Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Подскажите где найти определение "работы" и "услуги"?

Відправлено користувачем Penka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
есть ли юридические определения этих терминов? чем отличаются эти понятия
Спасибо
услуга потребляется в процессе предоставления (например, консультация), а при выполнении работ заказчика интересует больше результат, чем процесс.
Хотя есть и исключения, например, услуги стоматолога :-)
да, это я понимаю, но мне предстоит разговор о терминах в договоре и наш Заказчик не понимает разницы, а от этого зависит обложение НДС. п.186.3 (в)
Для заказчика номально называть консультационные услуги в предмете, а потом он везде употребляет слово "работы" и т.д.
А ГНИ то может придраться и обложить НДС.
Вот и хочу доказать со ссылко на статьи и т.д. разницу между двумя терминами


Налоговый кодекс ввел путаницу в сложившуюся практику применения этих терминов. Так, например, кодекс содержит понятие "послуги з постачання програмного забезпечення", "послуги з надання в оренду (лізинг) рухомого майна", вот еще интересно:
"постачанням послуг, зокрема є:
а) досягнення домовленості утримуватися від певної дії або від конкуренції з третьою особою чи надання дозволу на будь-яку дію за умови укладення договору;
...
г) передача результатів виконаних робіт, наданих послуг платнику податку, уповноваженому згідно з договором вести облік результатів спільної діяльності без утворення юридичної особи, а також їх повернення таким платником податку після закінчення спільної діяльності;
ґ) передача (внесення) виконаних робіт, наданих послуг як вклад у спільну діяльність без утворення юридичної особи, а також повернення послуг;
Quote
Penka
да, это я понимаю, но мне предстоит разговор о терминах в договоре и наш Заказчик не понимает разницы, а от этого зависит обложение НДС. п.186.3 (в)
Для заказчика номально называть консультационные услуги в предмете, а потом он везде употребляет слово "работы" и т.д.
А ГНИ то может придраться и обложить НДС.
Вот и хочу доказать со ссылко на статьи и т.д. разницу между двумя терминами

14.1.185. постачання послуг  будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об’єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи чи надання інших майнових прав стосовно таких об’єктів права інтелектуальної власності, а також надання послуг, що споживаються в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності.
я нашла похожее определение в ст.830 ХКУ
а вот по работам только, то что договор подряда - пример договора выполнения работ
Я в предмете Договора пишу ..... такие-то услуги , а потом (далее-работы).
И думаю,что для ст 186,3 нет разницы работы это или услуги, вот ,например, у нас услуги, а как результат этих услуг будут всевозможные отчеты, поэтому услуги в Договоре переименованы в работы.Но для налогообложения,я так думаю, это не играет роли!!!!!главное суть Ваших работ-услуг, какие они- юридические, инженерные или связаны с шитьем и штопоньемwinking smiley
Уж не помню где вычитала, но в результате работ создается или меняет потребительское свойство нечто материальное, а в результате выполнения услуг только бумажки с отчетами.

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
для ПДВ немає значення робота чи послуга. Об"єкт оподаткування - постачання товарів та постачання послуг. Такого поняття як постачання робіт немає, фактично це прирівняно до постачання послуг.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032999999999994