Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Есть ли такие кто выплачивает з/п и налоги один раз в месяц до 7 числа ваше мнение

Відправлено користувачем Irina123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Может кто слышал от налоговиков если платить один раз но до 7-го числа будут ли сильно обращать внимание ведь подоходный поступил до 7-го числа полностью и з/п полностью выплачена. А если аванс выплачивать 100% нарушается ли закон.
Нет, з/п надо таки выплачивать 2 раза в м-ц, а налоги можно заплатить в аванс в полном объеме, если все стабильно и с банком проблем не будет
Если Вы будете платить все платежи в аванс, а не до 7-го, то снизите вероятность, что они прицепятся раньше времени. А иначе и в налоговой и в пф весьма заметно, что не платится ничего по сроку середина месяца.
Что сделают при проверке за 1-разовую з/п, еще не особо установлено на практике. Раньше такая целевая проверка к единицам приходила, а платили 1 раз очень многие. Но с 2011 г. сроки выплаты заинтересовали пф и налоговую.


Я теж платила 3 місяці 1 раз на місяць до 7 числа. Але з лютого ми стали виплачувати аванси. Не хочеться платити штраф 1700грн. Правда незручно проводити в 1С, то аванси нараховую окремо в Excel відомості, а потім всю зарплату за місяць в 1С як завжди.
Я виплачую 22 числа кожного місяця зарплату за поточний місяць в розмірі 100% від нарахованої.Але є розпорядження про нарахування та виплату авансу та за другу половину(вказую сроки виплати та розмір).Якщо немає лікарняних,індексації і т.п.,то нічого не порушуємо,просто в аванс виплачується 100%.
Quote
zaskos
Я виплачую 22 числа кожного місяця зарплату за поточний місяць в розмірі 100% від нарахованої.Але є розпорядження про нарахування та виплату авансу та за другу половину(вказую сроки виплати та розмір).Якщо немає лікарняних,індексації і т.п.,то нічого не порушуємо,просто в аванс виплачується 100%.
нарушаете, т.к. между выплатами должно быть не более 16 календарных дней
Quote
ksyuxa
Я теж платила 3 місяці 1 раз на місяць до 7 числа. Але з лютого ми стали виплачувати аванси. Не хочеться платити штраф 1700грн. Правда незручно проводити в 1С, то аванси нараховую окремо в Excel відомості, а потім всю зарплату за місяць в 1С як завжди.
Чому незручно, чи ви маєте на увазі підрахунок утримань? Вам же необов"язково сплачувати внески до копійки, я, наприклад, взагалі сплачую 100% ЄСВ та ПДФО, а в зарплату лише відомість виплати. Тоді як в аванс - відомість з 1С на виплату аванса. В довідники по співробітникам заношу суму аванса, аби не заповнювати щоразу.

.............................................................................................................................................................
Проявить мудрость в чужих делах куда легче, нежели в своих собственных.
Ф. Ларошфуко
А я пока выплачиваю 1 раз в месяц, но с 1 апреля, наверное, буду 2. Или хотя бы все начисления выплачивать в текущем месяце.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027299999999997