Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новая уточненка , кто то сдавал ее?

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Там все рядки дублировать или только то что уточняется?
дублировать все рядки, и если в 1с делаете, там у них ошибка. Результат по графе 6 должен считаться так: графа 5- графа 4. В 1С наоборот. Меня завернули на этой ошибке и кучу гадостей рассказали.


Я делала уточненку только изменение ИНН. В бланке уточненки 1С 7.7 не повторяет последнюю строку декларации с обязательствами и только при отключении автоматического расчета ее можно впечатать.
Я набирала уточненку в ОПЗ, к ней нужно подавать уточненный дод.5 "Расшифровка контрагентов", но только по тем суммам, которые добавились или сняли. Например, если у Вас налоговые обязательства остались прежними, то р.1 дод.5 оставляете пустым, а если добавили пару накладных в р.2 "Налоговый кредит", то в этом разделе пишете только эти добавленные (новые) накладные, старые, по которым ничего не менялось, не трогаете.
confused smiley
Quote
Olga_Di
дублировать все рядки, и если в 1с делаете, там у них ошибка. Результат по графе 6 должен считаться так: графа 5- графа 4. В 1С наоборот. Меня завернули на этой ошибке и кучу гадостей рассказали.

везде пишут, и в Порядке тоже, что в графе 6 должен біть абсолютній показатель - тоисть модульное значение числа (без знака). На практике вішло как обічно через Ж...в понимании налоговой абсолютное значение- єто число без копеек ..так что если сдаем правильно - с числом без знака, будет недоимка.....я уже сдавала, пришлось бістро менятьсо знаком минус (уточняла в большую сторону кредит)


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
ПРОШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ !!!
яК заповнювати реєстр виданих податкових накладних за травень, якщо я сьогодні подаю уточнення за березень 2011 в плані збільшення податкового зобовязання....eye popping smiley (який № податкової.., дату виписки,/березень чи травень/. і чи реєстр потрібно подавати разом з уточненням)??????confused smiley

в додатку 5 показую тільки одного контрагента з його сумою ПЗ.
записуєте в реєстр травня з видом документу ПНУ. Реєстр разом з УР-ом не подається. Ви потім подасте реєстр разом з декою і там буде видно, що ви уточняли (ви маєте в реєстрі окремо підсумувати всі уточнення)

А номер?? і дата сьогодні...???
Quote
kotuk777
А номер?? і дата сьогодні...???
думали ми думали .... і придумали. Неузгоджене питання :-)
На мою думку, номер би я написала такий як та накладна має насправді, а от дату в Реєстрі треба поставити травневу (нехай це буде дата подання УР), хоча в дійсності ПН є датоюю березня. Тещо це буде березнева накладна буде видно з місяця який уточнюється.
Така моя думка.

Чи зможе мій покупець відкоригувати собі податковий кредит за березень, коли в реєстрі буде зазначена дата травнева??? чи лише відобразити в декларації за травень, як запізніло одержану....???
sad smiley
Відповідно уточнення з податку на прибуток - покупцю потрібно включити це у ВВ по "старому" заКонодавству...moody smiley

ще попутнє питання, чи збиток за 2009рік в розмірі 20% , що був включений у 2010 і непокритий доходом включається в ДЕКУ за 1 кв 2011 чи лише збиток суто 2010 р + 80% за 2009....hot smiley
Quote
kotuk777
Чи зможе мій покупець відкоригувати собі податковий кредит за березень, коли в реєстрі буде зазначена дата травнева??? чи лише відобразити в декларації за травень, як запізніло одержану....???
sad smiley

накладну ви покупцю дали березнем, те що вона березнева буде видно з періоду, який уточнюється - ви в 05/2011 уточнюєте 03/2011 і виду документу ПНУ. а також додатку 5 в якому буде також зазначено, що він уточнюючий і період, що уточнюється 03/2011. Просто практично, якщо ви покажете дату березня, така ПНУ не потрапить до реєстру травня

Quote
kotuk777
Відповідно уточнення з податку на прибуток - покупцю потрібно включити це у ВВ по "старому" заКонодавству...moody smiley

ще попутнє питання, чи збиток за 2009рік в розмірі 20% , що був включений у 2010 і непокритий доходом включається в ДЕКУ за 1 кв 2011 чи лише збиток суто 2010 р + 80% за 2009....hot smiley

перше питання не зрозуміла про уточнення.
По збитках - 20% збитків 2009 року прийняли участь у формуванні фінрезультату за 2010 рік і у вас там також вийшли збитки. То в 1 кв. 2011 року маєте показати в рядку 04.9 деки з прибутку суму з рядок 08 з мінусом з річної декларації за 2010 рік та плюс 80% недовключених за 2009 р.

Quote
Olga_Di
дублировать все рядки......
Блин!!! И что теперь делать?
Сдала уточненку (увеличивала ПЗ марта), так заполнила в уточненке только раздел с ПЗ, а в ПК вообще ничего не заполняла! Приняли, ничего не сказали! И что теперь делать? Опять уточненку? Капец!
Подскажите плиз.
У нас в деке по НДс за март
Строка 20,2 -2.000грн. стр. 24 -200
Апрель
Стр.20.2 -10.000, стр. 24- 2.200
С опозданием мне дали акт+НН 500грн. НКредита за март.
Я подготовил корр-ку как отдельній документ+ дод.5,
сдаем в июне корр-ку, в июне у нас будет стр.18 -8.000

В порядке 41 и в Лист ДПА від 16 березня 2011 р. N 7273/7/16-1517 более –менее расписаны только случаи когда растут НО
....А что мне теперь делать:
Отражается ли эти 500 грн. в деке за июнь??? Или скорее за июль?
В какой строке???
по корр-ке у меня выходит колонка 6 стр.20,2 - 500грн.
скорее всего в седьмом месяце в стр. 21.1 деки -"значення рядка 20.2 декларації попереднього звітного (податкового) періоду"
????????
Quote
FyDD
? ? ?

а для чого уточнюватися ? Включіть ПН (хоч і запізнілу) в декларацію за травень в рядок 10.1 і все.

наша гна, как и др., требует конверты и прочее муть.
Проще корр-кой сдать.
А главное хочу для себя разобраться- ситуация вполне реальная, может придется исправлять ошибки
Подскажите плиз.
У нас в деке по НДс за март
Строка 20,2 -2.000грн. стр. 24 -200
Апрель
Стр.20.2 -10.000, стр. 24- 2.200
Есть ошибка в НКредита за март.
Я подготовил корр-ку как отдельній документ+ дод.5,
сдаем в июне корр-ку, в июне у нас будет стр.18 -8.000

В порядке 41 и в Лист ДПА від 16 березня 2011 р. N 7273/7/16-1517 более –менее расписаны только случаи когда растут НО
....А что мне теперь делать:
Отражается ли эти 500 грн. в деке за июнь??? Или скорее за июль?
В какой строке???
по корр-ке у меня выходит колонка 6 стр.20,2 - 500грн.
скорее всего в седьмом месяце в стр. 21.1 деки -"значення рядка 20.2 декларації попереднього звітного (податкового) періоду"
????????
Вроде бы все просто- увеличиваю налоговый кредит.Декларация которую уточняю была с (+) .Н/о не изменилось, н/к увеличился.
в 1м разделе без изменений
В 1м разделе (А) 441175 441175
(Б) 88235 88235
Во 2м разделе (А) 439603 440153 -550
(Б) 87921 88031 -110
В 3м разделе 1С у меня заполняет 18 строка (4я) колонка 314 (5я) колонка 204 (6я) 110



Так вот эта разница должна быть с плюсом или с минусом , и какие еще строки заполняются???????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359