Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Срочно! Экспорт древесины 4403

Відправлено користувачем morozea 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем доброго времени суток! Подскажите правильно ли я понимаю, что:
1) согласно Листа ДПА України від 26.01.2011 р. N 2093/7/16-1517 "Про податок на додану вартість" Відповідно до пункту 15 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 02.12.2010 N 2755-VI (далі - Кодекс) тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання деревини товарних позицій 4403 звільняються від оподаткування податком на додану вартість. У разі вивезення в митному режимі експорту таких товарів нульова ставка не застосовується
Т.е как я понимаю при экспорте у нас возникает Налоговое обязательство в полном объёме (20%)?????????!!!!!
и
2) Согласно того же письма раздел ІІ п.1 Платники податку, які здійснюють операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 ТН ЗЕД як на митній території України, так і на експорт, не мають права на формування податкового кредиту
Т.е. Налогового кредита вообще не будет ни с расходов на приобретение древесины ни с расходов с операций по их поставке???????!!!!!!!!

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Все так же как я понимают изложенное в письме? Или есть другие мнения? Подскажите! Заранее, Всем неравнодушным, спасибо!

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Звільняються від оподаткування. Нульова ставка не застосовується, і 20% також. Ніяка ставка не застосовується.
Протиріччя нема.


Quote
morozea
Всем доброго времени суток! Подскажите правильно ли я понимаю, что:
1) согласно Листа ДПА України від 26.01.2011 р. N 2093/7/16-1517 "Про податок на додану вартість" Відповідно до пункту 15 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 02.12.2010 N 2755-VI (далі - Кодекс) тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання деревини товарних позицій 4403 звільняються від оподаткування податком на додану вартість. У разі вивезення в митному режимі експорту таких товарів нульова ставка не застосовується
Т.е как я понимаю при экспорте у нас возникает Налоговое обязательство в полном объёме (20%)?????????!!!!!
и
2) Согласно того же письма раздел ІІ п.1 Платники податку, які здійснюють операції з постачання деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 ТН ЗЕД як на митній території України, так і на експорт, не мають права на формування податкового кредиту
Т.е. Налогового кредита вообще не будет ни с расходов на приобретение древесины ни с расходов с операций по их поставке???????!!!!!!!!

1. У разі вивезення в митному режимі експорту таких товарів нульова ставка не застосовується -это значит что вы не имеете права на бюдж.возмещение и свой нал.кредит вы должны распределять
2. Налогового кредита вообще не будет ни с расходов на приобретение древесины ни с расходов с операций по их поставке-ДА.
входящий НКредит на ВР
так насколько мне известно, лесхозы итак уже отпускают без НДС... так что и возмещать нечего...>grinning smiley<
а если перевозим товар- транспорт с НДС ..??
Quote
FyDD

1. У разі вивезення в митному режимі експорту таких товарів нульова ставка не застосовується -это значит что вы не имеете права на бюдж.возмещение и свой нал.кредит вы должны распределять
2. Налогового кредита вообще не будет ни с расходов на приобретение древесины ни с расходов с операций по их поставке-ДА.
входящий НКредит на ВР
Огромное всем спасибо за полезную инфу, но...
Насчёт того, что не будет бюджетного возмещения я это поняла... Самый главный вопрос Налогового обязательства не возникнет же при экспорте, т.е. просто будет Без НДС??? Но ведь мы же плательщики??!!!!!

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
FyDD
а если перевозим товар- транспорт с НДС ..??
Думаю расходы по транспортировке будут с НДС - т.е. будем применять коэф. распределения или вообще не включаем в НК в полном объёме??????

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029200000000001