Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виправлення номера у реєстрі накладних

Відправлено користувачем Марша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, як виправити не вірно вказаний номер податкової накладної у реєстрі отриманих і виданих податкових накладних?
В своем реестре только исправляете, подавать уточненный реестр в налоговую не надо


Вот у меня сейчас такая же ситуация- все номера НН одного контрагента , а их за апрель было 10-15 шт-неправильные!!!!Почему так вышло -это упускаем.
Как подстраховаться ? Неужели своего исправления в реестре достаточно? Контролеры ведь сопоставляют нумерацию в реестрах с контрагентами...Как быть, подскажите!
ВОБУ № 46 с. 24. Только рекомендации, их точка зрения Законодательно этот момент упущен sad smiley
А какие рекомендации дают ВОБУ ???Я не выписываю этот журнал, если можно подскажите!
они рекомендуют в месяце выявления ошибки занести в реестр ошибочную запись со знаком минус и сразу же со знаком плюс второй записью (но уже с исправленным номером) и составить бух справку о ошибке
Cпасибо!!!!Т.е. ГНИ уведомлять не надо?
Ну ви ж в місяці виявлення помилки,
(не в місяці, за який дана податкова) будете
виправляти і здавати реєстр з відображеним
виправленням. От і повідомите ДПІ.
Я правильно понимаю - если ошибку с неправильными № НН выявлено в мае, то в Реестре за май (к Деке за май) я помимо майских НН вношу с + и с- свои "непутевые" НН , но только что же в реестре писать в графах -дата получения, все как обычно? и в Додаток 5 это все не попадет, т.к. свернется + на -?!
На мой взгляд, это уже сильно отсебятина пошла, что так можно делать. Просто так н/н из другого периода в текущий реестр вроде бы и не влепишь. А ПНУ - это по определению исправление в декларации, тут нет исправления.
Пользователи OPZ или БестЗвита, а у Вас программа пропускает предложенный вариант, он проходит проверку?
Я ще так не робила, не було потреби.
Але по логіці податківців...................
А разве мы видели, что по их логике? По крайней мере признаком того является, можно или нет в opz реализовать конкретную идею smiling smiley
Да, за буквенное обозначение "вид док-та" я и забыла!!!! Действительно, что там ставить?Ведь, что ни поставишь-все находит отражение в Деке, а у нас этого отражения в самой Деке нет, как быть?
Quote
brick
А разве мы видели, что по их логике? По крайней мере признаком
того является, можно или нет в opz реализовать конкретную идею smiling smiley

Так я зробила такі висновки на підставі

MARINA_VLADI [ Відповісти приватно ]
Re: Виправлення номера у реєстрі накладних 	22 травня, 2011 09:28

ВОБУ № 46 с. 24. Только рекомендации, их точка зрения Законодательно этот момент упущен

та

gulkoov [ Відповісти приватно ]
Re: Виправлення номера у реєстрі накладних 	23 травня, 2011 14:07

они рекомендуют в месяце выявления ошибки занести в реестр 
ошибочную запись со знаком минус и сразу же со знаком плюс 
второй записью (но уже с исправленным номером) и составить 
бух справку о ошибке


В ОПЗ зможу спробувати лише післязавтра,
бо я вже вдома. Завтра іду на семінар. ОПЗ
на роботі.
расскажу свою ситуацию.
была ошибка в дате выдачи НН, месяц поставила случайно 5 =)))пришла 1 квитанция с зауваженням, вторая пришла как надо.. Прозвонила в ГНИ сказали, если хотим сдать уточненку регистра, нужно в свойствах док-та поставить новый звитный и переотправить.
Так и сделали, позже отзвонилась в налоговую, сказали, что все принято.
вот такая ситуация была у меня.
Quote
Slezinka
расскажу свою ситуацию.
была ошибка в дате выдачи НН, месяц поставила случайно 5 =)))пришла 1 квитанция с зауваженням, вторая пришла как надо.. Прозвонила в ГНИ сказали, если хотим сдать уточненку регистра, нужно в свойствах док-та поставить новый звитный и переотправить.
Так и сделали, позже отзвонилась в налоговую, сказали, что все принято.
вот такая ситуация была у меня.
На момент, когда Вы нову звитну посылали, срок подачи отчетов за тот месяц закончился уже?
нет, мы посылали до 20 в этом же месяце.

но уже сейчас думаю не нужно туда лезть... в случае чего вам сами все равно позвонят и сообщат
Ви зняєте умене така сама ситуація була як і у Slezinki тільки у мене анулювали свідоцтво 29.04.11р. а я виписала накладну 29.04.11р, звісно ж повідомлення з податкової про анулювання реєстрації прийшлодо мене в руки лише 11.05.11р, тобто на 12-день , коли терба здати свідоцтво. Відповідно я при подачі декларації за квітень подала реєстр в ОПЗ як новиф звітний і все прийшло добре. На рахунок подачі пісял 20 числа то вам це треба уточнити на місці у своїй ДПІ
Вибачте за тупе питання. Як ви розумієте фразу " Реєстрація діє до дати анулювання": до дати анулювання включно, чи до дня, що передує даті анулювання?
Реєстрація діє це означає що ви маєте право виписувати податкові до дати анулювання свідоцива, але подавати уточнення до кредиту ви вже не зможете.
Підажіть. будь-ласка, в реєстрі податкових накладних за березень виявила неправильні реквізити -Податковий номер постачальника.
як подати уточнюючий розрахунок реєстру?
Уточнюючий реєстр не подається. просто виправляєте
свій екземпляр. А в додаток 5 потрапив правильний ІПН?!
От якщо в 5-му додатку неправильний, то тоді потрібно
коригувати.
Так в додаток 5 внесено невірно податковий номер.
Підкажіть як це коригувати.
Дякую
От додаток 5 потрібно здати з уточнюючим розрахунком
В УР переносите цифри з деки без змін, а в 5-му додатку
ІПН невірний з від'ємною сумою, а правильний з додатньою.
Результат - нуль. І все. Успіхів!!!!!!!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049299999999997