Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДВ

Відправлено користувачем Ірина 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ
Доброго вечора шановні форумчани! Є питання: фірма Х- неплатник ПДВ в квітні перерахувала предоплату постачальнику. товар не отримала В травні фірма Х зареєструваласть платником ПДВ. В червні відбувається повернення квітневої предоплати від постачальника. питання: чи зобовязана фірма Х включати коригування в декларацію по ПДВ як зменшення податкового кредиту звітного періоду в звязку із поверненням предоплати і отриманням коригування від постачальника. Податкова стверджує що так. яка стаття податк. кодексу на це вказує.

Дякую за відповідь всіх, хто відгукнувся
Re: ПДВ
По логике вещей ндс в незарегистрированном периоде попал в ВР.
Теперь вы получаете деньги и включаете в ВД
Цена вопроса с НДС или без стоит сейчас 5% от суммы возврата=разница ставки НДС и налога на прибыль. (или 3)
Re: ПДВ
Добрий день. Коригувати не потрібно. СТ 192.1.1 Кодексу, пункт б). В квітні на дату оплати у вас ніяких ВР витрат не виникає (якщо мається на увазі квітень 2011 року), бо с 01,04,11 аванси витрати не збільшують.


Re: ПДВ
Quote
Ірина
Доброго вечора шановні форумчани! Є питання: фірма Х- неплатник ПДВ в квітні перерахувала предоплату постачальнику. товар не отримала В травні фірма Х зареєструваласть платником ПДВ. В червні відбувається повернення квітневої предоплати від постачальника. питання: чи зобовязана фірма Х включати коригування в декларацію по ПДВ як зменшення податкового кредиту звітного періоду в звязку із поверненням предоплати і отриманням коригування від постачальника. Податкова стверджує що так. яка стаття податк. кодексу на це вказує.

Дякую за відповідь всіх, хто відгукнувся

если вы не отражали НК, как же вы можете его корректировать?
Re: ПДВ
Дякую всім! І я так думаю, що немаю відображати а податкова говорить, що в них не буде увязки між деклараціями контрагентів, постачальник зменшує зобовязання (коригує), а ми не зменшуємо кредит. - не порядок.
І ще питання: якщо ми отримали предоплату від покупця в квітні і не були платником ПДВ, а тепер в червні виписуємо накладну на реалізацію товара чи потрібно нараховувати ПДВ, оскільки в травні ми отримали свідоцтво платника ПДВ,
Дякую.
Re: ПДВ
Quote
Ірина
Дякую всім! І я так думаю, що немаю відображати а податкова говорить, що в них не буде увязки між деклараціями контрагентів, постачальник зменшує зобовязання (коригує), а ми не зменшуємо кредит. - не порядок.
І ще питання: якщо ми отримали предоплату від покупця в квітні і не були платником ПДВ, а тепер в червні виписуємо накладну на реалізацію товара чи потрібно нараховувати ПДВ, оскільки в травні ми отримали свідоцтво платника ПДВ,
Дякую.

ну да, а когда поставщик отражал НО по вашей предоплате, а вы НК не отражали - у них увязка была?? смешные они smiling smiley)

по 2-му вопросу - у вас уже прошло 1-е событие, отгрузка - второе, значит, без НДС
Re: ПДВ
Дуже всім дякую за підтримку і допомогу. Будемо відстоювати свої законні права по податковому кредиту.smiling smiley
Re: ПДВ
Quote
Ірина
Дякую всім! І я так думаю, що немаю відображати а податкова говорить, що в них не буде увязки між деклараціями контрагентів, постачальник зменшує зобовязання (коригує), а ми не зменшуємо кредит. - не порядок.
І ще питання: якщо ми отримали предоплату від покупця в квітні і не були платником ПДВ, а тепер в червні виписуємо накладну на реалізацію товара чи потрібно нараховувати ПДВ, оскільки в травні ми отримали свідоцтво платника ПДВ,
Дякую.
Постачальник повинен Вас був показати в інших(дод 5), бо ви не були платниками ПДВ. Вас як контрагента не було, був кінцевий споживач. Кредиту податкового Ви не брали, звітності у квітні не подавали, то що Вам коригувати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031099999999995