Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заповнення нової декларації по пдв

Відправлено користувачем manja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Розрахунок частки розподілу податкового кредиту подали за лютий 2011 року. Чи потрібно тепер з березневою декларацією подавати додаток 7 де вказувати суми з лютневого розподілу?
Додаток заповнюється один раз на рік, але з березневою декларацією потрібно показати всі дані за минулий рік в таблиці 1
если у меня такое распределение началось в прошлом месяце, предоставила письмо с прошлой декой. Мне снова этот дод подавать не нужно?


Quote
Slezinka
если у меня такое распределение началось в прошлом месяце, предоставила письмо с прошлой декой. Мне снова этот дод подавать не нужно?

ви Д7 ще не подавали, бо його просто не було.
В листі було написано, що треба подати разом з декою за березень

а где этот Д7 в опз я его почему то не нахожу
Я конечно извиняюсь, но вообще не могу разобраться в этом распределении....((( Вот берём разъяснение: "Розрахунок частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними товарами за кожний податковий період подається до органу державної податкової служби одночасно з податковою декларацією звітного періоду, в якій задекларовано такі операції, але розподіл податкового кредиту здійснюється незалежно від того, як складається частка між оподатковуваними і неоподатковуваними операціями звітного періоду." Т.е. если у меня с января по март 2011 включительно вообще не было никаких операций (НО), только приобретение тех же самых канцтоваров, МБП, моб. связь - значит я НК беру 100%????????
Помогите разобраться!!!!!!!!!!!!!!!!!!

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028899999999998