??
ну на останньому авансі буде писати наприклад, витрачено 5,00 грн, і останній рядок - перевитрата і вказана вся сума, яка накапала за рік...
и как тогда - предположим, всего АО на сумму 1000грн., а последний АО на сумму 5грн. - и мы на нем поставим отметку "оплачено 1000грн."??

Так графа "перевитрата" формується наростаючим підсумком, на останньому звіті у Вас повинна стояти вся сума заборгованості.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028799999999995