Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Штраф за неуплату НДФЛ!

Відправлено користувачем tinusik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Выдана з/п февраля 2011, но НДФЛ не уплачен. Какие штрафы, пени и т.д.?
"Податковий, банківський, митний Консультант" №8 від 21.02.2011 р.
Татьяна Добродій, начальник відділу розгляду звернень платників Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПА України.
витяг:
Чи перераховувати до бюджету ПДФО з нарахованої, але не виплаченої, зарплати?
(питання: У зв'язку з фінансовим станом підприємство виплатило не в повному обсязі нараховану заробітну плату за грудень 2010р. За січень 2011 року також виникла заборгованість із заробітногї плати. Чи потрібно перераховувати до бюджету ПДФО на нараховану, але не виплачену заробітну плату? Якщо так, то в які терміни?

Із 01.01.11 відповідно до п.176.2 "д" Податкового кодексу (далі - ПК) підприємство як податковий агент зобов'язане подавати до органу ДПС за місцем своєї реєстрації податкову декларацію з ПДФО за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю.
Податкова декларація подається протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (пп.49.18.1 ПК). У п.57.1 ПК зазначено, що сума податкового зобов"язання, зазначена в податковій декларації, повинна перераховуватися до бюджету протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання такої декларації.
Ураховуючи що відповідно до п.18.1 ПК на податкового агента покладено обов'язок перерахування ПДФО до бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків, такий податковий агент повинен у зазначені терміни перерахувати до бюджету суму ПДФО з нарахованої, але не виплаченої заробітної плати. У наведеній ситуації ПДФО з наразованої, але не виплаченої заробітної плати за січень 2011 року слід перерахувати до бюджету до 03.03.11Р.(включно).

штрафи:
п.126.1 ПК
п.127.1 ПК
Так у меня з/п Выплачена, налог забыла перечислить?


так перечисляйте налог
Налог разумеется перечислю! Меня интересую штраф какой платить и пеню и есть ли админ.штраф?
я так понимаю это 127я статья но щяс это по-моему всё же 1 грн
Quote
Михаил
я так понимаю это 127я статья но щяс это по-моему всё же 1 грн
А пеня и админ.штраф начисляются?
Quote
tinusik
Quote
Михаил
я так понимаю это 127я статья но щяс это по-моему всё же 1 грн
А пеня и админ.штраф начисляются?
здравствуйте,подскажите пожалуйста,если у сотрудника несколько льгот 4 ,и при начислении ему минималки ндфл в 1с не начисляется
что перечислять в бюджет и есть ли какойто минимальный размер для обязательной уплаты в бюджет
спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026799999999993