Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оптивуання: хтось з 1С роздруковує обортки ,сальдовки ,і т.д.?

Відправлено користувачем Степан 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Quote
Степан

Відносно "передачі справ" - людину довго "діставали" і дістали.....але ,при цьому,я нідене бачив ніякої "нормативки",якою регламентується якась "передача справ" попереднім бухом наступному....Одне тільки зустрічав,що людину повинні на протязі 14 днів звільнити..без ніяких "передач" (вона не є матеріально-відповідальною особою)smiling smiley


[www.dtkt.com.ua]

6. Прием и сдача дел при назначении и увольнении главного бухгалтера оформляются актом после проверки состояния бухгалтерского учета и отчетности. Копия этого акта направляется в вышестоящий орган. В необходимых случаях прием и сдача дел главным бухгалтером производятся при участии представителя вышестоящего органа.
З.Ы. Я распечатываю только оборотно-сальдовую ведомость каждый месяц
Я все журналы-ордера и сальдовки распечатываю регулярно (ежемесячно). Мне так удобнее. Если 1С навернется, вся инфа всегда под рукой.
Новый бухгалтер не вправе что-то требовать от старого, так как сама процедура "передачи дел" законом не предусмотрена.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Я такой дурней,как печатанье журналов ордеров не страдаю. НО! Когда закрываю период, то распечатываю реестр по всем видам документов, под этот реестр - мне все бумажки!! прошить и пронумеровать. Потом я его подписываю и ставлю подпись на последнем листе........Это связано с тем, что доки на большие суммы, мадамы берут делать копии на встречки, на место не кладут. Так что ЭТО -мой блик к порядку ведения первичной документации.
Что касается увольнения, то я обычно принимаю дела по папкам ( опись папок) + распечатываю оборотно -сальдовую ведомость+ то, что мне интересно. Обычно, если есть 361,631,6852......налоги. Короче, всегда смотрю баланс. А то бывает, куча дебиторки, а то просто никто не брал доки у контрагентов. И начинаешь потом звонить - писать.
Степа, я бы с новым сотрудником не ругалась...............распечатайте ей регистры на последнюю дату и усЕ.

________________________________________________________________________________
Любителям велоспорта рекомендую [veloage.in.ua]
Quote
Монна Нонна
сама процедура "передачи дел" законом не предусмотрена.


Это да...

А для бюджетних бухгалтеров уже придумали smiling smiley Но механизма все равно нет
Quote
katrin
З.Ы. Я распечатываю только оборотно-сальдовую ведомость каждый месяц

А я каждый квартал smiling smiley)

Если что-то не идёт и нужно сверяться, то распечатываю необходимую карточку, черкаю на ней и выкидываю smiling smiley

Quote
svinka
Quote
katrin
З.Ы. Я распечатываю только оборотно-сальдовую ведомость каждый месяц

А я каждый квартал smiling smiley)

Если что-то не идёт и нужно сверяться, то распечатываю необходимую карточку, черкаю на ней и выкидываю smiling smiley

+1

иногда, правда, леньки smiling smiley, но если увольняюсь распечатываю все, что до этого не распечатала smiling smiley

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
періодично роблю копію програми сплочатку на інший комп і архівую коли назбирується в тій папці 4,7 гіг то скидую на ДВД балванку і складаю в коробочку ... в іншій будівлі .

ага раз на рік печатаю головнну книгу .
-------------------------------------------------
що бухгалтери печатають не знаю.
Quote
Монна Нонна
Я все журналы-ордера и сальдовки распечатываю регулярно (ежемесячно). Мне так удобнее. Если 1С навернется, вся инфа всегда под рукой.//////////////////////////////////////////////////////////



Я тоже всё распечатываю ежемесячно.Я 1С не особо доверяю, бывало не раз "всё летело", и приходилось набивать по-новому. Директор по- началу говорил :"Развели тут бухгалтерию, никогда тут до Вас такого документооборота не было", но как же он был рад, когда через 5 лет пришла проверка с налоговой и под руками всё было: подшито, скреплено, пронумеровано,подписано...
Налоговая- без вопросов; -Акт -отличный, а предприятие ведь большое ! А главное меньше общение с проверяющими, документы дала и пусть разбираются. В штате только более 100 человек! и деятельность серъёзная.
от Степа ну хто тя просил.....начиталась и пошла печатать оборотки поквартально...хотя считаю это идиотизмом и переводом бумаги
еще ГК печатать...а склеить ее не надо?

Quote
Степан
Quote
Р.В.
посидела, подумала smiling smiley
по сути вопроса - оборотки по 361, 631 в разрезе контрагентов распечатыватся вместе с реестром первички каждый месяц
еще оборотка по денежным счетам и по авансовым
но, это вместе с отчетами по управленческому учету, для самопроверки бухгалтеров на участках, когда много первичкм, сверил учет, проверил по реестру первичку, отдал папочки на прошивку - спи спокойно smiling smiley

Ну,я особисто реєстр роздруковую, а далі ні...Тому-що зараз роздрукую одне,а до перевірки всяке може змінитися..і думай потім...чи забув чи ні передрукувати smiling smiley)
ВОТ поэтому и желательно распечатывать оборотки, чтобы не было соблазна что-то менять задним числом,
У меня маленькие предприятия, но после сдачи отчетности ( прибыль, баланс) я сама ставлю себе запрет на редактирование
и любые изменения провожу уже в текущих периодах
соблазна???? вы шутите?
да только асы способны грамотно поменять что-то в 1С "задним числом" при этом перепроверив/перепечатав все ОСВ и карточки

я уже давно отказалась от распечаток,но вот месяц назад наш СИСАДМИН умудрился убить базу 1с полностью,короче,9 (!!!!)месяцев по 2 фирмам вручную восстанавливаем и днем,и ночью,ни ндс,ни квартал,и налоговый кодекс со своими заморочками,все это так невовремя,но нас очень выручили распечатки обороток,черновики,при чем я уже года 2 считаю потерей бумаги,это я к тому,что какие-то контрольные должны быть,но полностью все распечатывать...зачем??
Quote
Шпилька
я уже давно отказалась от распечаток,но вот месяц назад наш СИСАДМИН умудрился убить базу 1с полностью,короче,9 (!!!!)месяцев по 2 фирмам вручную восстанавливаем и днем,и ночью,ни ндс,ни квартал,и налоговый кодекс со своими заморочками,все это так невовремя,но нас очень выручили распечатки обороток,черновики,при чем я уже года 2 считаю потерей бумаги,это я к тому,что какие-то контрольные должны быть,но полностью все распечатывать...зачем??

ІМХО, простіше раз в день(декілька) зберігати базу в кінці робочого дня....А то у Вас такі крайнощі smiling smiley

_______________________________________________
Quote
ludade
Quote
Степан
Quote
Р.В.
посидела, подумала smiling smiley
по сути вопроса - оборотки по 361, 631 в разрезе контрагентов распечатыватся вместе с реестром первички каждый месяц
еще оборотка по денежным счетам и по авансовым
но, это вместе с отчетами по управленческому учету, для самопроверки бухгалтеров на участках, когда много первичкм, сверил учет, проверил по реестру первичку, отдал папочки на прошивку - спи спокойно smiling smiley

Ну,я особисто реєстр роздруковую, а далі ні...Тому-що зараз роздрукую одне,а до перевірки всяке може змінитися..і думай потім...чи забув чи ні передрукувати smiling smiley)
ВОТ поэтому и желательно распечатывать оборотки, чтобы не было соблазна что-то менять задним числом,
У меня маленькие предприятия, но после сдачи отчетности ( прибыль, баланс) я сама ставлю себе запрет на редактирование
и любые изменения провожу уже в текущих периодах

Який "соблазн" ?..буває таке, що "треба"..Особливо, коли після 20-го квітня Замовник вирішить все-таки підписати акт виконаних робіт за березень grinning smiley....Або немає-немає акта виконаних робіт...(Замовник не захотів підписувати) а потім бац - приносять його ,підписаним попереднім місяцем з вимогою виписати податкову по цій події ,бо бухгалтерія Замовника вирішила,що їм потрібен додатковий кредит в тому місяці grinning smiley

ау Вас всі оборотки-сальдовки-журнали з карточками ВЖЕ роздруковані smiling smiley

_______________________________________________
Лично я никогда не распечатываю, а только по просьбе, как тут написано выше. Что делать больше нечего???
Quote
katrin
З.Ы. Я распечатываю только оборотно-сальдовую ведомость каждый месяц

И я + по окончании года главную гнигу .
а базы я архивирую на дисках частенько( в идеале раз в неделе, а по правде раз в месяц). И тогда будет виноват не админ, а вы, что не архивируете во время(не говоря о том, что он может прийти и заархивировать). И вообще у вас такая проблема развилась, что просто смешно- вам что скучно жить?
У меня в прошлом году была такая же проблема при увольнении.
Когда я работала на заводе - да, по "своим" счетам я всегда каждый месяц распечатывала для зама оборотки - ну так это большое предприятие eye rolling smiley там журнально-ордерная форма ведения учета; а на новой работе естественно это никому не надо все и так видно smoking smiley тем более т в учетной политике у нас прописана электронная форма учета
Каждый решает этот вопрос для себя сам.
Но я сложила свое мнение, что данные синтетического учета таки должны на бумаге быть. Журналы-ордера ко всем счетам за подписью главбуха. Эти документы являются подтверждением отчетности. Когда вам потом будут говорить, что вы неправильно составили отчеты - что вы будете делать? Чем подтверждать свою правоту? Садиться и пересчитывать все доки?
На 1С тут надежды нет - потому что после вашего увольнения в ней могли сделать все, что угодно. Вам нужно будет сверить все документы в 1С с бумагой.
Сохранять базу 1С и уносить ее с собой - ну, может, эта копия базы вам и поможет. А если вам все равно не поверят?
Если оставить после себя реестр доков + журнал-ордер, то все вопросы туда.

Вопросы изменений задним числом, архивирование баз и проч. - тоже решаются в индивидуальном порядке - как вашей душеньке будет угодно.

Если прописана электронная форма учета, то электронная информация должна быть надежно защищена от несанкционированных изменений и иметь юридическую силу.

В общем, распечатывать лень до тех пор, пока петух не клюнет. Дай бог, чтоб он не клюнул никогда smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Честно говоря, я бы тоже при принятии дел захотела бы посмотреть ежемесячные оборотки - по ним в динамике хорошо видно, есть ли бардак в учете и бордель в бухгалтерии smiling smiley))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
ludade
Quote
Степан
Quote
Р.В.
посидела, подумала smiling smiley
по сути вопроса - оборотки по 361, 631 в разрезе контрагентов распечатыватся вместе с реестром первички каждый месяц
еще оборотка по денежным счетам и по авансовым
но, это вместе с отчетами по управленческому учету, для самопроверки бухгалтеров на участках, когда много первичкм, сверил учет, проверил по реестру первичку, отдал папочки на прошивку - спи спокойно smiling smiley

Ну,я особисто реєстр роздруковую, а далі ні...Тому-що зараз роздрукую одне,а до перевірки всяке може змінитися..і думай потім...чи забув чи ні передрукувати smiling smiley)
ВОТ поэтому и желательно распечатывать оборотки, чтобы не было соблазна что-то менять задним числом,
У меня маленькие предприятия, но после сдачи отчетности ( прибыль, баланс) я сама ставлю себе запрет на редактирование
и любые изменения провожу уже в текущих периодах

Если вам скажет руководитель- поменяете, как миленькая. И будете опять распечатывать! Как буд то это причина для руководства поменять цифру???
Я обычно выжидаю месяца три после закрытия периода. Когда уже все закрыто и время прошло, вероятность изменений задним числом невелика.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Основним моментом при зміні головного бухгалтера на підприємстві є передача справ. Від правильності передачі справ залежить бухгалтерський та податковий облік у майбутньому, правильність його ведення, а також відсутність/наявність фінансових та штрафних санкцій, зауважень контролюючих органів при проведенні ними перевірок.

Розглянемо процес передачі справ детальніше.

Вітчизняним законодавством порядок приймання-передачі справ не встановлений. Деяка інформація із цього питання міститься в Положенні про головних бухгалтерів. Однак вимоги цього документа потрібно застосовувати з великою обережністю, оскільки дія окремих його норм (як і Положення в цілому) перебуває під сумнівом.

На підставі ч. 3 ст. 8 Закону про бухоблік можна зробити висновок про те, що приймання-передача справ здійснюється в порядку, визначеному керівником підприємства.

Як правило, приймання-передача справ передбачає перевірку наявності бухгалтерської документації (первинних документів, рахунків, регістрів обліку, форм звітності й т.п.) за відповідний період, правильність її складання, своєчасність і повноту сплати обов'язкових платежів і подання звітності контролюючим органам. Крім того, перевіряється наявність оригіналів різного роду свідоцтв (платника ПДВ, єдиного податку), патентів, ліцензій і інших дозвільних документів, виданих підприємству органами влади.

Оскільки обсяг роботи, пов'язаної із прийманням-передачею справ визначається строком звільнення “старого” бухгалтера, то на нього слід виділяти якнайбільше часу. При цьому краще призначати цю процедуру після завершення звітного періоду (кварталу, року), коли всі облікові процеси вже завершені й складена звітність. Не варто забувати й про перевірку документів поточного періоду. Адже на підставі саме цих документів «новому» головбухові доведеться складати звітність у самому найближчому майбутньому.

При прийманні-передачі справ доцільно дотримуватися певної процедури, що супроводжується оформленням відповідних документів (наказ, акт приймання-передачі, доповідні, бухгалтерські довідки й т.п.). Дотримання цієї процедури й наявність документів дозволить розрізняти діяльність “старого” і “нового” головного бухгалтера.

Процес приймання-передачі справ можна умовно розділити на наступні етапи:

1. видання наказу по підприємству;

2. перевірка наявності й правильності ведення (складання) бухгалтерської документації;

3.оформлення акту приймання-передачі й інших документів (при необхідності).

Наказ про приймання-передачу справ повинен містити наступну інформацію:

- склад комісії, що безпосередньо здійснює приймання-передачу справ;

- строки;

- інші дані.

Якщо в ході перевірки будуть виявлені порушення в порядку оформлення первинних документів, ведення обліку й складання звітності, слід зробити відповідні записи в акті приймання-передачі справ або скласти окремий документ. По можливості ці порушення повинні бути усунуті до вступу на посаду “нового” головного бухгалтера.

В випадку виявлення факту недостачі документів керівник повинен призначити комісію для складання переліку відсутніх документів і розслідування причин їх недостачі. Крім того, керівник підприємства зобов'язано повідомити правоохоронні органи про пропажу.

По завершенню всіх необхідних процедур оформляється акт приймання-передачі.

Форма акту законодавством не встановлена, тому він складається в довільній формі.

Обов'язковими реквізитами цього документа є:

1. назва;

2. дата й місце складання;

3. найменування підприємства;

4. зміст операції.

В акті приводиться перелік (опис) переданих документів, або цей перелік може бути оформленим у вигляді додатку до акту.

Акт підписують бухгалтера, які передають і приймають справи, члени й голова комісії, а затверджує – керівник підприємства.

Документ складається в 3-х примірниках: один залишається в бухгалтера, який передав справи, другий підколюється до наказу, третій передається в бухгалтерію підприємства.


В 1С я печатаю по итогам квартала. Чтобы при увольнении или проверке (любой) заниматься не распечатыванием, а делом (запудривание мозга проверяющим).
Quote
Монна Нонна
Честно говоря, я бы тоже при принятии дел захотела бы посмотреть ежемесячные оборотки - по ним в динамике хорошо видно, есть ли бардак в учете и бордель в бухгалтерии smiling smiley))

Особисто я все це набагато швидше побачу в 1С...чи прив'язані партії товару одна до одної...чи прив'язані оплати та відгрузки до відповідних замовлень ,а не навмання, чи є "соплі" по неотриманих податкових накладних і все інше...Все це можна побачити дуже швидко , не встаючи з крісла не шукаючи відповідні регістратори з документами і не перегортовуючи старі роздруківки ,з думкою..: "А чи правильно тут все роздруковано,чи не вносилися зміни в 1С після того,як все це було роздруковано?"

І при перевірці мені зручніше роздрукувати поквартальні оборотоку, і журнали ордери по ВР,ВД ,631,361,281...бо всі цифри будуть точно актуальними(навіть якщо і були зміни "заднім числом")...і все це відбувається дуже швидко...змінюючи лише квартал в настройках......А не шукати старі роздруківки..їх ксерити податківцям..а потім запихати назад....


Кожному своє...Мені просто цікаво ,кому потрібне це помісячне роздруковування цієї макулатури..якщо насправді це не потрібно і мені ,як бухгалтеру...тому-що є набагато швидший спосіб знайти необхідні дані ,і,при потребі, роздрукувати необхідну інфу...

Тим більше,що весь наш бухоблік (окрім 361,631,311 - що стосується безготівкових розрахунків) - все це дуже часто - "фількина грамота"....і 301,і 281,і 661.а, отже,і весь баланс з головною книгою і іншим...і всі ці дані не потрібні нікому....навіть мені,як буху smiling smiley)

особисто моя думка: бухгалтер,який для перегляду даних бухгалтерії не користується 1С ,а лізе в роздруковані журнали-ордери і ксерить з них необхідні дані керівництву - просто не володіє достатньою кваліфікацією по роботі з 1С.....Коли цей бух не знає,як обновити 1С,як загрузити нові звіти,як навіть видалити помічені на видалення об'єкти,як перебити копійки в податковій накладній....Про "дерево документів" взагалі не має ніякої уяви ...А коли до 1С ще прив'язаний додатковий софт ,з якого іде вигрузка первинних даних в 1С....то....цікаво буде подивитися на подальшу роботу такого "любителя " роздрукування журналів-ордерів....

_______________________________________________
Степа, так шо рішили із знайомою? роздруковувати їй чи ні? smiling smiley))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Степа, так шо рішили із знайомою? роздруковувати їй чи ні? smiling smiley))

Та ні,Юль...Ніхто нічого не роздруковує..знайома вже отримала трудову книжку на руки , .........а якщо там комусь треба щось роздруковувати - то вперед smiling smiley)...ніхто не забороняє..хоч вздовж, хоч впоперек.....smiling smiley)

Жаль я,мабуть ,не взнаю,що "новенька" наваяє в майбутньому...а було б цікаво...по її знанням 1с smiling smiley

_______________________________________________
ну, не знаю... я особисто в 1С можу трохи саму конфігурацію правити, але ж таки і роздруківки поважаю smiling smiley)))
знов таки - кожному своє smiling smiley
аби нам за нашу роботу добре платили, а все інше - дрібниці smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047900000000001