Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД - регистрация плательщиком единого налога

Відправлено користувачем Жарптичка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, плиз - если я в апреле зарегистрируюсь СПД мне этим же месяцем и выдадут свидетельство единого налога или надо ждать следующий квартал?
Свідоцтво видадуть у квітні.
Потрібно подати заяву в податкову і документ про сплату єдиного податку наперед.
Наприклад, якщо, зареєструвалися 12 квітня, одержали свідоцтво про реєстрацію фізичної особи-підприємця, подали 14 квітня документи до податкової та сплатили 86 грн. за квітень, та 86 грн. за травень, в такому разі Вам повині в 10 денний термін видати свідоцтво про право сплати ЄП, чи письмово відмовити.
Свидетельство о регистрации ФЛП получено в марте. Во второй половине апреля пытался подать заявление на получение Свидетельства об уплате единого налога. В налоговой отказались принять заявление, сославшись на то, что , в соответствии с порядком выдачи такого Свидетельства, стать "единоналожником" можно только с начала ближайшего квартала, подав заявление за 15 дней до начала этого квартала.
В п.2 порядка выдачи свидельства об уплате единого налога утверждённого Приказом ГНАУ от 29.10.99 г. №599, с изменениями, внесенными приказом ГНА от 28.12.2001 г. №521 действительно содержится такое требование, но в контексте (как я понимаю) перехода на упрощённую систему налогообложения с общей системы налогообложения. Ранее , насколько я знаю, для вновь созданных ФЛП подобных проблем не возникало ...
Буду признателен за комментарий.


При регистрации СПД заявление какой формы подается госрегистратору?
Какова процедура регистрации в принципе?
Quote
MART
При регистрации СПД заявление какой формы подается госрегистратору?
Какова процедура регистрации в принципе?
госрегистратору подається реєстраційна картка(форма №10),вибираєте коди економічної діяльності.Платите в банк за реєстрацію,після отримання свідоцтва йдете в пенсійний та податкову реєструватись.Далі рахунок в банку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025600000000003