Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Проект Закона об Упрощенной системе налогообложения

Відправлено користувачем Marina D. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 39    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Народ, а расскажите плиз для тех кто в танке что там с НДС для единщиков в новом законе планируется? Слышала одним ухом, что нужно регистрироваться плательщиком НДС, если ЧПЕН продает товар или услуги плательщикам НДС. А если он продает услуги нерезидентам, как тогда? Или дайте ссылочку, чтобы можно было быстро почитать про это, а то совсем нет времени.
Интересуюсь потому что нужно одного товарища-программиста зарегистрировать ЧПЕном, а я даже не знаю что ему сказать что его ждет после изменений. Не хочется человека подставить, а потом будет закрываться несколько лет...
В законопроекте речь шла только об услугах. Хотя че там в окончательном варианте будет - даже Бог не ведает! Это не Вы клиента подставите, а Родина в лице 450 дармоедов.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]


Дайте электроку, я могу Вам законопроект сбросить.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Quote
ГалчёNek
Дайте электроку, я могу Вам законопроект сбросить.

emakarenko@gmail.com

Спасибо!
Так что не ждать с 01.10. 11 изменений? Просто уже до 1 млн. дотянули (в октябре поступит выручка и все ), а так не хочется спрыгивать с единого. Как быть, как потом опять вернуться на единый?
если за 9 мес. еще не будет миллиона, то в 4 кв. остаетесь еще на едином. А если всё-таки примут новый закон, там повышают объем выручки. Думаю что можно будет подать заявление на единый на 2012 год, т.к. показательный будет 2011 год.
А с привышения не скажут заплатить налог на прибыль? Я читала про аналогичную ситуацию с физиками, что заставляют ПДФО с привышения платить.
А с привышения не скажут заплатить налог на прибыль?

нет
Поздравляю, приняли закон smiling smiley

Законопроект 8521 [www.kievbusinesscentre.com.ua] есть на сайте Рады текст

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
angry smiley ми злітаємо з єдиного, шкода що роздрібна торгівля алкоголем не попадає в перелікт дозволених видівsad smiley
Ну здравствуй, НДС, у кого больше 300 000!
Новая редакция вместо прежнего 238.3.
293.8
4.
г) у разі постачання платниками єдиного податку, які застосовують ставку єдиного податку в розмірі 5 відсотків, послуг (робіт) платникам податку на додану вартість, і обсяг такого постачання за останніх 12 календарних місяців сукупно перевищує обсяг, визначений пунктом 181.1 статі 181 розділу V цього Кодексу, такі платники зобов’язані зареєструватися платниками податку на додану вартість у порядку, встановленому розділом V цього Кодексу, і перейти на сплату єдиного податку за ставкою в розмірі 3 відсотки шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено реєстрацію платником податку на додану вартість;
Справочно 181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку в органі державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=8521&skl=7
Тут есть и новая редакция и сравнительная таблица с первым чтением.
Это же можно мозги сломать hot smiley, прочитав весь бред .
Объясните, пожалуйста, кто уже разобрался:
* если мы на ЕН второй категории, то работать можем только с такими же единщиками и частными лицами?
* А в третьей категории обязательно регистрироваться НДСниками, чтобы работать с юрлицами?
Спасибо!
Quote
RAT
с отменой нас 139.1.12!

и нововведение
Платники податку разом з відповідною податковою декларацією подають органу державної податкової служби перелік доходів та витрат платника податку у розрізі контрагентів – платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом.
Форма та порядок складання такого переліку доходів та витрат встановлюється у порядку, визначеному статтею 46 цього Кодексу
//Объясните, пожалуйста, кто уже разобрался:
* если мы на ЕН второй категории, то работать можем только с такими же единщиками и частными лицами?
* А в третьей категории обязательно регистрироваться НДСниками, чтобы работать с юрлицами?
Спасибо!

1 Да - только с ЧПЕНами и ЮРЕНами, иначе "прыгайте" в 3-ю категорию
2 Если оказываете УСЛУГИ плательщикам НДС и этих услуг больше 300 тыс.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Да, теперь если объем больше 300 000 то 3 и 4 группе нужно регестрироваться.
Quote
vikitoria
angry smiley ми злітаємо з єдиного, шкода що роздрібна торгівля алкоголем не попадає в перелікт дозволених видівsad smiley
Ми також .Ттакий "безвредний" вид діяльності і той непідпадає під єдиний податок. Як подумаю що потрібно влізати в податок на прибуток та декларацію аж голова болить. А так добре починалося.
то точно, і в мене так само, тим більше що страшно бо ніколи такого не велаtongue sticking out smiley
Quote
ГалчёNek
//Объясните, пожалуйста, кто уже разобрался:
* если мы на ЕН второй категории, то работать можем только с такими же единщиками и частными лицами?
* А в третьей категории обязательно регистрироваться НДСниками, чтобы работать с юрлицами?
Спасибо!

1 Да - только с ЧПЕНами и ЮРЕНами, иначе "прыгайте" в 3-ю категорию
2 Если оказываете УСЛУГИ плательщикам НДС и этих услуг больше 300 тыс.

по першому - якщо ви надаєте послуги, то так це мають бути ФО або єдинники.
А от коли ви торгуєте товаром чи щось виробляєте, то це можуть бути і просто ЮО

все підписуюсь на темочку, поки почитаю, що досвідченіші люди говорять, а то я тут , щось, здається, не дуже ....smiling bouncing smiley
Quote
vikitoria
то точно, і в мене так само, тим більше що страшно бо ніколи такого не велаtongue sticking out smiley
Давайте будемо разом вчитися , але почекаємо може знову хтось побастує
Quote
nata2707
Quote
vikitoria
то точно, і в мене так само, тим більше що страшно бо ніколи такого не велаtongue sticking out smiley
Давайте будемо разом вчитися , але почекаємо може знову хтось побастує
smiling smileyви просто мою думку озвучили, я точнно про те ж саме думала, але мабуть навряд чи щось зміниться, але наскільки я розумію, то ще президент має підписати , чи ні?
Quote
Ninaas
Ну здравствуй, НДС, у кого больше 300 000!
Новая редакция вместо прежнего 238.3.
293.8
4.
г) у разі постачання платниками єдиного податку, які застосовують ставку єдиного податку в розмірі 5 відсотків, послуг (робіт) платникам податку на додану вартість, і обсяг такого постачання за останніх 12 календарних місяців сукупно перевищує обсяг, визначений пунктом 181.1 статі 181 розділу V цього Кодексу, такі платники зобов’язані зареєструватися платниками податку на додану вартість у порядку, встановленому розділом V цього Кодексу, і перейти на сплату єдиного податку за ставкою в розмірі 3 відсотки шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено реєстрацію платником податку на додану вартість;

Ну да, разрешили юрлицам на общей ставить единщиков в расходы, зато самих единщиков плавно подгоняют к общей системе sad smiley
Quote
Marina D.
Quote
RAT
с отменой нас 139.1.12!

и нововведение
Платники податку разом з відповідною податковою декларацією подають органу державної податкової служби перелік доходів та витрат платника податку у розрізі контрагентів – платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом.
Форма та порядок складання такого переліку доходів та витрат встановлюється у порядку, визначеному статтею 46 цього Кодексу

Мало было реестров НДС, еще будет реестр единщиков. Хорошо хоть не всех, а
Quote

У переліку доходів та витрат платника податку зазначаються контрагенти обсяг операцій з якими у звітному (податковому) періоді перевищував 50 тисяч гривень
smiling smileyви просто мою думку озвучили, я точнно про те ж саме думала, але мабуть навряд чи щось зміниться, але наскільки я розумію, то ще президент має підписати , чи ні?[/quote]
Так має ще президент підписати і бути офіційно оприлюднений документ .
Піду 01.11 на семінар Ліга проводить послухаю що скажуть.
а ви самі звідки? і чим ви займаєтеся.
А вот у меня такая проблема. 2 предпринимателя - муж и жена. На одном адресе, т.к. имущество оформлено на мужа. И что теперь делать, уходить в 3-ю категорию, т.к. муж сдаёт в аренду часть помещения жене. Не выгодно, 3% или 5% с оборота платить-то. Налоговики вразумительного ничего не говорят. Ведь имуществом они владеют на двоих (хотя документы только муж фигурирует). Может идти в БТИ, чтобы была собственность 1/2? Или как?
Quote
nata2707
smiling smileyви просто мою думку озвучили, я точнно про те ж саме думала, але мабуть навряд чи щось зміниться, але наскільки я розумію, то ще президент має підписати , чи ні?
Так має ще президент підписати і бути офіційно оприлюднений документ .
Піду 01.11 на семінар Ліга проводить послухаю що скажуть.
а ви самі звідки? і чим ви займаєтеся.[/quo
Я з Волині, діяльність - ресторанне господарство, ЄП 10%, буду чекати ваших розповідей про семінар
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 39    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060899999999997