Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Прийшли гроші від соцстраху - не можу зняти бо директор відмовляється витратитися і завірити картку із зразками підписів

Відправлено користувачем Anna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Просто вже не маю сили. Соцстрах відшкодував лікарняні, сума невеличка. Директор затявся - не хоче завіряти картку із зразками підписів, бо сума лікарняних менша за вартість нотар.послуг і ще потрібно заплатити за чекову книжку. Каже - зніми із основного рахунку, а ті на додатковому рахунку нехай лежать. Що за це буде?
надо было подумать раньше о расходах по р/с, когда давали заявку в соцстрах на получение больничных сумм.


А Вы скажите своему дирику, что если их вовремя не снимем, нужно всё равно тратиться на банк.расходы + возвратить компенс. сумму в соцстрах со штрафом 50% это похужее будет.
Такого быть не может. А как Вам открыли спецсчет буз карточки с образцами подписей?
Нам пришлось девочке новую карточку делать , банк на ЗП карту их НЕ ПЕРЕЧИСЛЯЕТ с этого счета.
Quote
Виктор и я
Нам пришлось девочке новую карточку делать , банк на ЗП карту их НЕ ПЕРЕЧИСЛЯЕТ с этого счета.

Это у Вас банк какой-то неправильный. Мы перечисляем суммы оплаты по больничным на обычные зарплатные карточки
Ну почему у нас все через ж...?! спецсцета, нотариально завер.копии, ненужной волокиты.....angry smiley
Извините, не сдержалась после прочтения этой темы.
Я больничные по новым правилам не оформляла по этим же причинам. Шкурка вычинки не стоит.
Просто в выборе банка нужно подходить дилекатно. Я открывал спец счет по заявлению и доп. соглашение подписывал, без дополнительных комиссий за обсл. и открытие спец. счета. Перечисление в пользу физ лиц на любые счета по тарифам.
Ми в Приватбанку відкривали спецрахунок. Картки з підписами не вимагали завіряти в нотаріуса.
А якщо якийсь банк вимагає таке, то як він міг Вам відкрити спец. рахунок, поки ви не принесли йому
завірені в нотаріуса ці картки? Про яку чекову книжку ви говорите? Це архаїзм! Відкрийте зарплатний проект
і закидайте виплати на картки! Альфабанк недавно під"їхав до нас с пропозицією - 0,2% комісії за зарахування
на зарплатні картки. Ви по чековій платите певно 1%.
Quote
Sofi_M
Quote
Виктор и я
Нам пришлось девочке новую карточку делать , банк на ЗП карту их НЕ ПЕРЕЧИСЛЯЕТ с этого счета.

Это у Вас банк какой-то неправильный. Мы перечисляем суммы оплаты по больничным на обычные зарплатные карточки

Это в Форуме, они спецсчет открывали 3 месяца. И РS-банкинге его ВООБЩЕ не видно. Шо там происходит.

Написала письмо на официальном сайте жду когда заработает.
якась маячня. спочатку відкрили рахунок , а тепер потрібні картки з підписами. на підставі яких доків вони відкрили рах?
А в самом ЗУ об ЕСВ звучит, что
...для отримання коштів відкривати спецрахунок не потрібно. У заявці вказується рахунок, який використовується для цих потреб.
Все как у нас
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032