Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи можу я перерахувати працівнику на його зарплатну картку гроші по його авансовому звіту?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у мене працівник приніс авансовий звіт, тепер я йому винна гроші 100 грн. Скажіть, якщо чекової книги у мене немає, так як вона закінчилась і її не отримували більше, бо як такої готівки нам не потрібно, з/п перераховуємо на картки.
Питання: Чи можу я перерахувати працівнику на його зарплатну картку гроші по його авансовому звіту?

Якщо так, то в банк слід подавати відомість на нього окрему, чи можна буде приплюсувати до його з/п і виплатити одразу з з/п на картку?
Чи треба писати щось особливе у призначенні платежу - н-д: повернення коштів по ав. звіту № ..від....?
я перечисляю на зплтную карту, отдельная ведомость не нужна, по крайней мере в нашем банке. в назначении платежа пишете, что согл.ао № от ... без ндс.
у мене просто спочатку йде перерахування коштів на транзитний рахунок банку, а з нього операціоність по відомості розкидує на картки працівників.

от і думаю, якщо я приплюсую суму по ав. звіту до з/п працівника і поставл юу відолмість, а в платіжці напишу з/п за вересень, та перерахування по ав звіту № від...


Я бы сделала две ведомости (или списка) - один - на выплату з/платы, второй - на возмещение по ав.отчетам.
по авансовым никаких ведомостей не делаю вообще. Кидаю на картку с пометкой на аванс на командировку .... В вашем случае- хознужды
Просто кидаю на з/п карту с пометкой "Компенсация командировочным"
коли я кидаю суму через клієнт-банк, вона йде на розподільчий рахунок банку і там висить доки яч не подам відомості скільки кому перерахувати з тієї суми...тобто я н еможу прямо перерахувати на картку одлно з співробітників.

Дякую всім, зроблю мабуть дві відомості.
если вы не напишете кому эта сумма (ФИО, № карты), то конечно банк не знает кому, если все указать , то никаких ведомостей на аванс. не надо, но дело ваше
Міра Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> коли я кидаю суму через клієнт-банк, вона йде на
> розподільчий рахунок банку і там висить доки яч не
> подам відомості скільки кому перерахувати з тієї
> суми...тобто я н еможу прямо перерахувати на
> картку одлно з співробітників.
>
> Дякую всім, зроблю мабуть дві відомості.

Обязательно надо две отдельные ведомости. Мира и сделайте эти две ведомости в 2-х экз - по одному Вам и банку. На Вашем экз. банк поставит Вам отметку. Обычно банки эти ведомости принимают по факсу или по электронке, а потом при удобном случае, когда будете в банке, на оригиналах поставите штампы. Вы узнайте в своем банке.
Этого делать нельзя, щас не помню по какому документу,нужно бросить на зарплатную карточку, виртуально принять от него приходным ордером и ему же выдать как компенсацию подотчетных сумм
elen4 - сами тока шо придумали? smiling smiley

А когда перечисляете всю сумму на тр. счёт - там формулировку надо указывать. В одно ведомости будет з/пл за..., во второй на 100 грн. - повернення заборгованості підзвітній особі згідно ав. звіту...

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
та можно так перекидывать - в назначении ставите Табельный номер, ФИО и пишите компенсация, Приват проводит и никаких ведомостей не спрашивает
elen4 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Этого делать нельзя, щас не помню по какому
> документу,нужно бросить на зарплатную карточку,
> виртуально принять от него приходным ордером и ему
> же выдать как компенсацию подотчетных сумм

Это Вы перепутали личную зарплатную с корпоративной картой.....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035199999999991