Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Єдиний податок з розранків по еквайрингу

Відправлено користувачем nata2707 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть хто стикався: ми юр. особа на 10 % ЄП як робити правильно запис в книгу обліку доходів коли є поступлення по еквайрингу на підставі Z звітів чи поступлень на Р/р і як враховувати комісію банку.
Прошу допомоги в тих хто приймає платежі з використанням платіжних карток
Я считаю, что вы должны делать запись в книгу учета доходов на полную сумму. Ведь в банковской выписке у вас просто свернутая операция (доход-комисия банка).


Quote
Кира
Я считаю, что вы должны делать запись в книгу учета доходов на полную сумму. Ведь в банковской выписке у вас просто свернутая операция (доход-комисия банка).
Дякую що відгукнулися
А в книгу робити записи на підставі z звітів чи виписок банку , адже дати різні , я робила записи на підставі z звітів , а тепер задумалася і які штрафні за неправельне ведення, заповнення , помилки в книзі.
Я заполняла книгу по выпискам. По эквайрингу 2-мя строчками , т.е сумма что зашла на основной счет+ сумма за банковское обслуживание (она бала прописана в выписке.

2.Считаю штрафа быть не должно вы показывали выручку сразу , а не с задержкой "Денюжки в пути" в варианте с заполнение по выпискам.

А штраф при проверке всеравно накатают , уже давно не встречала тех кому после проверки справку дали.

Ее надо зубами у проверяющих вырывать, даже если придраться некчему
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000338