Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Готова новая глава Налогового кодекса об упрощенцах

Відправлено користувачем натКа 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Люда
СПАСИБО!!!!
а если СПД на загальной или напр 6% и 10% или как там теперь у нас будет.... то можна?
юрики на едином могут покупать у физиков на едином, ЮЛЕНом же не надо расходы
Понад 170 тисяч підприємців стануть штатними працівниками, — прогноз ДПС

Після внесення змін до податкового законодавства 170 тисяч підприємців-«спрощенців» припинять свою діяльність та стануть штатними працівниками підприємств реального сектору економіки. Такий прогноз зробила державна податкова служба, проаналізувавши діяльність платників єдиного податку.

Про це під час прес-конференції повідомив 23 березня заступник голови ДПС України Олександр Клименко.


За його словами, після аналізу діяльності підприємців з’ясувалося, що 170 тисяч СПД фактично виконують функції штатних працівників: надають послуги з консалтингу та аудиту, ведуть бухгалтерський облік, працюють у закладах роздрібної торгівлі тощо.


«Це фактично ті підприємства, які задіяні у схемах мінімізації з виростанням «спрощенців». Це і конвертація коштів, і порушення під час виплат заробітної плати, зловживання у сфері консультування та мінімізація під час оренди житлових та нежитлових приміщень», — зазначив заступник голови ДПС Олександр Клименко.


У податковій розраховують, що заборона формувати витрати юридичних осіб за рахунок виплат «спрощенцям» змусить роботодавців офіційно працевлаштувати тих, хто задля економії податкових зобов’язань працює на договірних засадах.


Разом з тим у ДПС зазначають, що законодавчі нововведення стосуватимуться незначної частини суб’єктів малого бізнесу. Всього в Україні 1,1 млн підприємців користуються спрощеною системою оподаткування, але лише 400 тис. з них мали взаємовідносини з юридичними особами.


«З цих 400 тисяч підприємців 230 тисяч, які працювали легально та не використовували схеми мінімізації, можуть обрати для себе альтернативну систему оподаткування або залишитися на спрощеній. Для цих платників будуть проведені спеціальні семінари, на яких наші фахівці нададуть вичерпні консультації», — наголосив Олександр Клименко.


Чушь это всё! По крайней мере, в моём случае! Мне уже 43 года, я предприниматель с 1999 года! То есть после института и декрета! Стажа работы на любом предприятии 0! Спрашивала в ЦЗ - мой диплом уже никакой силы не имеет! Кому нужна такая работница, да с двумя детьми?
Да и привыкла я, всю жизнь - сама себе хозяйка, а тут что мне предлагают "панщину и крепостничество"?
Девочки, освежите память, СПД ЕН годовой предел 500 так и остался?

Добрый день!!!Так что?С апреля упрощенцы по новому работают или все пока по-старому???Ничего понять не могу.Приняли не приняли,будет не будет....smiling smiley

******************************************************
Мечты сбываются,стоит только расхотеть!)))
СПДшника возьмут в штат, какой бред!
Quote
Ветка
Девочки, освежите память, СПД ЕН годовой предел 500 так и остался?
Пока да
Подскажите где можно прочитать - можно будет ли заниматься оптовой торговлей на упрощеной системе????
Quote
Elena_kozak
Подскажите где можно прочитать - можно будет ли заниматься оптовой торговлей на упрощеной системе????
можно заниматься, почитать в налоговом кодексе - підрозділ 8 перехідних положень
спасибо) я имела виду, на форумах читала что будет ограниченный список( 2 месяца назад) хто может заниматся на едином и оптовой торговлей скорей будет нельзя после 1 апреля 2011
В начале этой темы ссылка на законопроект, но если его примут, он вступит в силу с 2012г. С 1 апреля для единщиков все остается по старому
Quote
Klubnika
СПДшника возьмут в штат, какой бред!
Да не бред. Я бухгалтер из Ивано-Франковска.
В прошлом году испытал на себе что такое "оптимизация
налогов" большого предприятия:
стою в очереди здавать годовую пенсионную персонификацию.
Очередь совсем не движется (около 2 часов). Оказывается, кураторам
предпринимателей в ПФ принесли около 1500(!!!) отчетов ФОП ЕН
с фирмы "Ивано-Франковск-цемент". Оказывается у них
почти все наемные работники - предприниматели на ЕН.
Ситуация повторилась в декабре 2010 г. в налоговой,
когда принесли около 1500 заявлений из этой же фирмы (сам видел эту стопку)
на единый налог на 2011 г.
Да, я согласен - это настоящее мошенничество (законное) в крупных размерах!
Такое нужно было давно остановить!

Но вот в моем случае: нашей фирме поставляют услуги, товары, работы около
десятка ФОПов на едином. Годами отработанная схема. Все реально, никаких
левых расходов и отмываний денег. Многие из них работали только с нами!
И что теперь? Они остаются без работы! На общей системе (ФОП) им
просто будет не выгодно, т.к. закупочные цены формировались исходя из их
затрат на ЕН.

Неужели нельзя было нашим законодателям пораскинуть мозгами и
как-то отрегулировать по-другому эту проблему?
Quote
ЛВИ
Quote
Kat'erina
Во власти планируют поэкспериментировать на эдинщиках квартал-другой)))

В інтерв’ю “ЕП” голова парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік підтвердив цей намір. За його словами, “валова норма” набере чинності 1 квітня і діятиме протягом кварталу. Скасують її лише тоді, якщо вона виявиться неефективною.
Такі собі “Досліди на кроликах”.....
Дайте пожалуйста ссылку


Вот ссылка: [pda.epravda.com.ua]
А вот этот список видов деятельности,которые не могут быть на упрощенной системе- он уже действует с 1 апреля или нет?
Quote
NI
А вот этот список видов деятельности,которые не могут быть на упрощенной системе- он уже действует с 1 апреля или нет?
Пока единщики работают по Указу
Значит можно не заморачиваться? А то у нас кабельное телевидение,уже паника насчет ндс и кассового аппарата.
Прочитала только что:

Зараз уряд з нетерпінням очікує квітневої статистики щодо податкових і митних надходжень, щоб оцінити фіскальну ефективність норм Податкового кодексу, які набрали чинності 1 квітня. Зокрема, про заборону віднесення витрат за операціями з підприємцями, які працюють за спрощеною системою оподаткування.

Не знаю как остальные - но я поняла намек - так они посм если сборы налогов возрастут, то ниче менять не будут!!..Так что апрель надо что ли по минимому "переждать"...
Что-то известно новенькое по этой теме?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046600000000002