Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

приказ на провеедение инвентаризации на 01.04.2011

Відправлено користувачем mizgelena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
помогите, есть ли образец приказа на проведение инвентаризации на 01.04.2011, на ччто ссылаться при его составлении? при проведении годовой, ссылка идет на подготовку годовой отчетности.а как быть в этой ситуации? и какие изменения вносить в учетную политику?
НАКАЗ № ____

01 квітня 2011р. м. Київ

Про проведення інвентаризації

З метою підтвердження правильності та достовірності відображення даних у звітності, в зв’язку з вступом в силу розділу ІІІ Податкового кодексу України
Наказую:
1. Провести інвентаризацію основних засобів та малоцінних предметів станом на 01.04.2011р.
2. Для проведення інвентаризації утворити інвентаризаційну комісію у складі:

Голова комісії –

Член комісії:

3. Зі змістом наказу ознайомити всіх працівників, пов’язаних з проведенням інвентаризації.
4. Інвентаризаційній комісії у п’ятиденний термін після закінчення інвентаризації передати матеріали інвентаризації на затвердження керівнику.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.



Генеральний директор _____________


З наказом ознайомлені:
А до наказу ще щось додається, якийсь розрахунок чи акт комісії. Скиньте бланк на адресу:medcoswiss@tristar.lviv.ua Буду дуже вдячна якщо скинете і наказ і акт.


Подскажите, пож-та, а если на предприятии ООО только один директор - кто должен входить в состав комиссии?
Мені теж, якщо можна, скиньте будь-ласка, акт чи відомість інвентаризації innakom@ukr.net
И мне, пожалуста, скиньте акт или ведомость nyta-5@yandex.ru Буду очень признательна!
Мені теж, якщо можна, скиньте будь-ласка, акт чи відомість інвентаризації Svetlana012009@yandex.ru
А що таке попрошайка? Як туди зайти? Будь ласка!!!
И мне, пожалуйста, скиньте акт или ведомость gafarovao.k@mail.ru Буду очень признательна!
Буду очень рада и признательна тем, кто поможет и откликнется. Мне нужен приказ на проведение инвентаризации 01,04,2011. Что там должно быть обязательно, а что желательно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047999999999992