Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проект Закона об Упрощенной системе налогообложения

Відправлено користувачем Marina D. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 39 з 39    Сторінки: ПершаПопередні2930313233343536373839
А для 3 группы написано Обсяг (грн)*, значит без копеек
Прочитал интересный ответ на сайте ГНС ''Так, платники податку на прибуток в обов’язковому порядку подають до органів ДПС разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу).
Пунктом 11.1 ст. 11 розділу IV Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» встановлено, що на основі даних бухгалтерського обліку підприємства зобов’язані складати фінансову звітність, яку підписують керівник і бухгалтер підприємства.
Відповідно до п. 11.2 зазначеної статті фінансова звітність підприємства (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності та суб’єктів малого підприємництва) включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.
Для суб’єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність, яка складається з балансу та звіту про фінансові результати.'' [www.sta.gov.ua] ''
Значит-ли это, что теперь предприниматели на упрощёнке должны подавать помимо декларации финансовую отчётность, как она выглядит
Значит-ли это, что теперь предприниматели на упрощёнке должны подавать помимо декларации финансовую отчётность

С чего Вы взяли? речь идет о плательщиках налога на прибыль


предприниматели на упрощёнке . имеете в виду ФЛП? так ФЛП вообще фин.отчеты не составляют, на них Закон о бух.учете и прочая бух.нормативы не распространяются. smiling smiley


да нет, согласно ст. 46.2 НКУ Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
так на ФЛП на общей системе это тоже распространяется?
Quote
ankind
так на ФЛП на общей системе это тоже распространяется?

ФОП на загальній системі платять ПДФО, а не податок на прибуток.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Где взять бланк этого дурацкого Додатка 1? В 1С7 нет, БЕСТ без сопровождения, в инете ничего не находится по запросу. Поделитесь ссылкой плиз.
И тут нет тоже. Наверно , он не нужен.
ну как это нет, если третья страница - это и есть Додаток 1. посмотрите внимательно бланк для юр. лиц. Или Вам для физ.лиц?
Звонила в 2 налоговые. сказали, если нет уточнений в текущей деке - додаток сдавать не нужно...
Для физ. лиц , конечно же. Об этом "сыр-бор " в группе.
посмотрела бланки, додаток вроде идет только к декларации для юриков, для физиков его нет.
а что там про новые бланки свидетельств не слышно ещё ничего?

Quote
anjyti4
а что там про новые бланки свидетельств не слышно ещё ничего?

мне вчера в моей налоговой сказали-приносите старые свидетельства мы уже по-тихоньку меняем)

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Маришечка, а Вы вроде не в Киеве? или я что-то путаю...

Quote
anjyti4
Маришечка, а Вы вроде не в Киеве? или я что-то путаю...

нет я не в Киеве)) ноя думаю, если у нас на периферии ))) уже выдают новые св-ва, то в Киеве тем более должны выдавать)

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
та знаете ж как они все))) хрен их знает по какому принципу работают grinning smiley
каждая налоговая -отдельное государство smoking smiley

по поводу отдельное государство прям в точку smiling smiley

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Была на днях в Печерском районе Киева, сказали приходить менять св-ва в конце мая.
А про Шевченковский может кто-то знает, там уже меняют?
В Святошинській навіть не на всіх нових бланків
хватає, у них же зовсім ніяких свідоцтв нема і
нема чим підтвердити статус единщика. В 2012
створено 9 000 нових ФОП, а бланків дали
тільки 3 000.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А нам сказали срочно менять КВЕДы...
Просто поки ще не отримали нове свідоцтво,
то хотять щоб поміняли, щоб їм його потім не
переробляти ще раз при зміні КВЕДів.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, а ты уже меняла КВЕДы?
бо я тяну пока что...не знаю куда, но тяну)

Я уже по четырем фирмам поменяла, втянулась smiling smiley, если бы надо было б еще поменять - не отказалась бы, стоит начать...smiling smiley
Quote
anjyti4
Шустрик, а ты уже меняла КВЕДы?
бо я тяну пока что...не знаю куда, но тяну)

Я по одному ФОП поміняла вже. Ще є три - нема часу.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 39 з 39    Сторінки: ПершаПопередні2930313233343536373839
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044500000000003