Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

декларация по прибыли

Відправлено користувачем Elenka_28 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Ой и мне табличка очень нужна!!!! igolca@ukr.net поделитесь пожалуйста!!!!
Ой а какже быть со строкой 6.2.12 ( Детальна розшифровка сум та назв витрат, зазначених у рядку 06.2.12 цього додатка, подається платником податку у довільній формі. ) это что же получается, деку отправить електронкой,а расшифровку нести ножками???
Будь ласка, і мені скиньте makovey4yk@mail.ru
Дуже дякую


Уже разобралась с со строкой 6.2.12 в АВ , оказуется есть додаток до додатків вот его и надо заполнять
Quote
Natka123
смотря за какое помещение аренда - где используете, в тот додаток и ставьте. Канцтовары и ключи в 06.2.12


А такой вопрос: арендуем офис, но сотрудники делятся на административных и на сбыт. На отнесения затрат по офису это как то влияет??
Ой,меня тоже интересуєт вопрос ,кудаже .в АВ оренду офиса запихнуть,в какую строку.Иеще.Во 2-м квартале ликвидация ОС.Что в таких случаях нужно заполнить.Буду благодарна за ответ.
народ, а
1. % банка начисленные на остаток на счету куда отнести "Інші доходи" і 03.27
2. налоги типа "налог на землю" "адмін.витрати" -2інші 06.2.12?
Quote
Yulka
Будь ласка, і мені скиньте makovey4yk@mail.ru
Дуже дякую
Quote
blank
Уже разобралась с со строкой 6.2.12 в АВ , оказуется есть додаток до додатків вот его и надо заполнять

какой именно додадок?
Ставка податку , код рядка (10)-ставим 23?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000294